9 корисних розширень для Vivaldi

Браузер Vivaldi , розроблений вихідцями з Opera, вийшов зі стадії тестування тільки на початку 2016 року, але вже встиг заслужити чимало хвалебних відгуків. Він володіє продуманим інтерфейсом і високою швидкістю роботи. А що ще потрібно від відмінного браузера?

Розширення, які зроблять браузер ще зручнішим, швидшим та безпечнішим. Розробники Vivaldi пообіцяли, що в майбутньому у них буде власний магазин розширень та додатків. Ну а поки, можемо без проблем користуватися Chrome Webstore, адже новачок побудований на Chromium, а значить більшість доповнень від Chrome будуть працювати і тут. Отже, поїхали.

AdBlock

adblock

Ось Він, єдиний і&8230; хоча немає, послідовники у AdBlock все ж є, але саме дане розширення є найпопулярнішим і підтримує більшість браузерів. Якщо ви ще не знаєте, це розширення блокує небажану рекламу на веб-сторінках.

Принцип роботи досить простий &8212; є списки фільтрів, що блокують рекламу. Виділяють як локальні фільтри (для будь-якої країни), так і глобальні, а також призначені для користувача. У разі, якщо їх недостатньо, можете без проблем заблокувати банер самостійно. Для цього лише потрібно клікнути правою кнопкою миші на небажаному елементі і вибрати в списку AdBlock.

Варто відзначити, що, якщо ви затятий противник реклами, варто прибрати галочку з пункту &171;дозволити деяку ненав'язливу рекламу&187;.

Завантажити AdBlock

LastPass

LastPass

Ще одне розширення, яке я б назвав вкрай необхідним. Зрозуміло, якщо ви хоч трохи дбаєте про свою безпеку. По суті, LastPass &8212; сховище паролів. Добре захищене і функціональне сховище паролів.

Насправді, цей сервіс варто окремої статті, але ми постараємося викласти все коротко. Отже, за допомогою LastPass ви зможете:

  1. Згенерувати пароль для нового сайту.
  2. Зберегти логін і пароль для сайту і синхронізувати його між різними пристроями.
  3. Користуватися автовходом на сайти.
  4. Створювати захищені нотатки (є навіть спеціальні шаблони, наприклад, для паспортних даних).

До речі, за безпеку можете не турбуватися &8212; використовується AES шифрування з 256-бітним ключем, а для доступу до сховища необхідно ввести пароль. У цьому-то, до речі, і є вся суть &8212; вам потрібно запам'ятати лише один дуже складний пароль від сховища, щоб отримати доступ до всього різноманіття сайтів.

SaveFrom.Net помічник

SavefromNet

Ви вже напевно чули про цей сервіс. За допомогою нього можна завантажувати відео та аудіо з YouTube, Vkontakte, однокласників і безлічі інших сайтів. Функціонал даного розширення вже не один раз був розписаний навіть на нашому сайті, так що, думаю, не варто на цьому зупинятися.

Єдине, на що треба звернути увагу &8212; процес установки. Для початку з магазину Chrome WebStore необхідно завантажити розширення Chameleon, і тільки потім саме розширення SaveFrom.Net з магазину & 8230; Opera. Так, шлях досить дивний, але незважаючи на це все працює без нарікань.

Завантажити SaveFrom.net

Pushbullet

pushbullet

Pushbullet &8212; це більше Сервіс, ніж просто розширення для браузера. За допомогою нього ви можете отримувати повідомлення зі смартфона прямо у вікні браузера або на робочому столі, якщо у вас встановлено десктопний додаток. Крім повідомлень, за допомогою цього сервісу можна пересилати файли між вашими пристроями, а також ділитися посиланнями або нотатками.

Уваги, безсумнівно, стоять і &171;канали&187;, створені будь-якими сайтами, компаніями або людьми. Таким чином, ви можете оперативно дізнаватися найсвіжіші новини, адже вони будуть приходити до вас відразу ж після публікації у вигляді повідомлення. Що ще&8230; Ах, так, на СМС можна теж відповідати звідси. Ну чи не принадність? Не дарма Pushbullet називали додатком 2014 року відразу кілька великим і не дуже видань.

Pocket

Pocket

І ось ще одна знаменитість. Pocket &8212; справжня мрія прокрастинаторів & 8212; людей, які все відкладають на потім. Знайшли цікаву статтю, але немає часу її почитати? Просто натисніть на кнопку розширення в браузері, при необхідності додайте теги і & 8230; забудьте про неї до слушного моменту. Повернутися до статті ви зможете, наприклад, в автобусі, зі смартфона. Так-так, сервіс кроссплатформенний і може бути використаний на будь-якому пристрої.

Однак, на цьому особливості не закінчуються. Продовжимо тим, що статті та веб-сторінки можуть зберігатися на пристрій для оффлайн-доступу. Також тут є якась соціальна складова. Якщо точніше, ви можете стежити за деякими користувачами та читати те, що вони читають та рекомендують. В основному це якісь знаменитості, блогери і журналісти. Але будьте готові до того, що всі статті в рекомендаціях виключно англійською.

Evernote Web Clipper

evernote web clipper

Прокрастинаторам допомогли, а тепер перейде до більш організованим людям. Такі майже напевно користуються популярним сервісом для створення і зберігання заміток Evernote , про який вже вийшло кілька статей на нашому сайті.

За допомогою веб-кліппера ви можете швидко зберегти статтю, спрощену статтю, сторінку цілком, закладку або скріншот в потрібний вам блокнот. При цьому можна відразу додати мітки і коментарі.

Також хотілося б відзначити, що користувачам аналогів Evernote також варто шукати веб-кліпери для своїх послуг. Наприклад, для OneNote він теж є.

StayFocusd

stayfocusd

І якщо вже мова зайшла про продуктивність, варто сказати про таке корисне розширення, як StayFocusd. Як Ви вже напевно зрозуміли з назви, воно дозволяє сфокусуватися на основному завданні. Ось тільки робить це досить незвичайним способом. Погодьтеся, найбільшим відволікаючим фактором за комп'ютером є різні соціальні мережі і розважальні сайти. Кожні п'ять хвилин нас так і тягне перевірити, що ж там нового в стрічці новин.

Ось цьому-то і перешкоджає дане розширення. Через певний час на певному сайті вам порадять повернутися до справ. Максимально допустимий час, а також сайти &171;білого&187; і &171;чорного&187; списків ви вільні задавати самі.

Noisli

noisli

Часто навколо нас безліч відволікаючих або просто дратівливих шумів. Гул кафе, шум вітру в машині & 8212; все це заважає зосередитися на основному завданні. Хтось рятується музикою, але деяких і вона відволікає. А ось звуки природи, наприклад, заспокоять практично кожного.

Якраз цим Noisli і зайнятий. Для початку потрібно зайти на сайт і створити власний пресет звуків. Це і природні звуки (гроза, дощ, вітер, шелест листя, звук хвиль), так і &171;техногенні&187; (білий шум, звуки натовпу). Ви вільні самі комбінувати пару десятків звуків, щоб створити свою власну мелодію.

Розширення ж просто дозволяє вибрати один з пресетів і встановити таймер, після закінчення якого мелодія зупиниться.

HTTPS Everywhere

HTTPS everywhere

Наостанок варто трохи поговорити про безпеку. Можливо, ви чули про те, що HTTPS & 8212; більш захищений протокол для з'єднання з серверами. Дане розширення включає його примусово на кожному можливому сайті. Також можна зробити, щоб прості HTTP-запити просто блокувалися.

Висновок

Як бачите, для браузера Vivaldi є велика кількість корисних і якісних розширень. Зрозуміло, є ще безліч інших хороших розширень про які ми не згадали. А що порадите ви?

більше статей на цю тему: