Список якісних програм для блокування додатків

Часом вашим комп'ютером можуть користуватися кілька людей, які безперешкодно запускають ті чи інші додатки. Через це страждає безпека ваших даних, оскільки користувачі можуть переглядати конфіденційну інформацію. Однак, існують спеціальні програмні рішення для того, щоб це припинити.

Програми для блокування доступу до додатків дозволяють заборонити включати будь-який софт на вашому ПК. Користувач не зможе запустити додаток, яке було таким чином Заблоковано, поки ви не відключите блокування, а відключати блокування ви можете тоді, коли вам знадобляться ті чи інші програми.

Simple Run Blocker

Главный экран Simple Run Blocker для списка блокирующих программ

Ця програма здатна заблокувати не тільки інший софт, але і диски (жорсткі, логічні і так далі). Установки пароля в ній немає, як в AskAdmin, але зі своїм завданням вона справляється дуже добре. Даний продукт має досить багато функцій для подібного роду інструментів, але завдяки російському інтерфейсу розібратися в них не так вже й складно.

Завантажити Simple Run Blocker

AskAdmin

Главный экран AskAdmin для списка блокирующих программ

Одна з найбільш зручних і функціональних програм для блокування додатків. У ній є практично всі функції, які присутні в Simple run Blocker. Відмінністю є установка пароля, правда, ця функція доступна тільки в платній версії.

Завантажити AskAdmin

Program Blocker

Главный экран Program Blocker для списка блокирующих программ

Функціонал цієї програми відрізняється від інших в цій статті. Якщо всі перераховані вище рішення повністю перекривали доступ до додатків, то ця лише дозволяє встановити пароль на запуск. Звичайно, Російська мова не був би зайвим, але і без нього досить просто розібратися, що і як працює.

Завантажити Program Blocker

Ось ми і розглянули список найбільш якісних і зручних програмних рішень для блокування інших програм. Кожна з них має свої унікальні особливості, і будь-який користувач зможе знайти серед них ту, яка підходить йому. А якими інструментами і ви блокуєте доступ до додатків?

більше статей на цю тему: