завантаження драйвера для аудіоконтролера Мультимедіа в Windows XP

Важлива інформація

Так як підтримка Windows XP давно припинена, повноцінно користуватися Інтернетом Зараз на ній практично неможливо, тому завантаження драйверів краще проводити на сучасній системі і потім просто перенести отримані файли на комп'ютер з «хрюшею».

Етап 1: Визначення моделі пристрою

Під аудіоконтроллером Мультимедіа в Windows XP маються на увазі в першу чергу звукові карти і кодеки, проте таких в епоху розвитку цієї операційної системи було випущено чимало. Тому перед тим, як перейти до пошуку і завантаженні драйверів, незайвим буде визначити, якого ж типу і моделі девайс встановлений в цільовому комп'ютері.

 1. Для Віндовс Експі спрацює метод з " диспетчером пристроїв» . Для виклику цієї оснастки скористайтеся меню «Пуск» , де вибрати " виконати» . скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-1

  Після появи вікна запуску введіть у нього запит devmgmt.msc і натисніть «ОК» .

 2. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-2
 3. Відбудеться запуск " Диспетчера пристроїв» . Потрібну позицію можна знайти в категоріях " інші пристрої» або " Звукові, відео та ігрові пристрої» . скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-3

  Виявивши необхідне, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Властивості» .

 4. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-4
 5. У властивостях девайса перейдіть на вкладку «відомості» . скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-5

  Скористайтеся спадним меню для вибору варіанту " коди (ID) обладнання» .

  скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-6

  Виділіть одне з отриманих значень одиночним натисканням лівої кнопки миші і задійте поєднання Ctrl+C для його копіювання.

  скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-7

  Вставте отримане значення в текстовий документ і перенесіть його на комп'ютер, де будете вести пошук драйверів.

 6. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-8
 7. Подальші маніпуляції з ID полягають в пошуку через Інтернет: запустіть будь-який відповідний браузер, введіть в пошуковий рядок запит виду * отриманий ІД * що це , потім ознайомтеся з результатами – один або кілька з них вкажуть точну модель аудіоконтролера Мультимедіа.
 8. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-9

  На цьому етап пошуку найменування пристрою закінчено.

Етап 2: Пошук і завантаження драйвера

Тепер, коли нам відома точна модель звукової плати або кодека, ПО для якої шукається, справа залишається за малим – знайти і встановити відповідний пакет.

Спосіб 1: Офіційний сайт виробника

Найпростіший і ефективний метод отримання необхідного ПЗ – використання сайту виробника. Багато з них залишають на своїх ресурсах архівні версії драйверів, наприклад компанія Viatech.

Перейти на сайт завантажень Viatech

 1. Перейдіть за запропонованим вище посиланням і зачекайте завантаження сторінки. Інструмент передбачає покроковий вибір продукту і по до нього, тому діяти треба наступним чином: в меню «Step 1» встановіть тип операційної системи-у нашому випадку це буде «Microsoft Windows» .
 2. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-10
 3. В «Step 2» вкажіть конкретний варіант – Windows XP в 32 і 64-бітної редакціях.
 4. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-11
 5. Рядок «Step 3» має на увазі конкретний тип пристрою, потрібний нам пункт називається «Audio» .
 6. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-12
 7. На останньому кроці треба вибрати тільки певну модель, яку ми отримали на першому етапі інструкції.
 8. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-17
 9. Після цього сайт перенаправить вас на сторінку завантаження. Результати відсортовані від найновішої версії драйвера до найстарішої – виберіть першу і натисніть на посилання «Download version…» .
 10. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-13
 11. Далі перемістіть архів з драйверами на комп'ютер з Windows XP і вже там встановіть, слідуючи інструкціям інсталятора.
 12. скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-14

  Даний метод отримання службового ПЗ для аудіоконтроллера Мультимедіа є кращим і користуватися іншими варто тільки тоді, коли цей недоступний.

Спосіб 2: програми для підбору драйверів

Наступний метод отримання програмного забезпечення для шуканого пристрою – використання спеціального додатку, який самостійно визначить тип і модель периферії і підбере відповідний драйвер. Кращі засоби, які і тому ж сумісні з Віндовс Експі, зібрані в наступній статті.

Детальніше: Кращі програми для підбору драйверів

З цього переліку радимо звернути увагу на рішення під назвою Snappy Driver Installer , так як воно як і раніше сумісно з «хрюшею», плюс саме для таких застарілих систем база даних з ПО найбільш велика.

Детальніше: приклад роботи з Snappy Driver Installer

скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-15

Спосіб 3: Ідентифікатор пристрою

За допомогою ідентифікатора, отриманого на першому етапі даної інструкції, також можна отримати набір драйверів. Все, що потрібно – ввести послідовність на ресурсі на кшталт DevID або DriverIdentifier і підібрати сумісний пакет програмного забезпечення.

Детальніше: Пошук драйверів по ID обладнання

скачать драйвер для мультимедиа аудиоконтроллера windows xp-16

більше статей на цю тему: