параметри відновлення системи &171; завантажити драйвери&187;

Безпечний режим із завантаженням мережевих драйверів

Перед розбором основної теми необхідно уточнити, що варіант завантаження драйверів присутній не тільки в режимі відновлення системи, але і при її запуску в безпечному режимі, проте відноситься виключно до мережевих драйверів. Зроблено це для того, щоб ви могли отримати доступ до Інтернету і виконати необхідні дії в той час, як всі інші служби, драйвери і сторонні компоненти будуть відключені. Про вхід в Безпечний режим в різних версіях Windows читайте в окремих статтях на нашому сайті за наступними посиланнями.

Детальніше: входимо в "Безпечний режим" в Windows 10 / Windows 7
Переход в безопасный режим при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы

Використання функції & 171; завантажити драйвери & 187; в параметрах відновлення системи

На попередньому скріншоті ви бачите вікно &171; додаткові варіанти завантаження & 187; , що з'являється на екрані після натискання клавіші F8 при старті комп'ютера ще до початку завантаження операційної системи. Звідти можна не тільки перейти в Безпечний режим або відключити певні дії, але і використовувати окремий модуль &171;усунення несправностей комп'ютера&187; , де здійснюється завантаження драйверів при відновленні.

Якщо запустити засіб відновлення через згадане вікно не виходить через проблеми з працездатністю всієї ОС або рекавери розділу, доведеться створити завантажувальну флешку з Windows і увійти в установник з неї. Там можна вибрати пункт & 171; відновлення системи&187; , а не її установку, що і забезпечить перехід в те ж саме меню.

Читайте також: інструкція по створенню завантажувальної флешки на Windows

Варіант 1: Параметри відновлення системи

Найчастіше користувачі стикаються з кнопкою & 171; завантажити драйвери & 187; при автоматичному відновленні системи або використанні для цього заздалегідь заготовленого образу. У більшості випадків за допомогою даної функції встановлюються драйвера для жорсткого диска, якщо через це ОС просто не запускається або не відображається при відновленні. Відповідно, для початку потрібно підготувати знімний носій з драйвером, підключити його до ПК після запуску середовища відновлення і виконати наступні дії:

 1. Перейдіть в засіб відновлення так, як про це було розказано раніше, і вкажіть мову введення. Далі вам доведеться ввести пароль від облікового запису, якщо він встановлений, тому заздалегідь вибирайте відповідну розкладку.
 2. Выбор раскладки при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 3. У списку &171;User name&187; знайдіть свій обліковий запис і введіть пароль від нього. При його відсутності залиште поле &171;Password&187; порожнім.
 4. Выбор пользователя при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 5. З'явиться вікно з опціями відновлення, де потрібно вибрати & 171; відновлення системи&187; або &171;System Restore&187; .
 6. Переход в восстановление при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 7. Ознайомтеся з інформацією та перейдіть до наступного кроку.
 8. Окно мастера при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 9. Ви побачите вікно з вибором типу відновлення і списком встановлених на ПК операційних систем. Тут навіть є підказка від розробників про те, що при відсутності ОС в списку слід використовувати кнопку & 171; завантажити драйвери & 187; і встановити драйвери для жорстких дисків.
 10. Выбор установленной ОС при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы

Уточнимо, що завантаження драйверів для жорсткого диска передбачає їх пошук для SATA-контролера на офіційному сайті виробника накопичувача, ноутбука або материнської плати (для стаціонарних ПК). Однак рідко установка драйверів вирішує всі проблеми, оскільки поява подібних помилок, коли ОС відсутня в списку або не встановлюється, частіше свідчить про неполадки зі складанням або несправністю жорсткого диска.

Детальніше: що робити, якщо Windows при установці вимагає драйвер

Варіант 2: відновлення образу

Цей метод має на увазі відновлення системи з використанням заздалегідь створеного образу за допомогою резервного копіювання та інших функцій. В цьому випадку теж можна завантажити драйвери, якщо це знадобиться, але виконуючи трохи інші дії:

 1. В тому ж меню &171;System Recovery Options&187; виберіть &171;System Image Recovery&187; або &171; відновлення образу системи & 187; .
 2. Переход в средство восстановления образа при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 3. Використовуйте останнє доступне зображення, створене автоматично, або виберіть його з файлів на знімному або внутрішньому сховищі.
 4. Выбор варианта загрузки образа при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 5. У меню списку з доступними образами натисніть кнопку &171;Advanced&187; або & 171; додатково&187; .
 6. Переход в продвинутые параметры при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 7. У новому вікні клацніть по рядку &171;Install a driver&187; або &171; встановити драйвер&187; .
 8. Выбор варианта Загрузить драйверы при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 9. Вставте в комп'ютер флешку з драйвером, якщо він знаходиться не на самому жорсткому диску, і натисніть &171;OK&187; .
 10. Подтверждение подключения устройства при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы
 11. Відкриється вікно & 171; відкрити & 187; , в якому відшукайте файл драйвера і двічі клікніть по ньому для додавання. На екрані з'явиться інформація про інсталяцію або про те, що встановити даний файл неможливо.
 12. Поиск файлов в окне Открыть при использовании параметров восстановления системы Загрузить драйверы

більше статей на цю тему: