Пошук та встановлення програмного забезпечення для A4Tech Bloody

Всі ігрові девайси від компанії a4tech лінійки Bloody використовують одне і те ж фірмове програмне забезпечення, що розширює стандартні можливості драйвера. За допомогою нього здійснюється настройка вбудованих функцій, наприклад, перепризначення клавіш, зміна чутливості миші і запис макросів. Існує чотири доступних варіанти отримання такого ПО і основного драйвера, які є універсальними і підійдуть для кожного пристрою серії. Давайте розглянемо їх більш детально.

Спосіб 1: Офіційний сайт компанії

Насамперед пропонуємо скористатися офіційним сайтом a4tech, адже туди в першу чергу завантажують оновлені версії програм, попередньо перевіряючи їх працездатність.

Перейдіть на офіційний веб-сайт A4Tech

 1. Скористайтеся представленої вище посиланням або перейдіть на головну сторінку сайту самостійно. Тут вас цікавить розділ&171; завантажити & 187; .
 2. Переход в раздел с загрузками для скачивания программы A4Tech Bloody с официального сайта
 3. Виберіть останню версію програми Bloody і натисніть на спеціально відведеній кнопці, щоб почати завантаження.
 4. Начало скачивания программы A4Tech Bloody с официального сайта
 5. Чекайте закінчення скачування EXE-файлу, а потім запустіть його через директорію його розташування або розділ &171;Завантаження&187; у використовуваному браузері.
 6. Процесс скачивания программы A4Tech Bloody с официального сайта
 7. Почнеться процес вилучення файлів для інсталяції. Від вас вимагається просто не закривати поточне вікно.
 8. Процесс распаковки файлов A4Tech Bloody после скачивания с официального сайта
 9. Відобразиться фірмовий установник, в якому в першу чергу зі списку вибирається оптимальний мову інтерфейсу. Далі залишається тільки слідувати з'являються на екрані інструкцій, щоб завершити інсталяцію.
 10. Выбор языка для установки программы A4Tech Bloody с официального сайта
 11. Після установки можна відразу ж запустити Bloody для перевірки і настройки підключених девайсів
 12. Запуск программы A4Tech Bloody после успешной установки

Тепер всі зміни, що вносяться в Налаштування самого пристрою, будуть зберігатися в даному додатку або внутрішньої пам'яті, що залежить від обраного вручну режиму запису конфігурацій.

Спосіб 2: програми від сторонніх розробників

Наступний метод підходить всім тим користувачам, хто бажає вирішити поставлене завдання в автоматичному режимі. Для цього спочатку доведеться завантажити програму від сторонніх розробників, яка призначена для пошуку і установки драйверів. Принцип взаємодії з таким ПО досить простий: потрібно тільки підключити девайс і запустити перевірку оновлень файлів. Більш детально про це на прикладі DriverPack Solution читайте в окремій статті на нашому сайті.

Скачивание драйверов для A4Tech Bloody через сторонние программы

Детальніше: встановлення драйверів через DriverPack Solution

Якщо ж згадане вище додаток вам з яких-небудь причин не підійшло, пропонуємо ознайомитися з окремим оглядом представників тематичного софта, скориставшись посиланням нижче. Додатково відзначимо, що практично будь-яка з описаних програм завантажує саме необхідне ПЗ Bloody, тому ви зможете перейти до Налаштування ігрової миші, клавіатури або навушників.

Детальніше: найкращі програми для встановлення драйверів

Спосіб 3: унікальний ідентифікатор пристрою

Даний метод рідко виявляється відповідним в подібних випадках і не завжди рекомендується для пошуку розширеного ПО з графічним інтерфейсом для будь-якого пристрою. Його суть полягає в тому, що ви самостійно знаходите апаратний ідентифікатор девайса, а потім по ньому здійснюєте пошук драйвера на одному з доступних спеціалізованих сайтів. Деякі такі джерела дозволяють завантажити додаток, а інші нададуть тільки драйвер, необхідний для коректної роботи обладнання з операційною системою.

Скачивание драйверов для A4Tech Bloody через уникальный идентификатор

Детальніше: Як знайти драйвер по ID

Спосіб 4: стандартний засіб Windows

Завершить наш сьогоднішній матеріал метод, що передбачає використання стандартного засобу Windows для пошуку та інсталяції драйверів обладнання лінійки A4Tech Bloody. Відразу попередимо, що таким способом ви не отримаєте програмне забезпечення, про яке йшла мова вище. Якщо операційній системі все-таки вдасться виявити пристрій, вона завантажить тільки загальний драйвер USB, який просто забезпечить нормальне функціонування клавіатури або миші.

Установка драйверов для A4Tech Bloody штатными средствами Windows

Детальніше: Установка драйверів стандартними засобами Windows

Тільки що ви дізналися всі важливі відомості, пов'язані з установкою програми A4Tech Bloody. Залишається тільки визначитися, який з доступних методів буде оптимальним, а потім вже можна переходити до детального вивчення інструкцій, щоб при інсталяції файлів не виникло непередбачених ситуацій.

більше статей на цю тему: