встановлення драйверів для USB-модему Huawei E3372

Компанія Huawei активно займається виробництвом самих різних комп'ютерних пристроїв. У списку продукції є і USB-модеми, до яких відноситься модель під назвою E3372. Для повноцінного функціонування даного пристрою в операційній системі доведеться завантажити і інсталювати відповідні драйвери, що можна зробити різними методами.

Спосіб 1: Офіційна сторінка підтримки Huawei

Почати пропонуємо з використання сторінки підтримки на сайті Huawei. Цей метод хоч і є єдиним офіційним, але він не найефективніший через те, що тут розробники перестали викладати випускаються оновлення. Якщо вас влаштовує одна з попередніх версій, то завантажити її можна так:

Перейдіть на офіційний веб-сайт Huawei

 1. Перейдіть за посиланням вище, щоб потрапити на головну сторінку сайту. Тут клацніть по кнопці у вигляді лупи для відкриття рядка пошуку.
 2. Переход к поиску на официальном сайте для скачивания драйверов Huawei E3372
 3. Введіть назву моделі Huawei E3372 і натисніть на Enter .
 4. Ввод названия устройства Huawei E3372 на официальном сайте для скачивания драйверов
 5. Серед списку всіх результатів перейдіть на вкладку &171;Support&187; .
 6. Переход в раздел поддержки для скачивания драйверов Huawei E3372 с официального сайта
 7. Ви побачите, що на сторінці є різні версії програмного забезпечення для всіх існуючих специфікацій відповідного USB-модему. Виберіть відповідну і натисніть по рядку ЛФМ для початку скачування.
 8. Выбор версии драйвера для Huawei E3372 на официальном сайте
 9. Буде завантажений архів, який і потрібно відкрити після закінчення цієї операції.
 10. Процесс скачивания драйвера для Huawei E3372 с официального сайта
 11. У корені директорії перейдіть до каталогу &171;Software&187; .
 12. Переход в папку с драйвером для модема Huawei E3372 после скачивания с официального сайта
 13. Там відшукайте і запустіть єдиний виконуваний файл.
 14. Запуск исполняемого файла для установки драйвера Huawei E3372
 15. Обов'язково підключіть модем до комп'ютера, а потім натисніть на & 171; початок & 187; для встановлення останніх оновлень.
 16. Начало обновления драйверов для модема Huawei E3372 после его подключения
 17. Ви зможете стежити за прогресом в цьому ж вікні, а по завершенні оновлення на екрані з'явиться відповідне повідомлення.
 18. Процесс обновления драйверов для модема Huawei E3372 после его подключения

Відразу ж після інсталяції можна сміливо приступати до взаємодії з пристроєм, підключивши його до Інтернету і перевіривши якість зв'язку. Якщо отримана версія драйвера вас з якихось причин не влаштовує або зовсім не встановлюється, переходите до наступних методів.

Спосіб 2: Форум 4pda

Відомий багатьом комп'ютерним любителя форум 4pda пропонує для ознайомлення окрему сторінку, яка присвячена Huawei E3372. Там знаходяться всі необхідні описи і керівництва з управління цим модем, а також присутні найсвіжіші версії програмного забезпечення або ті, які належать до інших пристроїв, але підходять по сумісності. Саме це джерело ми радимо використовувати в тих ситуаціях, коли ви хочете отримати найсвіжіші і точно працюють файли. Всі потрібні інструкції та Компоненти для скачування шукайте на цій же сторінці Форуму, перейшовши за посиланням нижче.

Скачивание драйверов для модема Huawei E3372 с пользовательского форума

Перейдіть на сторінку форуму 4PDA

Спосіб 3: програми від сторонніх розробників

Існує альтернативний варіант, що дозволяє автоматично знайти оновлення для підключеного USB-модему Huawei E3372 шляхом використання спеціального програмного забезпечення від сторонніх розробників. Більшість представників такого софта коректно взаємодіють з усіма периферійними пристроями, які були заздалегідь з'єднані з комп'ютером, проте потрібно враховувати, що далеко не у всіх базах можуть знаходитися сумісні з розглянутим обладнанням файли.

Скачивание драйверов для Huawei E3372 через сторонние программы

Детальніше: найкращі програми для встановлення драйверів

Якщо ви вперше зіткнулися зі згадкою подібних програм, корисно буде ознайомитися з навчальним тематичним матеріалом, де за приклад взято відоме додаток під назвою DriverPack Solution . Якщо воно вам не підходить, просто використовуйте інструкцію як універсальну, адже практично всі подібні програми мають схожі інтерфейс і функціональність.

Детальніше: встановлення драйверів через DriverPack Solution

Спосіб 4: унікальний ідентифікатор Huawei E3372

Останній метод нашого матеріалу має на увазі ручний пошук драйверів на спеціальних сайтах. Однак це здійснюється не через найменування моделі, а шляхом введення унікального ідентифікатора. Нижче ми представили один з таких кодів, який може виявитися сумісним Huawei E3372, однак якщо знайдені для нього драйвери не підійшли, доведеться визначати ID самостійно, про що читайте в статті за посиланням нижче. Там же ви знайдете і приклади взаємодії з найпопулярнішими веб-ресурсами з пошуку файлів таким способом.

USB/VID_12d1&PID_1506

Скачивание драйверов для Huawei E3372 через уникальный идентификатор

Детальніше: як знайти драйвер по ID

Ми не розглянули лише метод із застосуванням вбудованих функцій Windows, які встановлюють оновлення для комплектуючих. ОС не здатна точно визначити Huawei E3372 без встановлених драйверів і навіть не знайде відповідні файли, тому вам залишається задіяти інші рекомендації.

більше статей на цю тему: