Отримання драйверів для геймпада Dialog GP-A11

Геймпад Dialog GP-A11 підключається до комп'ютера по USB. Для його коректного функціонування з операційною системою потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення, яке називається драйвером. Тільки після цього можна буде переходити до повного налаштування девайса в іграх і бути впевненим в тому, що він повністю правильно впорається зі своїм основним завданням. Далі ви побачите чотири різних способи, що дозволяють відшукати і встановити потрібні файли.

Спосіб 1: Офіційний сайт

В першу чергу хочемо поговорити про єдиний офіційному методі отримання необхідного програмного забезпечення. Він полягає у використанні сайту виробника обладнання, куди розробник і викладає всі файли софта і драйверів. Користувачеві потрібно тільки відшукати сторінку продукту і завантажити файли, що відбувається наступним чином:

Перейти на офіційний сайт Dialog

 1. Перейдіть за посиланням вище, щоб потрапити на головну сторінку сайту. Тут натисніть по розділу &171; підтримка & 187; .
 2. Переход в раздел поддержки для скачивания драйверов Dialog GP-A11 с официального сайта
 3. Відобразиться спливаюче меню, де вас цікавить пункт &171;посібники, драйвери та програмне забезпечення&187; .
 4. Переход к категории с программным обеспечением для скачивания драйверов Dialog GP-A11 с официального сайта
 5. Після переходу на нову сторінку розгорніть спливаюче меню & 171; Тип товару & 187; .
 6. Открытие списка типов продукции для поиска Dialog GP-A11 на официальном сайте
 7. Зі списку вкажіть &171;Геймпади Dialog&187; .
 8. Выбор типа продукции для поиска Dialog GP-A11 на официальном сайте
 9. Розгорніть ще один список &171;виберіть модель&187; , де відшукайте розглядається сьогодні пристрій Dialog GP-a11.
 10. Выбор модели Dialog GP-A11 для скачивания драйверов с официального сайта
 11. На сторінці продукту клацніть по клікабельної написи &171;програмне забезпечення та драйвери для геймпада Dialog GP-A11&187; .
 12. Запуск скачивания архива с драйвером Dialog GP-A11 с официального сайта
 13. Відразу ж після цього почнеться завантаження архіву. Дочекайтеся закінчення скачування і відкрийте його через будь-яке зручне ПЗ.
 14. Запуск архива с драйвером для Dialog GP-A11 после скачивания с официального сайта
 15. Сам інсталятор поширюється у форматі ISO, але практично будь-який архіватор підтримує такий тип даних, тому вам потрібно лише двічі клікнути по об'єкту, щоб відкрити його.
 16. Переход к установщику драйвера для Dialog GP-A11
 17. Відшукайте там виконуваний файл і запустіть його для початку установки.
 18. Запуск установщика драйверов для геймпада Dialog GP-A11
 19. У вікні відзначте маркером &171;GP-A11&187; і натисніть по активній кнопці & 171; встановити&187; .
 20. Выбор модели Dialog GP-A11 при установке драйверов через фирменный инсталлятор
 21. Дочекайтеся закінчення підготовки до інсталяції. Під час цього процесу не закривайте поточне вікно.
 22. Ожидание подготовки к инсталляции драйверов для Dialog GP-A11
 23. При появі вітального меню відразу ж переходите далі.
 24. Приветственное окно для инсталляции драйверов Dialog GP-A11
 25. Установка запуститься автоматично. Вам залишається тільки почекати розпакування всіх файлів, після якої на екрані з'явиться відповідне повідомлення.
 26. Процесс установки драйверов для геймпада Dialog GP-A11

Після завершення інсталяції ми рекомендуємо перезавантажити комп'ютер, щоб всі зміни вступили в силу. Тільки після цього зробіть повторне підключення Dialog GP-a11 і перевірте коректність роботи девайса.

Спосіб 2: програми від сторонніх розробників

Тепер хочемо торкнутися теми використання програм від незалежних виробників. Їх функціональність зосереджена на автоматичному скануванні системи з подальшим виявленням відсутніх або застарілих драйверів для підключених комплектуючих і периферійних пристроїв. Розглянута сьогодні модель геймпада Dialog GP-a11 відноситься до другого типу обладнання, тому при запуску сканування в додатку девайс повинен бути з'єднаний з комп'ютером. Приклад пошуку файлів через такий софт ми пропонуємо подивитися в окремій статті на нашому сайті, скориставшись залишеної далі посиланням.

Скачивание драйверов для Dialog GP-A11 через сторонние программы

Детальніше: встановлення драйверів через DriverPack Solution

Як видно, в представленому матеріалі автор взяв за приклад виключно DriverPack Solution , але насправді схожих програм існує величезна кількість. Всі ті користувачі, яким не сподобалося згадане додаток, ми рекомендуємо ознайомитися зі списком аналогів, прочитавши окремий тематичний огляд на нашому сайті. Там ви знайдете короткі описи всіх популярних рішень такого роду.

Детальніше: найкращі програми для встановлення драйверів

Спосіб 3: унікальний ідентифікатор

Передостанній варіант, про який ми хочемо поговорити сьогодні, реалізовується за допомогою унікального ідентифікатора Dialog GP-a11, який присвоюється девайсу ще на стадії виробництва. Його можна виявити через Диспетчер пристроїв після підключення геймпада до ПК. Після залишається тільки вставити сам код в пошук на спеціальному сайті, який спеціалізується на наданні драйверів по апаратному ідентифікатору. Так ви зможете отримати сумісні версії файлів для своєї версії операційної системи, здійснивши всього кілька простих дій.

Скачивание драйверов для Dialog GP-A11 через уникальный идентификатор

Детальніше: як знайти драйвер по ID

Спосіб 4: вбудований в Windows інструмент

В операційній системі Віндовс є штатний засіб, який дозволяє здійснювати пошук відсутніх драйверів для підключеної периферії і вбудованих комплектуючих. Недолік цього методу полягає в тому, що не завжди даний засіб здатне коректно визначити саме обладнання і знайти для нього відповідні файли. Однак якщо вас не влаштовує жоден з перерахованих вище варіантів, варто звернути увагу саме на цей, оскільки він є останнім в нашому сьогоднішньому матеріалі.

Установка драйверов для Dialog GP-A11 штатными средствами Windows

Детальніше: Установка драйверів стандартними засобами Windows

Вище ви були ознайомлені з рядом інструкцій по інсталяції драйверів для геймпада Dialog GP-a11. Тепер залишається тільки визначитися, який з цих способів є відповідним, а потім перейти до керівництва, щоб впоратися з поставленим завданням швидко і без виникнення додаткових труднощів.

більше статей на цю тему: