виправте проблеми з аваріями в Just Cause 2 у Windows 10

Спосіб 1: зниження якості графіки

На коректну роботу гри Just Cause 2 впливає наявність відповідних комплектуючих комп'ютера, які способи забезпечити хоча б мінімальні системні вимоги гри. Ви можете порівняти характеристики свого пристрою з таблицею нижче.

мінімальні системні вимоги
процесор двоядерний з SSE3 (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3 ГГц)
Оперативна пам'ять 2 ГБ
жорсткий диск 10 ГБ
відеокарта з 256 МБ відеопам'яті, сумісна з DX10 (Nvidia GeForce 8800 серії / ATI Radeon HD 2600 Pro)

Якщо характеристики вашого ПК не відповідають цим вимогам, є ймовірність, що Вильоти трапляються через те, що ви встановили в Налаштуваннях Just Cause 2 параметри графіки вище мінімальних. Змініть їх і проблема повинна зникнути.

Примітка! якщо ви не знаєте характеристики комплектуючих свого комп'ютера, подивитися їх можна в спеціальному системному меню або за допомогою стороннього програмного забезпечення. Про це докладніше розповідається в іншій статті на нашому сайті, при необхідності перейдіть за посиланням нижче, щоб познайомитися з нею.

Детальніше: Як дізнатися характеристики свого комп'ютера в Windows 10

вылетает just cause 2 на windows 10_22

Спосіб 2: Налаштування параметрів сумісності

Якщо Just Cause 2 мимоволі вилітає на робочий стіл під час гри, причиною цього може бути погана сумісність з операційною системою. В такому випадку буде потрібно внести правки в її параметри. Робиться це через меню властивостей ярлика на робочому столі.

 1. Відкрийте контекстне меню значка гри на робочому столі і в контекстному меню виберіть пункт «Властивості» .
 2. вылетает just cause 2 на windows 10_02
 3. У вікні пройдіть у вкладку»Сумісність" і в блоці «режим сумісності» встановіть галочку навпроти пункту " запустити програму в режимі сумісності» , потім зі спадного списку виберіть " Windows XP (пакет оновлень 3)» або «Windows 7» . Після цього в блоці «Параметри» поставте позначку навпроти рядка " запустити цю програму від імені адміністратора» .
 4. вылетает just cause 2 на windows 10_03
 5. Збережіть внесені зміни, по черзі клацнувши по кнопках " застосувати» і «ОК» .
 6. вылетает just cause 2 на windows 10_04
 7. Закрийте вікно властивостей ярлика та спробуйте запустити гру Just Cause 2. Якщо в процесі ігрового процесу знову трапиться виліт, скористайтеся спеціальним засобом для налаштування параметрів сумісності. Для цього поверніться в уже знайоме вікно властивостей ярлика і на вкладці»Сумісність" клацніть по кнопці " Запуск засобу усунення проблем із сумісністю» .
 8. вылетает just cause 2 на windows 10_05

  Далі у вікні утиліти дотримуйтесь її вказівок. За підсумком параметри сумісності будуть підібрані автоматично і гра повинна почати працювати стабільно.

Спосіб 3: Запуск з додатковими параметрами

Багатьма користувачами відзначається, що Just Cause 2 починає працювати стабільно без вильотів тільки в тому випадку, якщо її запустити зі спеціальними параметрами. Робиться це у властивостях ярлика. Доступно кілька варіантів цих самих параметрів:

 1. Перейдіть в властивості ярлика Just Cause 2, клікнувши по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт " властивості» .
 2. вылетает just cause 2 на windows 10_06
 3. У вікні, пройдіть у вкладку " ярлик» . Необхідно в блоці " Об'єкт» змінити його вміст, додавши в самий кінець через пробіл параметр -/dxadapter 0 . Приклад можна бачити на зображенні нижче.

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" (було)

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" -/dxadapter 0 (стало)

 4. вылетает just cause 2 на windows 10_07
 5. Збережіть внесені зміни та спробуйте запустити гру. Якщо проблеми не зникнуть, потрібно додати кілька нових параметрів, а саме /frameratecap=30 /filmgrain=0 /dxadapter=0 .

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" (було)

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" /frameratecap=30 /filmgrain=0 /dxadapter=0 (стало)

  У деяких випадках користувачі рекомендують використовувати трохи змінений вхід цих параметрів, як показано нижче:

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" (було)

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" -frameratecap=30 -filmgrain=0 -dxadapter=0 (стало)

 6. вылетает just cause 2 на windows 10_08
 7. Знову закрийте вікно властивостей і перевірте стабільність роботи гри Just Cause 2. Якщо проблема не зникає, введіть новий параметр:

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" (було)

  "C:\Program Files (x86)\Just Cause 2\justcause2.exe" /failsafe (стало)

  вылетает just cause 2 на windows 10_09

  Якщо і цей параметр не зміг виправити ситуацію, значить, необхідно переходити до наступних способів усунення неполадки, описаним далі в цій статті.

 8. Примітка! параметри запуску гри можна вводити не тільки у властивостях ярлика, але і через спеціальне меню лаунчер. Якщо Just Cause 2 ви встановлювали через Steam , рекомендується випробувати всі перераховані раніше параметри в ньому. На нашому сайті є окрема стаття, в якій розповідається, як це зробити. Там же ви знайдете список додаткових параметрів, які можуть бути корисні.

  Детальніше: П араметри запуску ігор в Steam

вылетает just cause 2 на windows 10_10

Спосіб 4: Запуск у віконному режимі

Гра Just Cause 2 може не працювати належним чином у вибраному режимі відображення за замовчуванням. Щоб це виключити, слід спробувати запустити її у вікні. Зазвичай зробити це можна за допомогою гарячих клавіш Alt + Enter , які слід натиснути під час запуску гри. Але якщо з якоїсь причини цей метод вам не підходить, ви можете скористатися спеціальним програмним забезпеченням від сторонніх розробників.

На нашому сайті є окрема стаття, в якій представлений список таки додатків і наведено короткий посібник по їх використанню. Перейдіть за посиланням нижче, щоб визначити для себе найбільш підходящу програму.

Детальніше: Програми для запуску ігор у віконному режимі

вылетает just cause 2 на windows 10_16

Алгоритм використання такого софта досить простий. Вам необхідно помістити в робочу область виконуваний файл Just Cause 2, виставити відповідні параметри, після чого здійснити запуск.

Спосіб 5: видалення програми Xbox

На роботу Just Cause 2 також може чинити негативний вплив вбудований в операційну систему оверлей від Xbox. Відповідно, щоб виключити його вплив, це програмне забезпечення слід видалити. Процес цей не стандартний, так як софт є встановленим і в системі просто немає відповідного деинсталлятора. Тому знадобиться вдатися до використання оболонки Windows PowerShell, прописавши в ній кілька спеціальних команд.

Детальніше про це розповідається в іншому матеріалі на нашому сайті, при необхідності ознайомтеся з викладеною там інформацією, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: як видалити Xbox в операційній системі Windows 10

вылетает just cause 2 на windows 10_01

Спосіб 6: перевірка температури компонентів

Just Cause 2 може вилітати під час гри через перегрів комплектуючих комп'ютера. Справа в тому, що у процесора і відеокарти є питома температура нагріву, досягаючи якої вони автоматично відключаються. У випадку з центральним процесором комп'ютер просто перезапускається, а з відеокартою — відключається виведення зображення на екран, що і створює видимість вильоту з гри.

Першорядно необхідно дізнатися температурні норми Вашого обладнання, після чого почати відстежувати значення під час гри в Just Cause 2. Якщо комплектуючі перегріваються, значить, причина полягає саме в цьому.

Детальніше:
Як дізнатися температуру процесора / відеокарти / блоку живлення
Нормальна робоча температура процесора / відеокарти / жорсткого диска

вылетает just cause 2 на windows 10_11

Зверніть увагу! на ринку програмного забезпечення є рішення від сторонніх розробників, які дозволяють не тільки відстежувати температурні показники комплектуючих комп'ютера, але і вчасно сигналізувати при виявленні будь-яких відхилень. При необхідності рекомендується ознайомитися з їх переліком, скориставшись посиланням нижче.

Детальніше: Програми для перевірки температури комп'ютера

Найчастіше перегрів обладнання пов'язаний з висиханням термопасти, яка є прошарком між корпусом чіпа процесора і радіатором, що відводить тепло. Також могла вийти з ладу система охолодження. У будь-якому випадку необхідно виявити причину появи проблеми і усунути її. На нашому сайті є матеріал на цю тему, присвячений кожному обладнанню, яке може перегріватися під час роботи комп'ютера.

Детальніше: вирішуємо проблему перегріву процесора / відеокарти / материнської плати

вылетает just cause 2 на windows 10_12

Спосіб 7: оновлення драйвера відеокарти

На коректну роботу будь-якої гри впливає встановлена в комп'ютері відеокарта, але її потенціал не буде повністю розкритий, якщо в операційній системі не встановлений графічний драйвер. При цьому необхідно віддавати перевагу фірмовому продукту, викачаному з офіційного сайту виробника відеочіпа.

Для вирішення проблем з вильотами необхідно перевірити наявність оновлень відеокарти і, якщо такі будуть виявлені, інсталювати їх. Якщо це не допоможе, є ймовірність, що драйвер спочатку був пошкоджений. Явно це ніяк не виражається, але побічно про це будуть свідчити помилки, які проявляються при спробі запуску не тільки Just Cause 2, а й інших ігор. У будь-якому випадку, скористайтеся відповідними посібниками на нашому сайті, щоб спочатку оновити графічний драйвер, а потім при необхідності зробити його перевстановлення.

Детальніше:
способи оновлення драйвера відеокарти в Windows 10
перевстановлення драйвера відеокарти

вылетает just cause 2 на windows 10_13

Спосіб 8: тимчасове відключення антивіруса / брандмауера

Антивірусна програма, як і брандмауер Windows 10, може помилково розпізнати файли гри як шкідливі та заблокувати їх. Щоб виключити це, необхідно тимчасово відключити захисні засоби операційної системи і запустити Just Cause 2. Для цього скористайтеся відповідними посібниками на нашому сайті, перейшовши за посиланнями нижче.

Детальніше: Відключаємо антивірус / брандмауер Windows 10

вылетает just cause 2 на windows 10_14

Якщо проблеми з вильотами дійсно були усунені, значить, причина полягала в антивірусі і брандмауері. Але залишати їх відключеними небезпечно, так як інше шкідливе програмне забезпечення може проникнути в систему і нашкодити їй. В такому випадку потрібно помістити виконуваний файл Just Cause 2 в виключення захисних засобів Windows 10. На нашому сайті є відповідні інструкції на цю тему, при необхідності скористайтеся ними, перейшовши за посиланням нижче.

Додаємо в виключення в антивірус / брандмауер Windows 10

вылетает just cause 2 на windows 10_15

Спосіб 9: перевірка цілісності ігрових файлів

В процесі роботи за комп'ютером могли пошкодитися файли гри, що і стало причиною раптових вильотів під час геймплея. Це також може бути наслідком впливу вірусів. У будь-якому випадку слід перевірити цілісність ігрових даних і при виявленні будь-яких порушень провести їх відновлення. Робиться це за допомогою вбудованих інструментів лаунчер Steam. Необхідно перейти в властивості Just Cause 2 і запустити відповідну процедуру.

На нашому веб-сайті є окрема стаття, яка детально описує цей процес. При необхідності перейдіть за посиланням нижче, щоб ознайомитися з нею.

Детальніше: перевірка цілісності ігрових файлів у Steam

вылетает just cause 2 на windows 10_18

Якщо Just Cause 2 ви встановлювали за допомогою завантаженого з інтернету інсталятора, інструменту для перевірки цілісності файлів не буде, доведеться зробити повну переустановку. Цю процедуру умовно можна розділити на два етапи: видалення і повторна інсталяція. Якщо ви не впевнені, що все зробите правильно, зверніться за допомогою до відповідного керівництва на нашому сайті, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: встановлення та видалення програм у Windows 10

вылетает just cause 2 на windows 10_19

Примітка! повторну інсталяцію Just Cause 2 рекомендується виконувати за допомогою установника, завантаженого з іншого джерела, так як є ймовірність, що попередній був пошкоджений спочатку.

Спосіб 10: відключення накладок

Якщо вильоти в Just Cause 2 у вас трапляються при запуску гри через Steam, є ймовірність, що на це впливають вбудовані в лаунчер оверлеї. Відповідно, для усунення проблеми їх необхідно відключити. Робиться це в налаштуваннях програми. Спочатку відкрийте меню «Steam» , що знаходиться у верхньому лівому кутку вікна, а потім клікніть по пункту «Налаштування» .

вылетает just cause 2 на windows 10_20

У вікні, скориставшись навігацією в лівій частині, перейдіть у вкладку «у грі» і в основній області зніміть позначку з пункту «увімкнути накладання Steam у грі» . На завершення клацніть по кнопці «ОК» , щоб внесені зміни збереглися.

вылетает just cause 2 на windows 10_21

Спосіб 11: відновлення системних файлів

В процесі роботи за комп'ютером через необережних дій користувача могли пошкодитися системні файли, що знаходяться в папці «Windows» на диску C . Вручну відновити їх ніяк не можна, для цих цілей в операційній системі передбачена спеціальна консольна утиліта. Спосіб її використання досить простий: необхідно відкрити «командний рядок» , ввести команду зі спеціальними параметрами і натиснути клавішу Enter . Детальніше про це розповідається в іншій статті на нашому сайті. При необхідності ознайомтеся з викладеною там інформацією, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: Перевірка та відновлення цілісності системних файлів у Windows 10

вылетает just cause 2 на windows 10_17

більше статей на цю тему: