Kaspersky Free 18.0.0.405

Комп'ютерні віруси & 8212; це величезна проблема сучасної людини. Начебто перевстановив Віндовс, поставив безкоштовний антивірус, закачав пару файлів з Інтернету і знову починається бардак в системі. Все тому-що не всі безкоштовні антивірусні програми надійно захищають комп'ютер від проникнення шкідливих об'єктів.

Kaspersky Free &8212; перший безкоштовний антивірус від Лабораторії Касперського. Включає в себе основні компоненти захисту. Більшість функцій в цій програмі недоступно і виробники люб'язно просять купити іншу версію. Пропоную розглянути, що ж ми можемо отримати безкоштовно.

Файловий антивірус

Даний компонент перевіряє всі файли, з якими працює користувач. Це об'єкти, які знаходяться безпосередньо в комп'ютері, об'єкти зберігаються на комп'ютер з Інтернету та електронної пошти, а також файли які були запущені.

Файловый антивирус в программе Kaspersky Free

Веб-антивірус

Робить роботу в інтернет безпечніше. Проводить Моніторинг трафіку. Блокує будь-які спроби запуску шкідливих скриптів, захищає від крадіжки облікових даних з метою злому банківських карт та інших платіжних систем.

Веб-Антивирус в программе Kaspersky Free

IM-антивірус

Займається блокуванням різних шкідливих посилань. Саме на них припадає чималий відсоток всіх вірусів, які псують систему. При спробі перейти на такий сайт, Касперсій попередить про можливу небезпеку.

IM-Антивирус в программе Kaspersky Free

Поштовий антивірус

Цей компонент схожий на попередній, тільки перевіряє Не посилання, а небезпечні об'єкти, які приходять разом з електронними листами. Якщо отриманий об'єкт заражений, програма його заблокує і відправить на карантин.

IM-Антивирус в программе Kaspersky Free

Сканування

Як і в будь-якому іншому антивірусному продукті, в Kaspersky Free є три режими перевірки (звичайна, повна, вибіркова), які відрізняються по області сканування і часу витраченого на перевірку. Додатково можна просканувати знімні носії.

Проверка на вирусы в программе Kaspersky Free

Розклад

Ще однією зручною функцією продукту є можливість налаштувати перевірку в автоматичному режимі, без участі користувача.

Расписание проверки в программе Kaspersky Free

Самозахист

Для того, щоб небезпечні програми не могли нашкодити антивірусній системі і вивести її з ладу, в програмі присутня функція самозахисту. Вона запобігає зміна і видалення файлів Kaspersky Free.

Самозащита в программе Kaspersky Free

Ну ось мабуть і все, що ми можемо отримати безкоштовно. Якщо чесно, то цього цілком достатньо для домашнього використання. Програма Kaspersky Free працює стабільно і відмінно справляється з головним завданням &8212; пошуком і знищенням вірусів.

Гідності

 • Повністю безкоштовна;
 • Російська мова;
 • Простий інтерфейс;
 • Ефективність.
 • Недоліки

 • Обмеження функцій.
 • Завантажити Kaspersky Free

  Завантажити останню версію програми

  подібні програми та статті:

  Kaspersky Free

  Рейтинг: 3.50 від 5 ( 10 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: безкоштовно
  Розмір: 2 MB
  Мова: Російська
  версія: 18.0.0.405
  Kaspersky Free - це безкоштовна версія відомого антивіруса, що забезпечує досить високу ступінь захисту комп'ютера і даних на ньому.