Avast Free Antivirus 19.5.4444

В Інтернеті вірусні загрози підстерігають користувачів часто-густо. Щоб максимально убезпечити від них комп'ютер, встановлюють спеціалізовані додатки – антивіруси. На жаль, більшість програм, що надають повнофункціональний захист, є платними. Але є і приємні винятки, наприклад, антивірус Аваст.

Безкоштовне антивірусне рішення Avast Free Antivirus від чеських розробників здатна надати весь комплекс захисту від шкідливого софта, а також шахрайських дій інших користувачів.

Захист у реальному часі

Одним з основних критеріїв, які визначають відмінність повноцінного антивіруса від антивірусного сканера, є наявність захисту в реальному часі. Антивірус Аваст в своєму арсеналі також має даний інструмент. Він аналізує процеси, які працюють на комп'ютері у фоновому режимі, поки користувач виконує свої поточні завдання.

Резидентська захист в реальному часі забезпечується за рахунок спеціальних служб, які відповідають за конкретну ділянку роботи. Їх прийнято називати екранами. У Аваст існують наступні екрани: екран Пошти, файлової системи, веб-екран. За допомогою даних інструментів, програма знаходить трояни, шпигунський софт, Руткіти, черв'яки, а також інше вірусне і шкідливе ПЗ.

Экраны антивируса Avast

Сканування вірусів

Другою важливою функцією утиліти Avast Free Antivirus є перевірка на віруси жорсткого диска і знімних носіїв. Програма надає на вибір кілька типів сканування: Експрес-сканування, Повне сканування, сканування зі знімних носіїв, сканування обраної папки, сканування при завантаженні системи. Останній варіант перевірки жорсткого диска на віруси є найнадійнішим.

Эскпресс-сканирование на вирусы в программе Avast

Перевірка системи проводиться як з використанням антивірусних баз, так і шляхом евристичного аналізу поведінки додатків.

Інтелектуальне сканування

На відміну від перевірки на віруси, інтелектуальне сканування не тільки шукає шкідливий код, але і визначає уразливості системи, а також знаходить варіанти рішення для підвищення рівня її безпеки та оптимізації.

Интеллектуальное сканирование в программе Avast

Сканування на наявність браузерних доповнень

Даний антивірус має можливість аналізувати браузери на наявність доповнень: плагінів, модулів і панелей інструментів. У разі виявлення ненадійних доповнень, існує можливість видалити їх.

Сканирование на наличие браузерных дополнений

Сканування на наявність застарілого ПЗ

Avast Free Antivirus проводить перевірку системи на наявність застарілого програмного забезпечення, яке може стати причиною уразливості комп'ютера. У разі виявлення застарілого ПЗ, є можливість оновлення його, навіть не виходячи їх Аваста.

Сканирование на наличие устаревшего ПО в программе Avast

Сканування на мережеві загрози

Аваст виконує перевірку різних мережевих підключень, як до всесвітньої павутини, так і до домашньої мережі, на наявність загроз і вразливостей.

Сканирование на наличие сетевых угроз в программе Avast

Сканування продуктивності

Avast Free Antivirus проводить аналіз на наявність проблем продуктивності системи. У разі виявлення проблем, вона повідомляє про це. Але оптимізувати систему можна тільки за допомогою платної версії Аваст.

Сканирование на наличие проблем производиетльности в программе Avast

Усунення вірусних загроз

У разі виявлення вірусної загрози, Avast Free Antivirus повідомляє про це за допомогою візуальної та звукової сигналізації. Програма пропонує кілька варіантів вирішення проблеми: видалення зараженого файлу, переміщення в карантин, лікування або ігнорування загрози, якщо ви впевнені, що сталося помилкове спрацьовування. Але, на жаль, лікування не завжди можливо. Додаток саме рекомендує найбільш оптимальний, на його думку, варіант усунення загрози, але існує можливість вибору іншого способу користувачем вручну.

Действия в случае нахождения вируса в программе Avast

Створення аварійного диска

За допомогою Avast Free Antivirus є можливість створити аварійний диск, за допомогою якого можна буде відновити систему, в разі її краху через віруси або з інших причин.

Создание аварийного диска в программе Avast

Дистанційна допомога

Завдяки функції дистанційної допомоги, можна надати віддалений доступ до комп'ютера довіреній особі, якщо ви не можете впоратися з будь-якої виниклої проблемою самостійно. Фактично, це надання можливості управління комп'ютером на відстані.

Дистанционная помощь в программе Avast

Браузер SafeZone

Фішкою, наявної у Аваст, але яка дуже рідко зустрічається у інших антивірусів, є вбудований браузер. Браузер SafeZone на основі движка Chromium позиціонується як інструмент абсолютно безпечного серфінгу по інтернету, за рахунок забезпечення максимальної конфіденційності, і роботи в ізольованому просторі, що гарантує огорожу системи від вірусів.

Браузер SafeZone

Переваги:

  1. Мінімально гальмує систему при роботі;
  2. Багатомовний інтерфейс (45 мов, включаючи російську);
  3. Використання передових технологій;
  4. Крос-платформа;
  5. Наявність безкоштовної версії для некомерційного використання;
  6. Зручний інтерфейс;
  7. Дуже велика функціональність.

Недоліки:

  1. Обмеження по функціоналу в безкоштовній версії, які, втім, не впливають на загальну безпеку системи;
  2. Пропускає деякі віруси.

Через багатого функціоналу і стабільної роботи, яка надмірно не навантажує систему, антивірус Аваст, навіть незважаючи на наявність деяких недоліків, на даний момент заслужено вважається найпопулярнішим антивірусним рішенням в світі.

Завантажити Аваст безкоштовно

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

подібні програми та статті:

Avast Free Antivirus

Рейтинг: 1.22 від 5 ( 267 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: антивіруси для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 221 MB
мова: Російська
версія: 19.5.4444
Avast Free Antivirus - безкоштовна версія добре відомого і надійного антивіруса, яка забезпечує ефективний захист ПК і призначених для користувача даних.