AVG Antivirus Free 18.3.3051

Напевно кожен користувач комп'ютера знайомий з вірусами. Вони періодично потрапляють в наші комп'ютери і здатні завдати значної шкоди системі. Найбільша проблема в боротьбі з вірусами & 8212; постійна модифікація. Саме тому, важливо не тільки встановити хорошу антивірусний захист, але і подбати про її своєчасному оновленні. Таких програм зараз дуже багато. Кожна з них має свої переваги і недоліки.

AVG Antivirus Free & 8212; досить відомий, безкоштовний антивірус. Він досить ефективно виявляє віруси, рекламне ПЗ, різних черв'яків і руткітів. Виробники створили для нього яскравий і зручний інтерфейс. У цій програмі зібрано кілька елементів захисту, які виведені в головне вікно. Кожен користувач може швидко налаштувати AVG Antivirus Free під свої вимоги. Крім основних елементів, тут присутній ряд додаткових функцій і налаштувань, які будуть дуже корисні при роботі з комп'ютером.

Захист комп'ютера

За захист від проникнення шкідливих програм в систему відповідає розділ &171;захист комп'ютера&187;. Це мабуть найважливіша функція AVG Antivirus. Тому що, саме вірус проник в систему може завдати значної шкоди операційній системі. Обов'язково потрібно контролювати, щоб цей захист була включена.

Раздел компьютер в программе AVG Antivirus Free

Захист особистих даних

Багато шпигунські програми, проникаючи в комп'ютер, непомітно для користувача крадуть особисті дані. Це можуть бути паролі від різних сервісів або ж дані відповідають за збереження грошових коштів. Таку загрозу можна запобігти, якщо включити AVG Antivirus в режим & 171; захист особистих даних & 187;.

Защита личных данных в программе AVG Antivirus Free

Веб захист

Масове поширення рекламних додатків, плагінів і налаштувань браузерів дуже актуальна проблема сучасного користувача. Постійно спливають різні вікна, які практично неможливо закрити або видалити. Звичайно серйозної шкоди такі програми не завдають, але можуть неабияк попсувати нерви. Щоб таких проблем не виникало, необхідно включити захист в розділі&171; Веб & 187;.

Веб защита в программе AVG Antivirus Free

Захист електронної пошти

Мало хто зараз не використовує електронну пошту. Але ж вона теж може бути заражена. Увімкнувши захист у розділі & 171; Електронна пошта & 187;, можна захистити свою пошту від потенційно небезпечних програм.

Защита электронной почты в программе AVG Antivirus Free

Сканування

Навіть включення всіх розділів захисту, не дає повної гарантії, що в комп'ютері не буде вірусів. Цей софт постійно модифікується і буває, що оновлена база антивіруса ще не знайома з ним, тому може його пропустити. Для більш ефективного захисту, комп'ютер необхідно періодично сканувати. У цьому розділі можна сканувати весь комп'ютер або вибрати інші параметри. Кожен пункт має додаткові настройки.

Сканирование в программе AVG Antivirus Free

Налаштування автоматичного сканування

Сканування комп'ютера потрібно проводити принаймні 1 раз на тиждень, в ідеалі частіше. Мало хто з користувачів буде постійно проводити таку перевірку. Тут на допомогу приходить додаткова функція & 171; планувальник & 187;. Вона дозволяє задавати параметри за якими буде проводитися перевірка без участі користувача.

Настройка автоматического сканирования в программе ADG Antivirus Free

Параметри

В процесі сканування знайдене небезпечне ПЗ, поміщається в спеціальне сховище. В якому можна переглянути детальну інформацію і зробити дії по відношенню до вірусу. Наприклад видалити його. Це все перебувати у вкладці &171;Параметри&187;. Там же можна подивитися історію і виконати оновлення.

Параметры ADG Antivirus Free

Покращення продуктивності

Віддалені віруси, часто залишають після себе непотрібні файли, зайві записи в Реєстрі та інший мотлох, який гальмує роботу комп'ютера. Сканувати комп'ютер на наявність сміття можна в розділі &171;поліпшити продуктивність&187;.

Улучшение производительности в программе AVG Antivirus Free

У цьому розділі можна лише провести аналіз. Можливість виправлення помилок відсутня. Вирішити проблему можна за допомогою завантаження додаткового додатка AVG PC TuneUp.

Після розгляду антивірусної системи AVG Antivirus Free можна відзначити, що вона досить проста у використанні і буде зрозуміла кожному. Її захист від шкідливого софта нічим не поступається, а в чомусь навіть перевершує аналогічні програми.

Гідності:

 • Безкоштовна версія;
 • Наявність російської мови;
 • Приємний і зручний інтерфейс;
 • Гнучка система налаштувань.
 • Недоліки:

 • У безкоштовній версії доступні не всі функції.
 • Завантажити AVG Antivirus Free

  Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

  подібні програми та статті:

  AVG Antivirus Free

  Рейтинг: 3.30 від 5 ( 10 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: безкоштовно
  Розмір: 222 MB
  Мова: Російська
  версія: 18.3.3051
  AVG Antivirus Free-Безкоштовна версія антивіруса від відомої компанії, що володіє необхідним інструментарієм для ефективного захисту комп'ютера.