Comodo Antivirus 10.0.2.6420

Comodo & 8212; ефективна програма для видалення і блокування вірусів, черв'яків, шпигунського ПЗ, Інтернет загроз. Крім основних можливостей, в антивірусі передбачені додаткові функції.

На офіційному сайті можна завантажити безкоштовну версію Комодо. За функціональністю вона нічим не поступається своєму платному аналогу. Єдина перевага Ліцензії, в можливості використовувати додатковий інструмент GeekBuddy. Цей сервіс надає професійну допомогу у видаленні шкідливих програм. Розглянемо основні функції Комодо.

Режими сканування

Будь-який антивірусний інструмент містить режим швидкої перевірки. Не виняток і Комодо. У цьому режимі скануються області, які найбільш схильні до ризику зараження.

Быстрое сканирование в Комодо антивирус

Перейшовши в режим повної перевірки, сканування буде здійснюватися у всіх файлах і папках. Приховані та системні також будуть перевірятися. Займає така перевірка тривалий час.

Полное сканирование в Комодо антивирус

У рейтинговому режимі скануються різні процеси, виконувані файли та пам'ять. В процесі, за допомогою спеціального фільтра, можна виставити об'єкти, які будуть відображені на екрані. По кожному з них буде виведена інформація про вік об'єкта, чи знаходиться він в автозавантаженні і чи можна йому довіряти. Тут же можна змінити статус, якщо користувач впевнений, що файл не шкідливий.

Рейтинговое сканирование в Комодо антивирус

При переході в призначене для користувача сканування, програма надасть кілька варіантів перевірки.
З першими двома все зрозуміло. У додаткових опціях здійснюються більш гнучкі настройки.

Пользовательское сканирование в Комодо антивирус

Загальні налаштування

У загальних налаштуваннях можна внести зміни в інтерфейс, налаштувати оновлення і задати налаштування для журналу програми Комодо.

Общие настройки в Комодо антивирус

Вибір конфігурації

Цікавою особливістю програми, є можливість перемикання між конфігураціями. За замовчуванням включена Internet Security. Якщо користувача цікавить проактивний захист або фаєрвол, тоді необхідно здійснити перехід в іншу конфігурацію. Мені ця функція здається не зовсім зручною.

Выбор конфигурации в Комодо антивирус

Налаштування антивірусу

У цьому розділі здійснюється тонка настройка антивірусної програми. В процесі роботи комп'ютера можна включити безперервний моніторинг і оптимізувати систему під час сканування. Ще тут є можливість задати автоматичну перевірку пам'яті при старті Windows. Найчастіше шкідливі програми запускаються якраз при завантаженні комп'ютера.

Антивирусный мониторинг в Комодо антивирус

Якщо, в процесі роботи з додатком або файлом здійснюється його блокування, а користувач впевнений, що об'єкт безпечний, тоді його необхідно додати в список виключень. Хоча це піддає систему додатковому ризику інфікування.

Управление исключениями в Комодо антивирус

Налаштування HIPS

Даний модуль займається проактивним захистом і запобігає проникненню небезпечних об'єктів.
Для забезпечення ще більшої ефективності інструменту HIPS, в ньому передбачено створення різних наборів правил.

Правила HIPS в Комодо антивирус

Наприклад, деякі об'єкти можна додати до ізольованих або змінити статус.

Настройка HIPS в Комодо антивирус

Також в цьому розділі передбачено управління групами об'єктів.

Группы HIPS в Комодо антивирус

SandBox

Основною функцією сервісу, є робота з віртуальним середовищем. З її допомогою можна встановлювати різні програми не викликають довіри, причому в реальну роботу системи зміни практично не вносяться. Також даний Сервіс займається управлінням областями загального доступу. Здійснивши деякі настройки, додатки зможуть запускатися з певною послідовністю, в залежності від рейтингу.

Sendbox в Комодо антивирус

Viruscope

Цей сервіс займається аналізом поведінки запущених процесів в динаміці. За замовчуванням, при виявленні небезпечної програми, Comodo виводить відповідне попередження. У цьому розділі можна відключати такі повідомлення, тоді об'єкти будуть автоматично переміщені в карантин.

Viruscope в Комодо антивирус

Рейтинг файлів

Розділ відповідає за рівень довіри до додатків. Тут же редагуються групи файлів, які можна виключати і додавати в список, де відображається інформація про всіх запущених виконуваних файлах.

В даному розділі можна присвоїти додатку новий рейтинг, якщо незгодні з присвоєним рейтингом Комодо.

Рейтинг файлов в Комодо антивирус

Всі популярні постачальники ПЗ, мають цифровий підпис. У розділі&171; Довірені постачальники & 187; можна подивитися цей список.

Віртуальний робочий стіл

Для того, щоб скористатися цією можливістю, необхідно встановити два додаткових продукту Комодо. Запускаючи функцію, відкриється повноцінний робочий стіл, для зручності роботи з віртуальним середовищем.

Виртуальный рабочий стол в Комодо антивирус

Мобільна версія

Комодо антивірус ефективно захищає персональний комп'ютер і мобільні пристрої. Переключитися на мобільну версію можна за допомогою спеціальної кнопки. Там вам запропонують сканувати QR-код або перейти за посиланням.

Мобильная версия в Комодо антивирус

Після огляду Comodo antivirus, можу сказати, що програма заслуговує на увагу досвідчених користувачів. У ній зібрано безліч різних функцій і доповнень, які дозволяють забезпечити максимальний захист вашого ПЗ.

Гідності

 • Безкоштовна версія з усіма функціями;
 • Російська мова;
 • Ефективний захист;
 • Наявність мобільної версії.
 • Недоліки

 • Установка додаткового ПЗ.
 • Завантажити антивірус Comodo

  Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

  подібні програми та статті:

  Comodo Antivirus

  Рейтинг: 5 від 5 ( 2 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: безкоштовно
  Розмір: 167 MB
  мова: Російська
  версія: 10.0.2.6420
  Comodo - це безкоштовний антивірус з широкими можливостями, що забезпечує надійний захист ПК, інформації на ньому і особистих даних користувача.