McAfee 2016

Антивірус McAfee & 8212; досить популярний інструмент для знищення вірусів. Займається захистом персонального комп'ютера під управлінням Віндовс і Мак, а також мобільних телефонів і планшетів на Андроїд. Купуючи ліцензію, користувач може захистити всі свої пристрої. Для ознайомлення з програмою передбачена безкоштовна версія.

Основний упор в Макафі робиться на роботу з Інтернет-загрозами. Однак, це не говорить, що вона погано справляється з іншими завданнями. МакАфі веде активну боротьбу з небезпечними вірусними програмами. Вистежує їх в системі і знищує за згодою користувача. Здійснює надійний захист пристрою в реальному часі. Розглянемо детальніше McAfee.

Захист від вірусів та шпигунських програм

У головному вікні програми розташовано кілька великих вкладок, в кожному з яких містяться додаткові функції і параметри.

Главное окно программы Mcafee

У розділі Захист від вірусів, користувач може вибрати відповідний варіант сканування.

Выбор режима проверки в программе Mcafee

Якщо обраний режим швидкої перевірки, скануються тільки області які найбільш схильні до інфікування. Таку перевірку потрібно проводити хоча б раз на тиждень.

Быстрая проверка в программе Mcafee

Повна перевірка займає тривалий час, зате скануються всі розділи системи. За бажанням користувача, комп'ютер може бути вимкнений по завершенню перевірки.

Полная проверка в программе Mcafee

Коли користувачеві необхідно сканувати певні об'єкти системи, потрібно скористатися призначеним для користувача режимом перевірки. Перейшовши в це вікно, необхідно вибрати потрібні файли.

Настройка пользовательской проверки в программе Mcafee

Тут же налаштовується список винятків для користувальницької перевірки, які Макафі буде ігнорувати. Ця функція піддає систему додатковому ризику.

Управление исключениями в программе Mcafee

Перевірка в реальному часі

Здійснює постійний захист комп'ютера під час роботи. Як вона буде здійснюватися, можна задати в додаткових налаштуваннях. Наприклад при підключенні знімного носія можна задати його автоматичну перевірку без згоди користувача. Або вибрати тип загроз на які буде реагувати програма. За замовчуванням віруси відзначені автоматично, а ось потенційно небезпечні і шпигунські програми можна ігнорувати, при необхідності.

Настройка проверки в реальном времени в программе Mcafee

Заплановані перевірки

Для того, щоб користувач менше взаємодіяв з програмою, створений вбудований планувальник Макафі. З його допомогою можна здійснити гнучку настройку перевірки і задати необхідний час. Наприклад, щоп'ятниці в автоматичному режимі буде проведена Швидка перевірка.

Настройка планировщика в программе Mcafee

Брадмауер

У другій вкладці відображаються всі елементи Інтернет-захисту.

Функція брадмауер потрібна контролю всієї надходить і відправленої інформації. Також, вона забезпечує безпеку особистих даних. Якщо такий захист включена, можна не боятися за збереження своїх банківських карт, паролів і т.д. для забезпечення максимальної безпеки, досвідчені користувачі можуть скористатися додатковими настройками.

Брандмауэр в программе Mcafee

Anti-Spam

Для того, щоб захистити свою систему від фішингу і різного рекламного сміття, блокувати підозрілий листи по електронній пошті, необхідно включити функцію Anti-Spam.

Anti-Spam в программе Mcafee

Веб-Захист

У цьому розділі можна контролювати відвідування різних інтернет-ресурсів. Захист проводитися через спеціальний сервіс McAfee WebAdvisor, який відкривається у вікні браузера за замовчуванням. Сервіс має вбудований брадмауер і забезпечує безпечне завантаження файлів. Тут же можна підібрати надійний пароль, за допомогою спеціального майстра.

McAfee WebAdvisor в программе Mcafee

Оновлення

За замовчуванням в Макафі включено автоматичне оновлення баз. На вибір Користувача надано кілька варіантів настройки, як саме буде відбуватися оновлення сигнатур. Якщо виходу в Інтернет немає, можна цю функцію відключити.

Автоматическое обновление в программе Mcafee

У деяких випадках необхідно вручну перевірити наявність оновлень.

Самостоятельный поиск обновлений в программе Mcafee

Захист особистих даних

У цьому розділі можна побачити спеціальний майстер Shredder, який займається знищенням об'єктів, що містять особисті дані. На вибір надається кілька режимів видалення.

Shredder в программе Mcafee

Засоби для комп'ютера та домашньої мережі

Для забезпечення безпеки домашньої мережі, в Макафі є додатковий компонент, що дозволяє переглядати і вносити зміни в усі комп'ютери мережі, на яких є програма McAfee.

Средства для компьютера и домашней сети в программе Mcafee

QuickClean

Вбудований майстер сканує і видаляє всі непотрібні файли в системі, тим самим прискорюючи завантаження і роботу комп'ютера.

QuickClean в программе Mcafee

Сканер вразливості

Дозволяє оновлювати програмне забезпечення встановлене на комп'ютері. Ця функція значно економить користувачеві час. Здійснювати таку перевірку можна як в ручному так і автоматичному режимі.

Сканер уязвимостей в программе Mcafee

Батьківський контроль

Дуже корисна функція в сім'ї, де є діти. Батьківський контроль блокує перегляд заборонених ресурсів. Крім цього батькам надається звіт, чи намагався дитина заходити на заблоковані сайти і в який це був час.

Родительский контроль в программе Mcafee

Достоїнства McAfee

  • Простий інтерфейс;
  • Російська мова;
  • Безкоштовна версія;
  • Наявність додаткових функцій;
  • Відсутність реклами;
  • Відсутність установки додаткового ПЗ.

Недоліки McAfee

  • Не виявлено.

Завантажте пробну версію McAfee

Завантажте останню версію з офіційного веб-сайту

подібні програми та статті:

McAfee

Рейтинг: 4 від 5 ( 2 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: антивіруси для Windows
вартість: 50 $
Розмір: 8 MB
мова: Російська
версія: 2016
McAfee являє собою одне з кращих комплексних рішень для захисту комп'ютера від вірусів і шкідливого ПЗ в режимі реального часу.