Avira Free Antivirus 15.0.36.163

Avira є досить популярною антивірусною системою. Дозволяє захистити комп'ютер від шкідливих програм. Відловлює в системі черв'яків і руткітів. Зберігає в безпеці особисті дані. Для того, щоб ознайомитися з продуктом, виробники створили безкоштовну, пробну версію антивіруса Avira. Містить ця версія набір основних функцій. Деякі додаткові відсутні.

Незважаючи на свою популярність, серед користувачів склалася думка, що Avira є недостатньо ефективним антивірусом. Давайте подивимося як йдуть справи насправді. Я навмисно заразив свій комп'ютер вірусом і в процесі огляду спробую його зловити.

Вибір перевірки

Авіра має кілька варіантів перевірки. За допомогою швидкої перевірки, можна в короткий термін сканувати найнебезпечніші ділянки системи.

Быстрая проверка в программе Avira

Повне сканування

При повному скануванні буде перевірений повністю весь його комп'ютер, включаючи системні, приховані і архівні файли.

Полная проверка в программе Avira

Сканування активних процесів

Корисна функція. У цьому режимі скануються тільки процеси, які запущені на даний момент. Як показує практика, це досить ефективний тип перевірки, так як більшість шкідливих програм ведуть активну діяльність в системі і їх можна обчислити по поведінці.

Налаштування планувальника

Дуже важливо періодично проводити перевірку системи, але мало хто з користувачів цього дотримується. Для того, щоб перевірка здійснювалася автоматично, в Авіра існує вбудований планувальник. Тут можна задати тип перевірки, її періодичність і візуальний режим.

Настройка планировщика в программе Avira

По закінченню перевірки комп'ютер може бути вимкнений, якщо у відповідному полі стоїть галочка.

Выключение компьютера в программе Avira

Мобільний захист Avira

Виробники даного антивірусного продукту подбали і про захист вашого пристрою на Android. Для того, щоб скористатися програмою необхідно перейти у вкладку Android Security і завантажити програму за наданим посиланням. Або ж зробити це з офіційного сайту.

Мобильная версия программы Avira

Звіти

Дана опція дозволяє відстежити, які дії були зроблені в системі.

Отчеты в программе Avira

Події

У вкладці Події можна подивитися, які служби і програми Avira були запущені і о котрій годині. Якщо дія не вдалося виконати, то біля напису з'явиться відповідний значок.

События в программе Avira

Налаштування безпеки комп'ютера

У цьому розділі можна вибрати дію, яка буде застосована до виявленого об'єкта автоматично. Різні настройки, які підвищать безпеку системи, також виробляються в цьому розділі.

Выбор действия к обнаруженным объектам в программе Avira

Оновлення Авіра відбувається в автоматичному режимі. Якщо ж виникають проблеми на цьому етапі, тоді можна спробувати змінити налаштування проксі.

Настройки прокси в программе Avira

Avira Protection Cloud

З метою підвищення безпеки виробниками Авіра був створений додатковий інструмент Avira Protection Cloud. Після того як небезпечний файл знайдений системі, він поміщається в хмарне сховище, після чого звіряється по базі небезпечних об'єктів. Якщо знайдений файл виявиться вірусом, то відразу буден доданий в розряд небезпечних програм.

Avira Protection Cloud в программе Avira

Вкладка Загальні

Тут можна зашифрувати паролем певну область, щоб віруси не могли нашкодити програмі. Або вибрати ті загрози зі списку, на які буде реагувати антивірус.

Выбор угроз в программе Avira

Функція блокування дозволяє налаштовувати, як буде поводитися програма при виявленні шкідливого ПЗ. Можна вибрати звіт або задати дію в автоматичному режимі. При бажанні можна доповнити оповіщення звуковими сигналами.

Звуковые оповещения в программе Avira

Ну ось мабуть і все. Якщо ви звернули увагу, то деякі з функцій були недоступні в тестовому режимі. До речі мій шкідливий файл Авіра знайшов і заблокував.

Гідності

 • Безкоштовна обмежена версія;
 • Російськомовний інтерфейс;
 • Простота використання.
 • Недоліки

 • Обмежені можливості тестової версії;
 • Недостатньо функціональний.
 • Завантажити пробну версію Avira

  Завантажте останню версію з офіційного веб-сайту

  подібні програми та статті:

  Avira Free Antivirus

  Рейтинг: 1.05 від 5 ( 245 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: 21 $
  Розмір: 206 MB
  Мова: Російська
  версія: 15.0.36.163
  Avira - це програма, яка забезпечує надійний захист персонального комп'ютера від всіляких вірусів і шкідливого софта, функціонуючи в режимі реального часу.