Mozilla Firefox 67

Mozilla Firefox
Mozilla Firefox & 8212; один з кращих і найбільш затребуваних браузерів на ринку. Програма, що володіє гнучкими настройками, що підтримує сторонні плагіни і гарантує комфорт і безпеку серфінгу.
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
вартість: безкоштовно
Розмір: 45 MB
мова: Російська
Версія: 67

Браузер Mozilla Firefox – це популярний веб-оглядач, з плином часу зазнав безліч змін, які торкнулися як візуальної складової, так і внутрішньої. У підсумку тепер ми бачимо браузер таким, яким він є: потужний, функціональний і стабільний.

Мозила Фаерфокс свого часу був оглядачем, спрямованим переважно на використання досвідченими користувачами: величезна кількість налаштувань збивали з пантелику рядових користувачів, але відкривали величезні можливості перед досвідченими.

Сьогодні браузер отримав мінімалістичний дизайн, який буде зручний абсолютно всім користувачам, але в той же час він зумів зберегти всю ту функціональність, що так приваблювала досвідчених користувачів.

Синхронізація даних

Mozilla Firefox – це крос-платформний веб-переглядач, і в поточний вік Інтернету він просто зобов'язаний був отримати функцію синхронізації, яка дозволила б з будь-якого пристрою керувати всіма закладками, вкладками, історією та збереженими паролями.

Для того, щоб синхронізувати дані використання браузера, вам буде потрібно створити обліковий запис і виконати вхід на всіх пристроях, де використовується Мозила Фаерфокс.

Синхронизация данных в Mozilla Firefox

Високий рівень захисту

Шахрайство активно процвітає в Інтернеті, в зв'язку з чим кожному користувачеві завжди необхідно бути напоготові.

Mozilla Firefox має вбудовану систему захисту, яка дозволить блокувати доступ до ресурсів, підозрюваних в шахрайстві, а також буде попереджати, якщо той чи інший ресурс захоче встановити в ваш браузер розширення.

Высокий уровень защиты в Mozilla Firefox

ПРИВАТНЕ вікно

ПРИВАТНЕ вікно дозволить не зберігати в веб-оглядач інформацію про вашу активність в Інтернеті. При необхідності, браузер може бути налаштований таким чином, щоб приватний режим працював завжди.

Приватное окно в Mozilla Firefox

Додатки

Мозила Фаерфокс – популярний браузер для якого розроблено величезну кількість корисних розширень. Блокувальники реклами, інструменти для завантаження музики і відео, веб-кліпери і багато іншого – все це доступно до завантаження в магазині доповнень.

Дополнения в Mozilla Firefox

Теми оформлення

Mozilla Firefox вже за замовчуванням має приємний і стильний інтерфейс, який цілком може обійтися без додаткового поліпшення. Однак, якщо стандартна тема вам кілька приїлася, в магазині тим ви обов'язково знайдете відповідний скін, який дозволить освіжити зовнішній вигляд веб-оглядача.

Темы оформления в Mozilla Firefox

Хмарні вкладки

Активуючи синхронізацію даних Firefox між пристроями, ви завжди зможете отримати доступ до всіх вкладок, відкритих на інших пристроях.

Облачные вкладки в Mozilla Firefox

Інструменти для веб-розробки

Мозила Фаерфокс, крім того, щоб є засобом для веб-серфінгу, виступає і в ролі ефективного інструменту для веб-розробки. В окремому розділі Firefox міститься великий список професійних інструментів, які можна моментально запускати як за допомогою меню браузера, так і за допомогою поєднання гарячих клавіш.

Инструменты для веб-разработки в Mozilla Firefox

Налаштування меню

На відміну від більшості веб-оглядачів, де є панель управління без можливості її налаштування, в Mozilla Firefox ви зможете детально налаштувати інструменти, які будуть входити в меню браузера.

Настройка меню браузера в Mozilla Firefox

Зручне створення закладок

У цьому браузері дуже зручно організована система додавання і управління закладками. Всього лише натиснувши іконку із зірочкою, сторінка тут же буде додана в закладки.

Удобное создание закладок в Mozilla Firefox

Вбудовані Візуальні закладки

Створюючи нову вкладку у Firefox, на екрані відображатимуться мініатюри веб-сторінок, які ви найчастіше відвідуєте.

Встроенные визуальные закладки в Mozilla Firefox

Гідності:

1. зручний інтерфейс з підтримкою російської мови;

2. висока функціональність;

3. стабільна робота;

4. помірне навантаження на систему;

5. Браузер поширюється абсолютно безкоштовно.

Недоліки:

1. не виявлено.

І хоча Популярність Мозила Фаерфокс дещо вщухла, даний веб-оглядач як і раніше залишається одним з найбільш зручних і стабільних браузерів, який зможе забезпечити комфортний веб-серфінг.

подібні програми та статті:

Mozilla Firefox

Рейтинг: 3.26 від 5 ( 93 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: браузери для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 45 MB
мова: Російська
версія: 67
Mozilla Firefox-один з найкращих і найбільш затребуваних браузерів на ринку. Програма, що володіє гнучкими настройками, що підтримує сторонні плагіни і гарантує комфорт і безпеку серфінгу.