Як змінити мову браузера Mozilla Firefox

Как поменять язык в Мозиле
Mozilla Firefox є популярним функціональним веб-оглядачем, який оснащений багатомовним інтерфейсом. Якщо ваша версія Mozilla Firefox має не ту мову інтерфейсу, що вам необхідний, при необхідності, у вас завжди є можливість його змінити.

Зміна мови у Firefox

Для зручності користувачів у веб-браузері мову можна змінювати різними способами. Користувач може зробити це через меню налаштувань, конфігурацію або завантажити спеціальну версію браузера з попередньо встановленим мовним пакетом. Розглянемо їх все детальніше.

Спосіб 1: налаштування браузера

Подальша інструкція по зміні мови в Mozilla Firefox буде приведена по відношенню до російської мови. Однак розташування елементів в браузері завжди одне і те ж, тому якщо у вас виставлений іншу мову інтерфейсу, то розташування кнопок залишиться колишнім.

 1. Клацніть у верхньому правому куті браузера по кнопці меню і в списку перейдіть до пункту «Налаштування» .
 2. Меню настроек в Mozilla Firefox
 3. Перебуваючи на вкладці &171; Основні & 187; , прокрутіть сторінку вниз до розділу &171; мова & 187; і натисніть кнопку &171; вибрати&187; .
 4. Смена языка в Mozilla Firefox
 5. Якщо у вікні не буде міститися мови, який вам потрібно, клацніть по кнопці " Виберіть мову, щоб додати її&8230;» .
 6. Выбор другого языка в Mozilla Firefox
 7. На екрані розгорнеться список з усіма доступними мовами. Виберіть потрібний, а потім збережіть зміни, натиснувши кнопку «ОК» .
 8. Список доступных языков в Mozilla Firefox

Спосіб 2: конфігурація браузера

Цей варіант трохи складніше, але може виручити в тому випадку, коли перший спосіб не дав потрібного результату.

Для Firefox 60 і вище

Наступна інструкція стане в нагоді для користувачів, які разом з оновленням Firefox до 60 версії виявили зміну інтерфейсу мови на іноземну.

 1. Відкрийте браузер і перейдіть на сторінку установки російського мовного пакету & 8212; Mozilla Russian Language Pack .
 2. Натисніть на кнопку &171;Add to Firefox&187; . Установка пакета русификации в Mozilla Firefox

  З'явиться спливаюче вікно, клікніть & 171; додати&187; ( &171;Add&187; ).

 3. Добавление пакета русификации в Mozilla Firefox
 4. За замовчуванням цей мовний пакет буде ввімкнено автоматично, однак перевірте це, перейшовши до аддонів, про всяк випадок. Для цього натисніть кнопку меню та виберіть & 171; Доповнення&187; ( &171;Addons&187; ). Пункт Дополнения в Mozilla Firefox

  Ви також можете потрапити туди, просто натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Shift + A або написавши в адресному рядку about:addons і натиснувши Enter .

 5. Перейдіть на розділ & 171; мови & 187; ( &171;Languages&187; ) і переконайтеся, що поруч з Russian Language Pack кнопка, що пропонує його & 171; вимкнути & 187; ( &171;Disable&187; ). У цьому випадку просто закрийте вкладку та перейдіть до наступного кроку. Якщо назва кнопки буде & 171; включити&187; ( &171;Enable&187; ), Натисніть на неї.
 6. Проверка состояния пакета русификации в Mozilla Firefox
 7. Тепер напишіть в адресному рядку about:config і натисніть Enter .
 8. about config в адресной строке в Mozilla Firefox
 9. У вікні, що попереджає про можливу небезпеку при необдуманому зміні налаштувань, натисніть на синю кнопку, що підтверджує ваші подальші дії.
 10. Соглашение я принимаю на себя риск в Mozilla Firefox
 11. Клацніть правою кнопкою миші в порожньому місці і зі списку виберіть & 171; створити & 187; ( &171;Create&187; ) > & 171; рядок&187; ( &171;String&187; ).
 12. Создание строки в конфиге в Mozilla Firefox
 13. У вікні, введіть intl.locale.requested і натисніть & 171; ОК&187; .
 14. Ввод названия строки локализации в Mozilla Firefox
 15. Тепер в такому ж вікні, але вже в порожньому полі, потрібно вказати локалізацію. Для цього введіть ru і натисніть & 171; ОК&187; .
 16. Ввод параметра строки локализации в в Mozilla Firefox

Тепер перезапустіть браузер і перевірте мову інтерфейсу браузера.

Для Firefox 59 і нижче

 1. Відкрийте веб-оглядач і в адресному рядку напишіть about:config , потім натисніть Enter .
 2. Вход в конфигурацию в Mozilla Firefox
 3. На сторінці з попередженням клікніть по кнопці &171;я беру на себе ризик!&187; . Процедура зміни мови не зашкодить браузеру, проте тут є інші важливі настройки, необдумане редагування яких може привести до непрацездатності браузера.
 4. Соглашение в Mozilla Firefox
 5. У пошуковому рядку введіть параметр intl.locale.matchOS
 6. Якщо в одній з колонок ви бачите значення &171;true&187; , просто клікніть по всій рядку два рази лівою кнопкою миші, щоб воно змінилося на &171;false&187; . Якщо значення спочатку &171;false&187; , пропустіть цей крок.
 7. Смена параметра локализации в Mozilla Firefox
 8. Тепер в поле пошуку впишіть команду general.useragent.locale
 9. Ввод параметра локализации в Mozilla Firefox
 10. Клікніть два рази лівою кнопкою миші по знайденій рядку і змініть поточний код на той, що необхідний.
 11. Изменение параметра локализации в Mozilla Firefox
 12. Використовуючи цю панель локалізації від Mozilla , знайдіть код мови, який ви хочете зробити основним.
 13. Перезапустіть браузер.

Спосіб 3: завантаження браузера з мовним пакетом

Якщо попередні способи не допомогли вам змінити мову інтерфейсу Firefox, наприклад, через те, що в списку не було необхідного вам мови, то ви зможете відразу завантажити версію Firefox з потрібним пакетом.

Завантажте Mozilla Firefox з мовним пакетом

 1. Перейдіть за посиланням вище та знайдіть версію браузера, яка відповідає потрібній вам мові інтерфейсу.
 2. Набор языковых пакетов Mozilla Firefox
 3. Зверніть увагу, що тут потрібно виконати завантаження браузера не тільки з урахуванням необхідної мови інтерфейсу, але і відповідно до версії операційної системи. Так, для ОС Windows тут запропоновано відразу дві версії Mozilla Firefox: 32 і 64 bit.
 4. Разрядность Windows для установки Mozilla Firefox
 5. Якщо ви не знаєте, яка розрядність у Вашого комп'ютера, тоді відкрийте розділ " Панель управління» , встановіть у верхньому правому куті режим перегляду " Дрібні значки» , а потім відкрийте розділ «Система» .
 6. Как поменять язык в Мозиле
 7. У вікні біля пункту " тип системи» ви зможете дізнатися, яка розрядність вашого комп'ютера. Відповідно до цієї розрядністю вам і буде потрібно завантажити потрібну версію Mozilla Firefox.
 8. Как поменять язык в Мозиле

Скориставшись будь-яким із запропонованих способів, ви гарантовано зможете поміняти мову в Мозіль на російську або інший необхідний мову, в результаті чого використання браузера стане ще комфортніше.

більше статей на цю тему: