створення дзеркального відображення в Adobe Photoshop

Варіант 1: дзеркальне відображення

За допомогою Adobe Photoshop зображення можна змінювати багатьма способами, в тому числі застосовуючи горизонтальне або вертикальне відображення з метою створення дзеркальної копії будь-якого об'єкта або цілого файлу. Ми розглянемо обидва варіанти, так як для виконання завдання, незважаючи на подібності, потрібно використовувати абсолютно різні інструменти.

Якщо ви не використовуєте Photoshop на постійній основі, а все що потрібно зробити із зображенням – це віддзеркалити його, вирішити це завдання значно швидше і просто можна за допомогою онлайн-сервісу Canva . Відображення по горизонталі і / або вертикалі тут виконується буквально в два кліка, додатково є можливість застосування різних ефектів і фільтрів.

Окремий шар

 1. Найбільш простий спосіб відображення картинки через Фотошоп зводиться до використання інструментів трансформування, доступних окремо для кожного шару або групи, включаючи самостійне виділення. Щоб скористатися цією можливістю, клацніть лівою кнопкою миші по потрібному шару і розгорніть меню «редагування» .
 2. Выбор слоя и переход в меню Редактирование в Adobe Photoshop
 3. У розділі " трансформація» скористайтеся однією з опцій »відобразити" , розташованих в самому нижньому блоці. Відразу після цього потрібний ефект буде застосований до вибраного шару. Процесс отражения изображения через Трансформирование в Adobe Photoshop

  Безумовно, відображення в даному випадку не впливає на положення елемента в рамках повного зображення, через що шар залишається на колишньому місці. Тут же враховуйте, що застосувати " трансформація» можна виключно до незакріпленим верствам.

 4. Успешное отражение изображения через Трансформирование в Adobe Photoshop

Вільне перетворення

 1. Крім представленого вище варіанту, можна використовувати описуваний ефект в режимі " вільного трансформування» , що дозволяє змінювати не тільки обраний елемент, але і область в рамках виділення незалежно від різновиду шару. Для переходу в потрібний режим зробіть виділення об'єкта і скористайтеся поєднанням клавіш «CTRL+T» . Переход к Свободному трансформированию в Adobe Photoshop

  В якості альтернативи можете використовувати раніше вказане меню " трансформація» або просто клікнути ПКМ по області виділення і вибрати " вільне перетворення» . Так чи інакше, після цього повинні будуть з'явитися елементи управління в формі рамки.

 2. Пример Свободного трансформирования в Adobe Photoshop
 3. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якій позначеній області та за допомогою відповідних нижніх опцій створіть дзеркальне відображення. Будьте обережним при використанні ефекту в режимі виділення, так як всі зміни застосовуються до вибраного шару з автоматичною заміною оригіналу.
 4. Отражение изображения через Свободное трансформирование в Adobe Photoshop
 5. Використовуючи той самий режим " вільне перетворення» можна вдатися до додаткової можливості, встановивши галочку " переключити контрольну точку» і перемістивши центр зображення в інше місце. Изменение центральной точки изображения в Adobe Photoshop

  В результаті буде застосовано той самий ефект, що і раніше, однак саме по собі положення фрагмента зміниться, орієнтуючись на раніше зміщену контрольну точку.

 6. Отражение изображения со смещенным центром в Adobe Photoshop

Ціле зображення

 1. Якщо ви працюєте з файлом, що містить величезну кількість шарів або відкритим в режимі, що обмежує звичайне редагування, можна скористатися глобальним відображенням. Для цього незалежно від обраного шару розгорніть розділ»зображення" через Головне меню програми.
 2. Переход к отражению целого файла в Adobe Photoshop
 3. Тут в свою чергу потрібно перейти до списку " обертання зображення» і скористатися однією з двох нижніх опцій »відобразити" відповідно до вимог до фінального результату. Після виконання цієї дії описуваний ефект буде застосований миттєво до всього файлу без будь-яких підтверджень.
 4. Успешное отражение полного изображения в Adobe Photoshop

При обробці великих файлів процедура може зайняти більше часу. Також не забувайте, що в обох випадках відображення є всього лише ефектом, і тому зображення без проблем можна повернути в початковий стан через меню «редагування» або стандартною комбінацією клавіш «CTRL+Z» .

Варіант 2: ефект відбиття

За допомогою інструментів трансформації та відображення, згаданих раніше, можна досягти особливих ефектів. Одним з таких варіантів застосування є створення дзеркальної копії об'єкта, наприклад, в поєднанні з водною поверхнею або реальним дзеркалом. Раніше рішення цього завдання було описано в інших інструкціях на нашому сайті.

Детальніше:
імітація водяного відображення в Adobe Photoshop
відображення тексту в Adobe Photoshop

Пример создания эффекта отражения в Adobe Photoshop

більше статей на цю тему: