обрізання фону в Adobe Photoshop

Варіант 1: Робота з фоном

За допомогою інструментів з Adobe Photoshop можна редагувати фотографії, на свій розсуд видаляючи або ж просто змінюючи задній фон. І хоча існує досить велика кількість способів реалізації зазначеної задачі, ми розглянемо лише основні варіанти, які в разі потреби можуть комбінуватися між собою.

Читайте також: створення красивого фону в Adobe Photoshop

Видалення фону

Для того щоб зробити повне видалення фону через Фотошоп, доведеться скористатися інструментами виділення, будь то " Чарівна паличка» або «Перо» , залежно від складності зображення, і «Масками» . Зверніть увагу, що описана процедура здійснюється однаково в будь-яких випадках, але при обробці знімків з неоднорідними фонами вимагає куди більше досвіду.

 1. Скористайтеся інструментами виділення, розглянутими в іншій нашій інструкції, щоб ізолювати потрібні об'єкти від фону. Ми рекомендуємо використовувати " чарівну паличку» в режимі »швидкого виділення" , так як це дозволяє економити масу часу.

  Детальніше: виділення і вирізання об'єктів в Adobe Photoshop

 2. Процесс выделения объекта в Adobe Photoshop
 3. Складні об'єкти, особливо зливаються з фоном через колірної палітри, найкраще піддати додатковій обробці. Виберіть потрібний шар і створіть точну копію за допомогою комбінації клавіш «CTRL+J» .

  Детальніше: робота з копіюванням в Adobe Photoshop

  Процесс копирования слоя в Adobe Photoshop

  Через Головне меню програми розгорніть " зображення» і в списку «корекція» скористайтеся ефектом »знебарвити" . В результаті фотографія стане чорно-білою.

  Процесс обесцвечивания слоя в Adobe Photoshop

  За допомогою інструменту " рівні» , доступного з того ж меню «корекція» або при натисканні «CTRL+L» , відредагуйте файл таким чином, щоб збільшити різницю між фоном і потрібним об'єктом. Після цього знову використовуйте виділення.

 4. Процесс изменения уровней контраста в Adobe Photoshop
 5. Розібравшись з виділенням основного об'єкта, фон навколо якого необхідно видалити, виберіть основний шар і на нижній панелі скористайтеся кнопкою " додати маску» .

  Детальніше: робота з масками в Adobe Photoshop

 6. Выделение объекта с помощью уровней в Adobe Photoshop
 7. Якщо ви все зробили правильно, після цього фон зникне, але, на жаль, деякі нерівності все ж залишаться. Щоб усунути цю проблему, виберіть шар-маску і за допомогою звичайної кисті білого і чорного кольору позбудьтеся від нерівностей.Удаление фона с помощью слоя-маски в Adobe Photoshop

  Додатково можете вдатися до повзунка «Растушевка» у розділі «властивості» , щоб згладити межі маски. В результаті фон буде видалений.

 8. Возможность растушевки слоя-маски в Adobe Photoshop

Нами був розглянутий досить простий приклад, проте самих по собі інструментів повинно бути достатньо практично для будь-якого фону. Крім того, схожим чином виконується видалення хромакея, розглянуте в окремій інструкції на сайті.

Детальніше: видалення зеленого фону в Adobe Photoshop

Зміна фону

За допомогою фотошопу по необхідності можна не тільки повністю видалити, але і поміняти фон, в тому числі виконавши зафарбовування однорідним кольором. Дана процедура здійснюється з використанням тих же інструментів, що були представлені раніше, але при цьому вимагає застосування додаткових ефектів.

Детальніше: зміна , заливка , затемнення і перефарбування фону в Adobe Photoshop

Пример заливки фонового слоя в Adobe Photoshop

Варіант 2: Зміна розмірів

Так як під обрізанням фону може матися на увазі не тільки вирізка об'єктів, але і зменшення самого зображення, вас може зацікавити інструкція по даній темі. В такому випадку можна на вибір вдатися до звичайного кадрування або ж скористатися зміною розмірів полотна.

Детальніше: як обрізати зображення в Adobe Photoshop

Процесс обрезки изображения в Adobe Photoshop

більше статей на цю тему: