Як вирізати коло в Adobe Photoshop

Как вырезать круг в Photoshop

Для того щоб в Adobe Photoshop вирізати коло, знадобиться скористатися відповідною геометричною фігурою, яка виступає в ролі трафарету.

 1. На панелі інструментів зліва знайдіть&171; прямокутник & 187; (замість нього може бути будь-яка інша фігура, яку ви використовували останньою), натисніть по ньому правою кнопкою миші і перейдіть на &171; Еліпс & 187; .

  Відразу ж для своєї зручності можете налаштувати те, як він буде виглядати: залитий кольором або тільки у вигляді контуру. Багато хто вибирає будь-який контрастний основному зображенню колір заливки, щоб коло було зручніше розташувати в місці, яке потрібно вирізати. Ми ж пропонуємо вдатися до контуру, що дозволяє якомога правильніше накласти фігуру на фон і не обрізати зайвого або не зробити це криво щодо вирізається об'єкта.
 2. Создание эллипса-трафарета для вырезания круга в Adobe Photoshop
 3. Тепер із затиснутою клавішею Shift на клавіатурі намалюйте коло. Якщо робити це просто мишкою, його сторони будуть нерівними, і в результаті є великий шанс вирізати непропорційну, овальну або сплющену фігуру. За необхідності коло можна змінити в розмірі, клікнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши пункт &171; вільне перетворення&187; . За цю ж дію відповідає і гаряча клавіша Ctrl + T (але тоді попередньо повинен бути виділений шар, який ви хочете відредагувати). Інструмент &171; переміщення&187; розташуйте коло на оригінальному зображенні точніше.
 4. Вызов инструмента Свободное трансформирование для изменения размера эллипса-трафарета при вырезании круга в Adobe Photoshop
 5. Тепер виділіть шар зі створеною фігурою, клікнувши по його мініатюрі на панелі & 171; шари&187; лівою кнопкою миші з попередньо затиснутою клавішею Ctrl ( Command в комп'ютерах Mac). Ви побачите, що по краях шару з'явилася анімована обведення.
 6. Выделение фигуры через миниатюру слоя для вырезания круга в Adobe Photoshop
 7. До речі, якщо фоновий шар із зображенням, з якої буде вирізаний коло, заблокований, натисніть по іконці з замком на панелі шарів. Виділення, зробленого в попередньому кроці, це не зніме.
 8. Снятие блокировки с фонового изображения для вырезания круга в Adobe Photoshop
 9. Сам процес вирізання кола передбачає два можливих варіанти: вирізати те коло, який був намальований (на місці намальованої фігури в фоновому шарі буде порожнеча) або обрізати всю іншу область, залишивши тільки те, що знаходиться під колом. Якщо вас цікавить перший варіант, вже зараз досить натиснути поєднання клавіш Ctrl + X . Там, де знаходиться еліпс, з'явиться порожнє місце, в яке в подальшому ви можете вставити будь-який об'єкт або використовувати файл як шаблон для чого-небудь.
 10. Удаление области под кругом в Adobe Photoshop
 11. Однак, як правило, користувачів цікавить протилежний варіант вирізання, відповідно, попередній пункт їм виконувати не потрібно. Необхідно створити інверсію виділення, щоб відрізати всю ту область, що знаходиться за межами намальованого кола. Для цього натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + I , після чого ви побачите, як з боків картинки з'явилося таке ж пунктирне виділення.
 12. Результат инверсии выделенной области через горячую клавишу для вырезания круга в Adobe Photoshop

  Замість гарячої клавіші також можете натиснути по будь-якому місцю ПКМ і вибрати пункт &171; Інверсія виділеної області & 187; .

  Инверсия выделенной области через контекстное меню для вырезания круга в Adobe Photoshop
 13. Перейдіть на фоновий шар через відповідну панель для того, щоб програма змогла зрозуміти, що саме потрібно відсікти.
 14. Выделение фонового слоя для удаления области под кругом в Adobe Photoshop
 15. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + X або викличте меню &171;редагування & 187; і звідти використовуйте інструмент & 171; вирізати & 187; .
 16. Вырезание инверсированного слоя через панель инструментов при вырезании круга в Adobe Photoshop
 17. Результатом стане видалення всієї инверсированной області, що знаходиться не під колом.
 18. Вырезанное изображение при помощи слоя с эллипсом в Adobe Photoshop
 19. Якщо вам потрібен джерело для виконання інших завдань, замість вирізання або клавіш Ctrl + X можете клікнути по будь-якому місцю ПКМ і використовувати функцію &171; скопіювати на новий шар&187; .
 20. Копирование выделенного круга на новый слой вместо вырезания в Adobe Photoshop
 21. Тепер можете видалити шар з еліпсом, виділивши його на панелі з шарами і натиснувши клавішу Delete .
 22. Удаление слоя с эллипсом-трафаретом в Adobe Photoshop
 23. Створене коло готове для подальшого редагування.
 24. Результат вырезанного круга из фонового изображения в Adobe Photoshop
 25. Відразу ж покажемо, як забирається зайва порожня область, що залишилася після видалення зайвих частин фонової картинки. Перейдіть до меню & 171; зображення&187; і виклик & 171; тримінг&187; .
 26. Переход в тримминг изображения для удаления пустых участков после вырезания круга в Adobe Photoshop
 27. У вікні інструменту вкажіть значення &171; прозорих пікселів&187; і натисніть & 171; ОК&187; .
 28. Тримминг изображения на основе прозрачных пикселов после вырезания круга в Adobe Photoshop
 29. Тепер всі зайві ділянки будуть обрізані за винятком областей, що утворюють квадратний полотно, які неможливо видалити.
 30. Результат вырезанного круга в Adobe Photoshop
 31. Зберегти результат (&171; Файл & 187; > & 171; Зберегти як&187; або клавіші Ctrl + Shift + S ) можна і в PNG за рахунок наявності прозорого фону, якщо в цьому є необхідність.
 32. Сохранение вырезанного круга через Adobe Photoshop

більше статей на цю тему: