Видалення червоного підкреслення тексту в Microsoft Word

Зверніть увагу! крім червоних підкреслень, що свідчать про наявність орфографічних помилок в тексті, в Microsoft Word бувають ще зелені і сині виділення, що позначають проблеми з граматикою. В окремих статтях на нашому сайті детально розповідається, як від них позбутися. При необхідності рекомендуємо з ними ознайомитися.

Детальніше: як прибрати синій / зелені підкреслення в Microsoft Word

Варіант 1: Microsoft Word 2013 – 2021

Важливо! всі версії текстового процесора від Microsoft мають приблизно однаковим набором функцій і можливостей, але графічне оформлення у них відрізняється. З цієї причини детальний опис того, як усунути червоні виділення слів, буде надано тільки для програм, які виходили з 2013 по 2021 рік. Для інших версій будуть вказані відмінні риси.

Спосіб 1: виправлення помилок

Червоні підкреслення в Microsoft Word свідчать про наявність орфографічних помилок, допущених при написанні тексту. Щоб від них позбутися, потрібно внести правки в матеріал. Зробити це можна вручну, перечитавши кожне слово і внісши виправлення, які відповідають правилам російської мови. Але в разі виникнення труднощів, можна скористатися підказками від програми, що з'являються при виклику контекстного меню виділеного слова. Для цього натисніть правою кнопкою миші помилково і в списку виберіть відповідний варіант написання.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_01

Якщо помилок в документі небагато, цей спосіб пріоритетний. Але в разі необхідності обробки великого обсягу неякісно написаного тексту рекомендуємо скористатися спеціальним меню, що дозволяє швидко вносити правки. Спочатку перейдіть на вкладку " рецензування» , після чого в лівій частині панелі інструментів розкрийте список пункту, що випадає »правопис" , в якому виберіть опцію »правопис" .

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_02

Після появи панелі праворуч необхідно вибрати підходящий варіант для заміни неправильно написаного слова. Робиться це в списку " пропозиції» . Потім курсор автоматично перейде до наступної помилки, з якою необхідно вчинити точно так же.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_03

Зверніть увагу! якщо слово спочатку написано правильно, але програма виділила його червоним кольором, потрібно здійснити додавання у внутрішній словник. Після цього підкреслення зникне і не буде з'являтися в майбутньому. Для цього на панелі »правопис" клікніть по пункту " додати до словника» .

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_04

Спосіб 2: Пропуск помилок

Якщо виділене слово має намір написано невірно і необхідності додавати його в словник немає, тоді для усунення червоного підкреслення потрібно здійснити пропуск. Зробити це можна двома способами. Перший має на увазі виклик контекстного меню правою кнопкою миші з подальшим натисканням по пункту " пропустити все» . Після цього всі слова з обраним написанням перестануть виділятися у відкритому документі. Варто зазначити, що це не поширюватиметься на інші текстові файли Microsoft Word.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_05

Таку ж процедуру можна зробити і через меню»правопис" , що актуально в разі наявності безлічі помилок.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_06

Більш детально про способи пропуску помилок розповідається в іншій статті на нашому сайті. Якщо в процесі виконання описаних вище дій з'явилися труднощі, рекомендуємо з нею ознайомитися.

Детальніше: як пропустити всі помилки в Microsoft Word

Спосіб 3: повне відключення перевірки орфографії

Коли перевірка орфографії і граматики тексту в документі не потрібно, для позбавлення від червоних підкреслень слід деактивувати відповідну опцію в параметрах програми.

Увага! інструкцією, наведеною в цьому способі, не рекомендовано користуватися, якщо важлива якість матеріалу. Описані дії приведуть до перманентного відключення функції виділення некоректно написаних слів і пропозицій.

 1. Відкрийте в програмі будь-який документ, після чого перейдіть у вкладку " Файл» , розташовану на верхній панелі.
 2. как убрать красное подчеркивание текста в ворде_07
 3. Перебуваючи в головному меню, натисніть по пункту»Параметри" , розташованому в нижній частині бічної панелі зліва.
 4. как убрать красное подчеркивание текста в ворде_08
 5. Перейдіть до розділу»правопис" і в блоці " при виправленні правопису в Word» зніміть позначку з пункту " Перевірка орфографії в процесі набору тексту» . как убрать красное подчеркивание текста в ворде_09

  При необхідності можна це ж зробити з опціями " відзначати граматичні помилки в процесі набору тексту» і " під час перевірки орфографії також перевіряти граматику» , щоб прибрати виділення тексту всіх типів і кольорів. На завершення натисніть кнопку «ОК» , щоб внесені зміни збереглися.

 6. как убрать красное подчеркивание текста в ворде_10

Зверніть увагу! також є можливість відключити підкреслення тільки у відкритому документі або у всіх наступних, які будуть створюватися. Робиться це в блоці " Винятки для файлу» . Виберіть зі списку підходящий варіант, після чого встановіть позначку поруч з рядком " приховати орфографічні помилки лише в цьому документі» .

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_11

Варіант 2: Microsoft Word 2007 – 2010

Велика частина дій, описаних раніше, застосовна до версії Microsoft Word 2007 – 2010 років, тому далі розглянуті будуть відмінні риси, які в більшості своїй пов'язані з розбіжностями в графічному оформленні.

Наприклад, замість бічної панелі»правопис" , з'являється однойменне вікно, що надає ті ж функції. Відповідно, з його допомогою можна замінити помилкове слово, додати його в словник або пропустити.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_12

Повне вимкнення функції автоматичної перевірки правопису відбувається подібним чином, але запуск вікна з цими параметрами відрізняється. Для цього буде потрібно розкрити головне меню, клікнувши по логотипу Microsoft Office, після чого натиснути на кнопку»Параметри Word" .

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_13

Варіант 3: Microsoft Word 2003

У версії офісної програми Microsoft Word 2003 кардинальні відмінності полягають в графічному оформленні та розташування деяких елементів інтерфейсу. Наприклад, щоб викликати вікно»правопис" , необхідно розгорнути меню " сервіс» і вибрати відповідний пункт.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_14

В іншому пропуск помилок, Заміна варіанту написання і додавання слова в словник відбувається за аналогією з Microsoft Word 2007 – 2010 років.

как убрать красное подчеркивание текста в ворде_15

Повне відключення автоматичної перевірки тексту на наявність орфографічних помилок здійснюється по-іншому, ніж в інших версіях офісного процесора. Для цього необхідно зробити наступне:

 1. Розкрийте меню " сервіс» і виберіть опцію «Параметри» .
 2. как убрать красное подчеркивание текста в ворде_16
 3. У вікні перейдіть у вкладку»правопис" і в блоці «Орфографія» зніміть позначку з пункту »автоматично перевіряти орфографію" . Після цього клікніть по кнопці «ОК» , щоб зберегти внесені зміни. как убрать красное подчеркивание текста в ворде_17

  Якщо потрібно зробити так, щоб помилки не підкреслювалися червоною лінією тільки у відкритому документі, слід активувати опцію «не виділяти слова з помилками» .

 4. как убрать красное подчеркивание текста в ворде_18

Зверніть увагу! виконання інших дій для позбавлення від виділення помилок виробляються аналогічним чином, як було описано в інструкціях для Microsoft Word 2013 – 2021 років.

більше статей на цю тему: