зменшення відстані між літерами в документі Word

Как уменьшить расстояние между буквами в Ворде
Зробити меншим відстань між буквами, як і будь-якими іншими символами, в текстовому документі Ворд можна шляхом зміни певних параметрів шрифту. Для цього:
 1. Виділіть фрагмент тексту, інтервал між знаками в якому потрібно зменшити.
 2. Выделить фрагмент текста для уменьшения интервала между буквами в документе Microsoft Word
 3. Викличте параметри групи інструментів »Шрифт" , клікнувши по позначеному на зображенні нижче значку або натиснувши на клавіші «Ctrl+D» . Вызов параметров группы Шрифт для уменьшения интервала между буквами в документе Microsoft Word

  Читайте також: комбінації клавіш для зручної роботи в Word

 4. У вікні, перейдіть на вкладку»додатково" (у старих версіях програми – " міжзнаковий інтервал» ) і виберіть у випадаючому списку »інтервал" параметр «ущільнений» . Выбор уплотненного интервала для уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word

  Примітка: замість шаблонного значення межзнакового інтервалу можна задати довільне-для цього слід вказати бажану кількість пунктів в розташованому праворуч поле »на" .

  Выбор произвольного уплотненного интервала для уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word

  У доступній трохи нижче області попереднього перегляду можна бачити, як внесені зміни відіб'ються на тексті, а для їх збереження і закриття вікна необхідно натиснути «ОК» .

 5. Пример уплотненного интервала для уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word

  Читайте також: як змінити шрифт в Ворді

Таким чином виконується рівномірне зменшення відстані між містяться в будь-якому фрагменті тексту буквами, проте іноді його потрібно відрегулювати більш тонко. Для цього слід змінити кернінг, тобто Зменшити відступ між тими парами знаків, які візуально «підходять» один одному (наприклад, букви «A» і «V»), і збільшити його між тими, що не вміщуються.

Читайте також: Як збільшити відстань між літерами в Word

 1. Повторіть дії з перших двох кроків представленої вище інструкції. У вікні»Шрифт" так само, як і в попередньому випадку, перейдіть на вкладку »Додатково" .
 2. Перейти во вкладку Дополнительно для изменения кернинга и уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word
 3. Встановіть позначку в чекбоксі " кернінг для знаків розміру» , а в розташоване праві поле " пунктів і більше» введіть бажане значення.
 4. Изменения кернинга для уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word
 5. Для підтвердження змін скористайтеся кнопкою «ОК» .
 6. Пример уплотненного интервала и измененного кернинга для уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word

  Якщо поставлена перед вами завдання полягає не тільки в зміні так званого горизонтального відстані між символами (власне, межзнакового інтервалу), але і в його вертикальної регулюванню, тобто між рядків, ознайомтеся з іншою інструкцією на нашому сайті, посилання на яку дана нижче.

  Детальніше: як змінити міжрядковий інтервал в Ворді

  Уменьшение междустрочного интервала для уменьшения расстояния между буквами в документе Microsoft Word

  За необхідності, як на додаток до межсимвольному інтервалу, так і незалежно від нього, можна зменшити розмір стандартних прогалин, зробивши їх короткими або четвертними, або, якщо спочатку вони занадто великі, виправивши на стандартні. Про все це ми теж раніше розповідали в окремих статтях.

  Детальніше:
  Як видалити великі пробіли в Word
  як змінити відстань між словами в Word

  Вставить короткий и четвертной пробел для уменьшения расстояния между буквами и словами в документе Microsoft Word

більше статей на цю тему: