Як прибрати рекламу в браузері Google Chrome

Реклама – один з ключових інструментів заробітку веб-майстрів, але в той же час вона негативно позначається на якості веб-серфінгу для користувачів. Але ви зовсім не зобов'язані терпіти всю рекламу в інтернеті, адже в будь-який момент її можна спокійно прибрати. Для цього вам лише потрібно браузер Google Chrome і дотримання подальшої інструкції.

Видалення реклами в браузері Google Chrome

Для того щоб відключити рекламу в браузері Гугл Хром, можна звернутися до допомоги браузерного розширення під назвою AdBlock або ж скористатися програмою AntiDust. Розповімо докладніше про кожного з цих методів.

Спосіб 1: AdBlock

 1. Клікніть по кнопці меню браузера і в відбився списку перейдіть до розділу "додаткові інструменти – - »Розширення" .
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome
 3. На екрані відобразиться список встановлених в ваш браузер розширень. Прокрутіть до самого кінця сторінки і клікніть по посиланню " більше розширень» .
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome
 5. Для завантаження нових розширень нас перенаправить в офіційний магазин Google Chrome. Тут, в лівій області сторінки, вам буде потрібно ввести найменування шуканого браузерного Доповнення – AdBlock .
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome
 7. У результатах пошуку в блоці «Розширення» першим же за списком буде відображено шукане нами розширення. Правіше від нього клацніть по кнопці »встановити" , щоб додати його до Google Chrome.
 8. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome
 9. Тепер розширення встановлено в ваш веб-оглядач і за замовчуванням воно вже функціонує, дозволяючи заблокувати всю рекламу в Гугл Хром. Про активність розширення буде говорити мініатюрна іконка, що з'явилася в правій верхній області браузера.
 10. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome

З цього моменту реклама зникне абсолютно на всіх веб-ресурсах. Ви більше не побачите ні рекламні блоки, ні спливаючі вікна, ні рекламу у відеозаписах, ні інші типи реклами, що заважають комфортному вивченню контенту. Приємного використання!

Спосіб 2: AntiDust

Небажані панелі інструментів, що носять рекламний характер, негативно позначаються на зручності роботи в різних браузерах, і популярний інтернет-оглядач Google Chrome в цьому не виняток. Давайте з'ясуємо, як відключити рекламу і помилково встановлені тулбари в браузері Гугл Хром за допомогою утиліти AntiDust.

Завантажити AntiDust

Компанія Mail.ru досить агресивно просуває свої пошукові та сервісні інструменти, тому часті випадки, коли разом з якоюсь встановленою програмою в Google Chrome інсталюється небажана панель інструментів Супутник Mail.ru. Будьте уважні!

Панель инструментов Mail.ru в Google Chrome

Спробуємо видалити цей небажаний тулбар за допомогою утиліти AntiDust. Закриваємо браузер, і запускаємо цю невелику програму. Після запуску вона у фоновому режимі сканує браузери нашої системи, в тому числі і Google Chrome. У разі, якщо небажаних панелей інструментів не виявиться, то утиліта навіть ніяк не дасть про себе знати, і тут же завершить роботу. Але, ми знаємо, що в браузері Google Chrome встановлена панель інструментів від Mail.ru. тому, бачимо відповідне повідомлення від AntiDust: "ви впевнені «що хочете видалити панель інструментів Спутник@Mail.ru?". Тиснемо на кнопку»Так".

Предложение об удалении панели инструментов в программе AntiDust

Програма AntiDust також у фоновому режимі видаляє небажаний тулбар.

При наступному відкритті Google Chrome, як бачимо, інструменти Mail.ru відсутні.

Google Chrome без панели инструментов Mail.ru

Читайте також: програми для видалення реклами в браузері

Спосіб 3: вимкнення сповіщень

Існує ймовірність, що за час активного використання браузера ви кілька разів прийняли пропозицію від різних сайтів на показ повідомлень, дозволивши цю дію у спливаючому вікні. В результаті тепер у веб-ресурсів є доступ до показу повідомлень як на робочому столі, так і прямо в браузері, а такі повідомлення зазвичай і є рекламою. Стандартні блокувальники від них не позбавлять, оскільки потрібно самостійно відключати повідомлення і чистити список дозволів. Більш детально про це читайте в статті за посиланням нижче.

Детальніше: вимкнення push-сповіщень у Google Chrome

Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-01

Спосіб 4: Перевірка встановлених розширень

Деякі встановлені розширення під час запуску браузера або прямо в будь-який момент його роботи можуть ініціювати відкриття нових вкладок з рекламою, а також навіть вбудовувати її прямо на сторінки, що трапляється набагато рідше. Тому якщо у вашому Гугл хромі встановлено багато різних доповнень, рекомендується перевірити роботу кожного і спробувати знайти винуватця, що викликає показ рекламних оголошень.

 1. Перший відповідний варіант &8212; перевірка списку розширень і відключення підозрілих. Для цього натисніть по значку з пазлом на верхній панелі і виберіть з меню пункт & 171; управління розширеннями & 187; .
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-02
 3. Ознайомтеся зі списком встановлених доповнень, прочитайте опис про їх призначення. Можете навіть знайти інформацію через пошуковик, помічено розширення в показі реклами.
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-03
 5. Кожне з них можна відключити за допомогою перемикача справа внизу, а потім використовувати браузер в стандартному режимі і перевірити, чи буде відображатися така ж реклама, як була і до цього.
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-04

Якщо варіант з відключенням всіх розширень і подальшою перевіркою вас не влаштовує, можна піти трохи іншим шляхом. Він полягає в почерговій активації кожного доповнення в режимі інкогніто з подальшою оцінкою поведінки і впливу на веб-оглядач. Іноді це дозволяє досить швидко знайти Розширення, винне в показі реклами.

 1. За замовчуванням всі розширення не працюють в режимі інкогніто, тому кожному по черзі потрібно надати такий дозвіл. Для цього знайдіть утиліту в списку і натисніть на кнопку &171; відомості&187; .
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-05
 3. У вікні з налаштуваннями активуйте перемикач & 171; дозволити використовувати в режимі інкогніто&187; .
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-06
 5. Як тільки перше доповнення отримає такий дозвіл, викличте меню браузера і перейдіть в нове вікно в режимі інкогніто. Використовуйте його кілька хвилин у класичному режимі та перевірте, чи не будуть помічені підозрілі рекламні вставки, що відкриваються як у режимі спливаючих вікон, так і на нових сторінках.
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-07

Якщо при виконанні даного методу підозрілі розширення були знайдені і видалені, по завершенні рекомендується очистити кеш браузера. Це дозволить позбутися від залишкових файлів і видалити всі посилання, які могли ініціювати показ реклами.

Читайте також: як очистити кеш у браузері Google Chrome

Спосіб 5: Перевірка файлу&171; hosts & 187;

Зазвичай файл &171;hosts&187; в Windows не змінюється звичайними користувачами, проте в нього можуть вносити правки різні програми і віруси, особливо якщо говорити про рекламні. Вони додають IP-адреси в код даного файлу, які будуть автоматично перенаправляти користувача на різні сайти, в тому числі і рекламні. Ми б рекомендували Очистити даний файл від зайвого і заборонити вносити в нього зміни, якщо ви самостійно до нього не звертаєтеся.

 1. Для цього викличте утиліту &171; виконати & 187; , використовуючи комбінацію клавіш Win + R . Введіть команду C:\Windows\System32\drivers\etc і натисніть Enter для переходу до потрібної папки.
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-08
 3. У ній знайдіть файл з ім'ям &171;hosts&187; і клікніть по ньому правою кнопкою миші.
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-09
 5. З контекстного меню виберіть пункт &171; Відкрити за допомогою&187; .
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-010
 7. На екрані відобразиться невелике вікно з вибором програми для відкриття файлу. Виберіть будь-який зручний для себе текстовий редактор, проте враховуйте, що пріоритетним варіантом є стандартний &171; Блокнот&187; .
 8. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-011
 9. Порівняйте вміст вашого файлу з тим, що представлено на наступному зображенні. Якщо у вас є незрозумілі рядки з IP-адресами і доменними іменами, видаліть їх, після чого збережіть зміни.
 10. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-012

Якщо в файл були внесені будь-які зміни, відправте комп'ютер на перезавантаження, щоб вони застосувалися, і тільки після цього переходите до перевірки відображення реклами в браузері. Разом з цим відзначимо ще кілька корисних моментів, пов'язаних з даними файлом:

 1. Якщо праворуч у вікні є повзунок для прокрутки вмісту документа вниз, обов'язково використовуйте його, щоб перевірити, чи немає десь в кінці додаткових рядків з IP-адресами.
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-013
 3. Щоб уникнути таких же проблем в майбутньому краще заборонити вносити зміни в файл, поставивши на нього атрибут & 171; тільки читання&187; . Для цього клацніть по ньому правою кнопкою миші і з контекстного меню виберіть пункт &171; властивості&187; .
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-014
 5. На вкладці & 171; Загальні & 187; встановіть галочку біля атрибута & 171; тільки читання&187; , після чого застосуйте зміни.
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-014

Додатково рекомендується виконати і наступні методи вирішення ситуації з показом реклами в Google Chrome, щоб виявити можливі загрози і позбутися від слідів їх присутності на комп'ютері.

Спосіб 6: Перевірка ПК на наявність вірусів

Наявність На комп'ютері вірусів, в тому числі і різних рекламних, &8212; одна з найчастіших причин появи дивних оголошень, які відкриваються як окремими вікнами, так і сторінками в довільний час при використанні браузера. Знайти і видалити такі шкідливі програми можна за допомогою різних антивірусів.

Детальніше: боротьба з комп'ютерними вірусами

Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-015

Разом з цим обов'язковим елементом такої перевірки є запуск програм іншого типу, спрямованих виключно на боротьбу з рекламними вірусами. Ви можете вибрати кілька з них або одну на свій розсуд, ознайомившись з рекомендаціями в іншій статті на нашому сайті за посиланням нижче.

Детальніше: боротьба з рекламними вірусами

Спосіб 7: відключення проксі

У деяких випадках, коли на комп'ютері діють шкідливі програми, вони підключають власні проксі, щоб виконувати переадресацію в браузері і показувати тим самим рекламу або підсовувати незрозумілі сайти. Така проблема може залишатися і вже після того, як вірус був видалений за допомогою спеціальних програм. Тому проксі потрібно перевірити вручну і деактивувати їх, якщо вони раптом налаштовані не вами.

 1. Для цього відкрийте & 171; Пуск & 187; , через пошук знайдіть &171;панель управління&187; і запустіть даний класичний додаток.
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-016
 3. У списку значків знайдіть &171;Властивості браузера&187; і двічі клікніть по рядку лівою кнопкою миші.
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-017
 5. Перейдіть на вкладку &171; підключення&187; і натисніть на & 171; Налаштування & 187; для бездротового підключення та &171; Налаштування мережі & 187; &8212; для дротового.
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-018
 7. Зніміть галочку з пункту &171;Використовувати проксі-сервер для локальних з'єднань&187; , застосуйте зміни та перезавантажте комп'ютер.
 8. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-019

Спосіб 8: Перевірка налаштування DNS

Приблизно те ж саме, про що йшлося вище, відноситься і до налаштувань DNS в Windows. Вони теж можуть бути завжди переналаштовані на призначені для користувача, через що трафік буде проходити через певні сервери і можливе відображення додаткової реклами. Якщо ви не вводите DNS самостійно, їх краще встановити в автоматичний режим підбору, що здійснюється так:

 1. Відкрийте & 171; Пуск & 187; і перейдіть до &171;Параметри&187; , клікнувши по значку із зображенням шестерінки в списку закріплених.
 2. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-020
 3. На панелі ліворуч виберіть розділ &171; Мережа та інтернет&187; , потім відкрийте категорію, яка відповідає вашому типу підключення до мережі.
 4. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-021
 5. Знайдіть Налаштування &171;призначення DNS-сервера & 187; і клікніть по &171; змінити&187; .
 6. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-022
 7. Встановіть значення як &171;автоматично (DHCP)&187; або самостійно введіть потрібні вам адреси, якщо налаштовуєте DNS в ручному режимі. Після цього краще відправити операційну систему на перезавантаження.
 8. Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-023

Спосіб 9: Перевстановлення Google Chrome

Якщо попередні методи так і не допомогли вам остаточно побороти проблему з відображенням реклами в браузері (сюди не входять стандартні оголошення або вставки на сайтах, які є скрізь і блокуються за допомогою звичайних розширень), знадобиться повністю перевстановити Google Chrome. Для цього спочатку завантажте актуальну версію з офіційного сайту, потім запустіть резервне копіювання своїх даних або включіть синхронізацію, щоб не втратити важливу інформацію, і можна приступати до видалення поточної версії. Більш детально про ці процедури читайте в тематичному матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: як перевстановити браузер Google Chrome

Как убрать рекламу в браузере Google Chrome-024

Видалення реклами і небажаних панелей інструментів з браузера Google Chrome за допомогою програми або розширення навіть для новачка не складе великої проблеми, якщо він буде користуватися зазначеними вище алгоритмами дій.

більше статей на цю тему: