Як перенести закладки в Google Chrome

Перенесення закладок між браузерами Google Chrome на різних пристроях

Деякі користувачі мають відразу декількома пристроями, будь то комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон. У кожному з них може бути встановлений браузер Google Chrome , виступаючим в якості основного. Відповідно, користувачі зберігають закладки для швидкого доступу до сайтів, але не завжди вони автоматично переносяться між пристроями. Якщо ваше завдання & 8212; забезпечити відображення закладок з одного Гугл хрому в іншому, використовуйте стандартний засіб синхронізації або перенесення як HTML-файл, про що розгорнуто написано в іншій статті на нашому сайті.

Детальніше: Як перенести закладки з Google Chrome на Google Chrome

Как перенести закладки в Гугл Хром-1

Експорт закладок з інших браузерів

Для перенесення закладок в Гугл Хром їх спочатку потрібно експортувати з того браузера, де вони спочатку знаходяться. У кожному веб-браузері це робиться приблизно однаково, але є свої особливості, пов'язані з пошуком відповідного меню і настройками експорту. Виберіть відповідний розділ нижче, щоб отримати інструкцію.

Яндекс.Браузер

У користувачів Яндекс.Браузера є цілих три доступних методу копіювання закладок, однак у випадку з їх подальшим перенесенням в Google Chrome підійде тільки один, пов'язаний з отриманням відповідного файлу формату HTML. Інший наш автор у своїй статті за посиланням нижче детально описав цей процес, показавши його в покроково.

Детальніше: копіювання закладок з Яндекс.Браузера

Как перенести закладки в Гугл Хром-2

Opera

Зараз у опері присутній зручний Менеджер закладок, що дозволяє буквально в пару кліків імпортувати їх або експортувати. Однак в деяких випадках цей метод може виявитися невідповідним, тому знадобиться вибрати один з двох інших варіантів. Про всі них розказано в матеріалі за посиланням нижче, проте не забувайте, що підсумковий файл повинен бути формату HTML, щоб його можна було легко імпортувати в Хром.

Детальніше: способи експорту закладок з Opera

Как перенести закладки в Гугл Хром-3

Mozilla Firefox

З Mozilla Firefox ні в одного користувача не повинно виникнути ніяких проблем, оскільки експорт закладок здійснюється буквально в кілька кліків за допомогою вбудованої функції. Досить відкрити розділ &171;бібліотека&187; і вибрати відповідну опцію, що відповідає за копіювання закладок. Далі залишається тільки вказати назву для файлу і вибрати місце на комп'ютері для його збереження.

Детальніше: як експортувати закладки з браузера Mozilla Firefox

Как перенести закладки в Гугл Хром-4

Google Chrome

Якщо раптом так вийшло, що метод з синхронізацією профілю в різних браузерах Google Chrome вам не підходить, а копіювати між ними закладки потрібно, скористайтеся стандартною процедурою експорту, яка здійснюється за допомогою вбудованого Налаштування. Детальніше про неї читайте в матеріалі за посиланням нижче, після чого переходите до наступної інструкції по імпорту.

Детальніше: як експортувати закладки з Google Chrome

Как перенести закладки в Гугл Хром-5

Перенесення закладок у Google Chrome

Якщо раніше ви все зробили правильно, тепер у вас є HTML-файл із експортованими закладками з іншого браузера. Їх можна імпортувати в Google Chrome, щоб вони додалися на відповідну панель у вигляді окремої папки. Для цього виконайте такі дії:

 1. Відкрийте меню браузера та наведіть курсор на &171; Закладки&187; .
 2. Как перенести закладки в Гугл Хром-6
 3. Зі списку виберіть пункт & 171; імпортувати закладки та налаштування&187; .
 4. Как перенести закладки в Гугл Хром-7
 5. Розгорніть параметр & 171; імпорт закладок і налаштувань&187; і вкажіть варіант &171;HTML-файл із закладками&187; .
 6. Как перенести закладки в Гугл Хром-8
 7. Обов'язково відзначте галочкою пункт & 171; Вибране / Закладки&187; , після чого клацніть по &171;Виберіть файл&187; .
 8. Как перенести закладки в Гугл Хром-9
 9. У вікні & 171; відкриття & 187; знайдіть той самий файл і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
 10. Как перенести закладки в Гугл Хром-10
 11. Ви будете повідомлені про те, що імпорт закладок завершено.
 12. Как перенести закладки в Гугл Хром-11
 13. Зверніть увагу на панель, де з'явилася Нова папка & 171; виконано імпорт&187; . Видаліть зайве, а решту перемістіть для зручності використання.
 14. Как перенести закладки в Гугл Хром-12

більше статей на цю тему: