Що робити, якщо браузер Google Chrome не відкриває сторінки

Зміст

Гугл Хром не открывает страницы

Важливо! перш ніж приступити до виконання викладених нижче інструкцій, перевірте якість і швидкість інтернет-з'єднання, а також переконайтеся в тому, що Гугл Хром не відкриває всі або більшість веб-сторінок, а не окремий сайт або сайти.

Детальніше:
Як перевірити інтернет-з'єднання на комп'ютері і телефоні
Як підвищити швидкість інтернету на комп'ютері і телефоні

Варіант 1: Комп'ютер

Причин, за якими Google Chrome для ПК не відкриває сторінки, існує досить багато. На щастя, виявити і усунути більшість з них можна без застосування радикальних заходів.

Важливо! представлені нижче методи вирішення проблеми необхідно виконувати строго в зазначеному порядку, починаючи з першого. Цілком ймовірно, що на одному з кроків працездатність програми відновиться і наступні інструкції можна буде пропустити.

Спосіб 1: Перезапуск браузера

Перше, що потрібно зробити, якщо проблема, про яку йде мова, &8212; це закрити програму, переконатися, що вона не працює у фоновому режимі, а потім повторно запустити її.

 1. Закрийте Гугл Хром, натиснувши на розташований в його правому верхньому куті хрестик.
 2. Закрыть браузер Google Chrome
 3. Перевірте системний трей – можливо, веб-оглядач залишився працювати в тлі. В такому випадку його потрібно закрити через контекстне меню.
 4. Закрыть браузер Google Chrome, если он работает в фоновом режиме
 5. Відкрийте " Диспетчер завдань» , наприклад, скориставшись клавішами «Ctrl+Shift+Esc» , і переконайтеся, що в ньому немає активних процесів з назвою «Google Chrome» . Якщо такі будуть виявлені, зупиніть їх, спочатку виділивши окремий елемент, а потім натиснувши на кнопку " зняти завдання» . Якщо буде потрібно, повторіть цю дію з іншими процесами програми.
 6. Снять задачу работающего браузера Google Chrome в Диспетчере задач

  Читайте також:
  як відкрити "Диспетчер завдань" на Комп'ютері з Windows
  як примусово закрити програму на ПК

  Знову запустіть веб-переглядач і перевірте, чи завантажує він веб-сторінки. Іноді навіть таких елементарних дій досить для того, щоб проблема була усунена.

Спосіб 2: перезавантаження системи

Іншим рішенням, наступним відразу за перезапуском програми, є перезавантаження операційної системи. Виконайте цю процедуру, потім повторно запустіть Google Chrome і перевірте його працездатність.

Детальніше: як перезавантажити комп'ютер
Перезагрузка системы для восстановления работоспособности браузера Google Chrome

Спосіб 3: Синхронізація дати та часу

Програми, для роботи яких необхідна наявність активного підключення до Інтернету, крім цього також вимагають, щоб в операційній системі були коректно встановлені дата і час. Так, браузеру для перевірки сертифікатів безпеки, використовуваних сайтами, необхідно, щоб ці параметри визначалися автоматично. Якщо ж в ОС встановлено "минуле» або "майбутнє", цілком ймовірно, що Гугл Хром не буде відкривати сторінки веб-сайтів. Очевидно, що в даному випадку необхідно перевірити налаштування часового поясу і, якщо вони не відповідають дійсності, змінити їх на правильні. Про те, як це зробити, ми раніше розповідали в окремій інструкції.

Детальніше: як налаштувати дату та час на комп'ютері з Windows
Проверить и изменить настройки даты и времени в Параметрах ОС Windows

Спосіб 4: Оновлення браузера

Компанія Google активно розвиває Chrome, додаючи в нього нові функції і виправляючи різні помилки, тому для забезпечення нормальної працездатності гранично важливо своєчасно встановлювати оновлення. Якщо ви з якихось причин відключили автоматичний апдейт веб-оглядача або використовуєте його застарілу версію, цілком ймовірно, що сторінки не вантажаться саме через це. Для усунення проблеми необхідно його оновити – всі особливості цієї процедури нами розглядалися в представленій за посиланням нижче статті.

Детальніше: Як оновити браузер Гугл Хром
Проверка наличия обновлений и их установка в браузере Google Chrome

Спосіб 5: Очищення даних браузера

Якщо ні перезапуск програми, ні перезавантаження системи не вирішили проблему з відкриттям сторінок, слід вдатися до більш рішучих дій. Першим з таких є очищення даних Гугл Хром.

Важливо! виконання наступної інструкції передбачає очищення кешу, файлів cookie, історії, паролів та інших даних для входу, форм автозаповнення та налаштувань сайтів. Якщо ви використовуєте браузер разом із обліковим записом Google і ввімкненою синхронізацією, турбуватися нема про що, але якщо це не так, а стирається інформація має високу цінність, збережіть її, наприклад, увійшовши в обліковий запис, або пропустіть цей метод і переходите до наступного.

 1. Викличте меню Google Chrome і перейдіть до нього»Налаштування" .
 2. Вызов меню и переход в настройки браузера Google Chrome
 3. Прокрутіть перелік доступних опцій вниз, до блоку " конфіденційність та безпека» .
 4. Пролистывание в самый конец раздела Настройки браузера Google Chrome
 5. Перейдіть до підрозділу " Очистити історію» .
 6. Перейти к очистке данных браузера Google Chrome
 7. У наступному вікні відкрийте вкладку»Додаткові" , встановіть позначки навпроти всіх представлених в ній пунктів, в випадаючому списку " часовий діапазон» виберіть »весь час" ,
  Дополнительные параметры очистки данных в настройках браузера Google Chrome
  після чого натисніть на кнопку " видалити дані» .
 8. Дополнительные параметры полной очистки данных в настройках браузера Google Chrome
 9. Перезапустіть веб-переглядач і перевірте, чи відкриває він веб-сайти.
 10. Читайте також:
  Як видалити кеш , cookie , історію у браузері Гугл Хром
  як відновити історію в Google Chrome

Спосіб 6: Скидання налаштувань

Підвищити ефективність розглянутої вище процедури очищення даних можна за рахунок скидання налаштувань Гугл Хром. Алгоритм наступний:

 1. Повторіть дії з першого кроку попередньої інструкції, перейдіть сторінку з настройками програми в самий низ і клікніть по напису»Додаткові" .
 2. Открыть Дополнительные настройки браузера Google Chrome
 3. Прокрутіть сторінку в самий кінець і відкрийте розділ " відновлення налаштувань за замовчуванням» , розташований у блоці " Скидання налаштувань і видалення шкідливого ПЗ» .
 4. Восстановление настроек по умолчанию для браузера Google Chrome
 5. У віконці натисніть на кнопку " скинути налаштування» .
 6. Подтвердить сброс настроек браузера Google Chrome
  Процедура скидання займає кілька секунд, а по її завершенні дію призначеного для користувача профілю або облікового запису Google, використовуваної в веб-браузері, буде призупинено, і в неї буде потрібно увійти повторно.
  Повторно выполнить вход в аккаунт Google в меню браузера Google Chrome
  Докладно: як увійти в Гугл-аккаунт

Спосіб 7: очищення системних даних

Можливо, проблема, про яку йде мова, виникає не через те, що Google Chrome «обріс» тимчасовими файлами (кеш, куки тощо), які заважають його нормальній роботі, а це сталося з системою. Наприклад, якщо на диску недостатньо місця, реєстр або якісь системні файли пошкоджені, це цілком може негативно позначатися на функціонуванні тих чи інших програм. Рішенням в даному випадку є очищення ОС від так званого файлового сміття, яку можна виконати вручну, але краще скористатися однією зі сторонніх програм. Обидва варіанти нами раніше розглядалися в окремій інструкції.

Детальніше: як очистити операційну систему від сміття Очистка данных операционной системы на компьютере с Windows

Спосіб 8: звільнення оперативної пам'яті

Гугл Хром, як відомо, є одним з найвимогливіших веб-оглядачів, і особливо активно він споживає ОЗУ. Сторінки сайтів можуть не відкриватися або переставати відображатися через брак пам'яті-в такому випадку часто, але не завжди, відображається відповідне повідомлення. Зіткнувшись з подібною проблемою, слід закрити непотрібні вкладки, відключити або видалити зайві розширення, а також, по можливості, закрити невикористовувані програми. Додатково може знадобитися звернутися за допомогою до стороннього ПЗ. Більш детально про те, чому браузер «жере» оперативку, і як її можна звільнити, можна дізнатися з представлених по посиланнях нижче статей.

Детальніше:
що робити, якщо браузер використовує багато оперативної пам'яті
Як звільнити оперативну пам'ять на комп'ютері
Проверка загруженности оперативной памяти на компьютере с Windows

Спосіб 9: перевірка експериментальних налаштувань

Незважаючи на гадану простоту, Гугл Хром є досить-таки багатофункціональним браузером, наділеним безліччю корисних налаштувань, доступних для кожного користувача, а також рядом прихованих – експериментальних. Одна з них, будучи активованою, може заважати нормальному завантаженню сторінок.

Chrome://flags/

 1. Скопіюйте вказану вище адресу, вставте його в адресний рядок веб-оглядача і натисніть на клавішу «Enter» для переходу.
 2. Открыть экспериментальные настройки в браузере Google Chrome
 3. У пошуковий рядок введіть вказаний нижче запит.

  Occlusion

 4. Переконайся, що підсвічений елемент «Calculate window occlusion on Windows» знаходиться в стані «Default» або «Disabled» , а якщо це не так, встановіть одне з цих значень.
 5. Изменение экспериментальных настроек в браузере Google Chrome
  Після виконання даної дії програму потрібно перезапустити. Зробіть це і перевірте, чи відкриваються сторінки. Якщо цього так і не станеться, перейдіть до наступного рішення.

Спосіб 10: зміна властивостей ярлика

Основним методом запуску Google Chrome для більшості користувачів є його ярлик, доданий на робочий стіл. На жаль, останній нерідко стає жертвою шкідливого ПЗ, яке змінює базові параметри браузера, через що він може не відкривати сторінки або, навпаки, запускати їх на свій розсуд. Більш докладно про пошук і видалення вірусів, які цілком могли викликати розглянуту нами проблему, буде розказано в наступній частині статті, тут же розглянемо те, як виправити імовірно пошкоджений ярлик програми.

Примітка: перед виконанням наступної інструкції закрийте браузер.

 1. Перейдіть на робочий стіл, клікніть правою кнопкою мишки по ярлику Гугл Хром і виберіть в контекстному меню пункт «властивості» .
 2. Открыть свойства ярлыка браузера Google Chrome

 3. Перебуваючи у вкладці «ярлик» , перевірте адресу, вказану в полі " Об'єкт» & 8212; він повинен мати такий вигляд:

  "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

 4. Просмотр свойств ярлыка браузера Google Chrome
 5. Встановіть покажчик курсору в поле з адресою і перейдіть в його кінець. Додайте пробіл (за лапками) і введіть одне із зазначених нижче значень, перше – для 64-бітних систем, друге – для 32-бітних.
  • -no-sandbox
  • --no-sandbox
 6. Изменить свойства ярлыка браузера Google Chrome
 7. У вікні властивостей ярлика по черзі натисніть на кнопки " застосувати» і «ОК» , після чого закрийте його.
 8. Применить изменения свойств ярлыка браузера Google Chrome
 9. Запустіть Google Chrome і перевірте, чи відкриває він сторінки.
 10. Примітка: якщо запуск браузера здійснюється не через ярлик на робочому столі, а через аналогічний елемент, але закріплений на панелі завдань, видаліть його і додайте туди оновлений.

  Якщо проблема все ще не буде усунена, поверніть колишнє значення адреси у вікні властивостей ярлика програми, видаливши з нього додану запис.

Спосіб 11: Пошук і видалення вірусів

Як вже було сказано вище, вірусне зараження цілком може виявитися однією з причин того, чому Гугл Хром відмовляється відкривати сторінки в Інтернеті. Отже, для того щоб виправити цю проблему, необхідно знайти шкідників і позбутися від них. Для початку розглянемо те, як це зробити засобами самого веб-оглядача.

 1. Перейдіть до «Налаштування» браузера і перегорніть їх в самий кінець.
 2. Пролистать в самый низ настройки браузера Google Chrome
 3. Розгорніть розділ»Додаткові" і знову прокрутіть сторінку вниз.
 4. Открыть дополнительные настройки браузера Google Chrome
 5. Перейдіть до підрозділу "видалити шкідливе програмне забезпечення з комп'ютера" .
 6. Удалить вредоносное ПО с компьютера в настройках браузера Google Chrome
 7. Натисніть на кнопку»знайти" .
 8. Найти и удалить вредоносное ПО с компьютера в настройках браузера Google Chrome
 9. Чекайте, поки процедура буде завершена.
 10. Поиск вредоносного ПО в настройках браузера Google Chrome

  Якщо віруси будуть виявлені, програма запропонує їх видалити – просто дотримуйтесь підказок.

  Власний засіб пошуку і видалення шкідливого ПЗ від Google непогано справляється зі своїм завданням, але його дія поширюється тільки на веб-оглядач. При цьому потенційна загроза цілком може перебувати в операційній системі, і в такому випадку для її пошуку слід скористатися однією або відразу декількома спеціалізованими програмами. Про них ми раніше розповідали в окремих статтях, з якими і рекомендуємо ознайомитися для того, щоб підібрати відповідне рішення озвученої в заголовку статті Проблеми і, зокрема, порушеної в даній її частині.

  Детальніше:
  як видалити рекламний вірус з комп'ютера
  як перевірити комп'ютер на віруси без антивіруса
  як знайти та видалити вірус з комп'ютера
  боротьба з комп'ютерними вірусами

Спосіб 12: вимкнення VPN

VPN активно використовується багатьма користувачами для обходу блокувань різних сайтів в Інтернеті та/або для приховування свого реального місця розташування. Іноді в роботі подібного роду ПО (і браузерних розширень, і окремих програм) виникають збої, через які Інтернет на комп'ютері може бути активним, але фактично не працювати, причому проявлятися це може не у всіх, а тільки в окремих додатках. У числі таких нерідко виявляється і Гугл Хром.
Временное отключение VPN на компьютере для работы браузера Google Chrome
Єдине, що можна порекомендувати в такому випадку – тимчасово відключити засіб обходу блокувань, після чого Скинути інтернет-з'єднання, перезавантаживши роутер або відключивши кабель Ethernet на 10 секунд, а потім підключивши його назад. При цьому якщо подібний вплив VPN на роботу мережі буде спостерігатися в подальшому, краще його замінити на більш стабільний аналог, благо існує предостатньо альтернатив.

Детальніше:
Як відключити або видалити розширення в Google Chrome

Спосіб 13: відновлення браузера

У деяких випадках причина проблеми з відкриттям веб-сторінок криється в порушенні працездатності браузера або пошкодженні його компонентів. Це може статися внаслідок невдалої установки або оновлення, вищезгаданого зараження вірусами, а також через різних помилок і збоїв не тільки в самій програмі, але і в операційній системі. Рішенням в такому випадку є відновлення Гугл хрому, про що ми раніше докладно розповідали в окремій інструкції.

Детальніше: як відновити веб-переглядач Google Chrome
Повторный вход в аккаунт Google после сброса настроек в браузере Google Chrome

Спосіб 14: перевстановлення браузера

Більш радикальним, ніж запропоноване в попередній частині статті рішенням, є перевстановлення веб-оглядача, що має на увазі його повне видалення з очищенням даних і подальшу установку актуальної версії. Процедура нескладна і не займе багато часу, проте в ході її виконання слід дотримуватися певних рекомендацій. Яких саме, можна дізнатися з представленої за посиланням нижче інструкції.

Детальніше: як перевстановити Гугл Хром
Полностью удалить браузер Google Chrome через Параметры ОС Windows

Спосіб 15: відкат системи

В абсолютній більшості випадків проблема з відкриттям сторінок в Google Chrome усувається поле виконання одного із запропонованих вище рішень, причому до відновлення і/або переустановлення веб-оглядача справа доходить вкрай рідко. Однак іноді все ж буває так, що і ці дії не дають позитивного результату. Останнє, до чого варто вдатися в подібному випадку, це відкат операційної системи до однієї з раніше зарезервованих точок – тієї, що створювалася до виникнення розглянутої неполадки. Про те, як це робиться, ми теж писали раніше.

Детальніше: як відкотити комп'ютер Windows до точки відновлення
Начало процедуры восстановления операционной системы Windows 10

Зверніть увагу! недолік даного підходу полягає в тому, що разом з відновленням нормальної працездатності і відкатом Гугл Хром інші додатки, встановлені на комп'ютері, їх дані (наприклад, збереження, версії документів і т.д.), а також призначені для користувача файли, що зберігаються на системному диску, теж будуть повернуті до свого попереднього стану – тим версіями, які були створені на момент формування бекапа.

Варіант 2: мобільні пристрої

Причин, за якими Google Chrome відмовляється відкривати сторінки на мобільних пристроях з Android і iOS/iPadOS, трохи менше, ніж на ПК, але методи їх усунення здебільшого схожі і теж повинні виконуватися в зазначеному порядку.

Примітка: запропоновані нижче рекомендації в рівній мірі застосовні, і до Android і до iPhone, і здебільшого є універсальними. Відмінності в алгоритмах дій там, де вони є, ми позначимо окремо.

Спосіб 1: Перезапуск браузера

Перше, що варто спробувати – примусово закрити програму, а потім запустити її знову.

 1. Викличте меню багатозадачності.
  • Android
   Те, яким чином виконується дана дія, залежить від моделі пристрою, його налаштувань і версії операційної системи. Найчастіше зустрічаються такі варіанти: свайп від нижньої межі екрану вгору, натискання кнопки виклику меню останніх дій або, якщо девайс і версія встановленої на ньому ОС застарілі, утримання механічної кнопки »додому" .
  • Вызов меню многозадачности на разных моделях Android
  • IPhone
   На моделях з механічною кнопкою »додому" це здійснюється шляхом її подвійного натискання. На новіших (без кнопки або з немеханічної) – дотиком панелі жестів, розташованої в нижній області екрану, і подальшим свайпом від низу до верху (палець потрібно трохи затримати).
 2. Вызов меню многозадачности на разных моделях iPhone
 3. У списку запущених програм знайдіть Google Chrome і закрийте його.
  Принудительное закрытие браузера Google Chrome на iPhone

  На iPhone це робиться свайпом вгору, на Android, в залежності від версії і оболонки, &8212; свайпом в одну зі сторін або вгору або шляхом натискання хрестика.

 4. Принудительное закрытие браузера Google Chrome на Android
 5. Знову запустіть веб-оглядач, скориставшись його ярликом, і перевірте, чи завантажуються сторінки.
 6. Повторный запуск браузера Google Chrome на iPhone и Android

Спосіб 2: перезавантаження пристрою

Крім перезапуску програми, для усунення розглянутої проблеми, принаймні, якщо вона є одиничною, слід виконати перезавантаження мобільного пристрою.

Детальніше: як перезавантажити телефон
Как перезагрузить телефон с операционной системой Andrroid

Спосіб 3: перевірка налаштувань дати та часу

Якщо в операційній системі встановлені неправильні дата і/або час, багато додатків можуть працювати некоректно або ж зовсім відмовлятися запускатися. Особливо це стосується тих, що вимагають активного інтернет-з'єднання і з метою забезпечення безпеки виконують регулярну перевірку сертифікатів. У їх число, що очевидно, входить і Гугл Хром. Важливо, щоб Параметри часового поясу точно відповідали дійсності або, що більш переважно, встановлювалися автоматично. Зробити це можна в налаштуваннях пристрою, більш детально дана процедура нами розглядалася раніше в окремих інструкціях.

Детальніше:
як налаштувати дату на Андроїд
Як поміняти дату і час на Айфоне
Проверка настроек даты и времени для работы функции iMessage на iPhone

Спосіб 4: оновлення програми

Для того щоб мобільні додатки нормально працювали і справлялися з усіма покладеними завданнями, необхідно регулярно і своєчасно їх оновлювати. Таким чином ви не тільки отримаєте нові функції, але і позбудетеся від можливих помилок і багів, які могли бути допущені в попередніх версіях. Розглянута нами в рамках цієї статті проблема цілком може виникати як в морально застарілої версії Google Chrome, так і в одній з актуальних, але не найсвіжішою. Отже, для її усунення необхідно завантажити з App Store або Google Play Маркета останній доступний апдейт. Зробити це вам допоможе представлений за посиланням нижче матеріал.

Детальніше: як оновити додаток на телефоні
Ожидание обновления приложения в App Store на iPhone

Спосіб 5: Оновлення операційної системи

Не менш важливо своєчасно оновлювати операційну систему на мобільному пристрої, так як підтримка старих версій розробниками додатків рано чи пізно припиняється, а коректне функціонування їх продуктів в таких випадках не гарантується. Тут проблема ускладнюється ще й тим, що в морально застарілу ОС не вийде встановити свіжий софт, тому діяти потрібно по черзі, спочатку зайнявшись першою, потім другим (за умови, що така можливість взагалі доступна).

Детальніше: як оновити операційну систему на iPhone і Android
Проверка наличия обновлений на телефоне iPhone и Android

Спосіб 6: режим інкогніто

Це рішення, яке пропонується розробниками Гугл Хром на сторінці підтримки, і хоча виглядає воно неефективним, в деяких випадках все ж дозволяє позбутися від проблеми з відкриттям сторінок.

 1. Викличте меню мобільного браузера, торкнувшись трьох точок праворуч від адресного рядка (на Android вона розташована вгорі, а самі точки – вертикально) або елементів управління (на iPhone – внизу і горизонтально).
 2. Вызов меню браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 3. Торкніться пункту " нова вкладка інкогніто» .
 4. Переход в режим Инкогнито в браузере Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 5. В анонімній вкладці введіть адресу будь-якого сайту, який раніше не вдавалося відкрити, і спробуйте перейти до нього.
 6. Переход на сайт в режиме Инкогнито в браузере Google Chrome iPhone и Android

  Якщо сторінка буде завантажена, перезапустіть Google Chrome, потім перезавантажте мобільний пристрій і спробуйте скористатися веб-оглядачем в звичайному режимі. Цілком можливо, проблема буде усунена, але якщо цього не станеться, переходите до наступного кроку.

Спосіб 7: звільнення пам'яті

Однією з причин, по якій Гугл Хром може не відкривати сторінки на Айфоне або андроїд-пристрої, є нестача пам'яті – як фізичної (місце у внутрішньому сховищі), так і оперативної. Звільнити першу можна шляхом видалення непотрібних файлів і додатків, другу – закривши невикористовуваний софт через меню багатозадачності. Більш детально про рішення кожної з позначених завдань ми розповідали в окремій інструкції.

Детальніше: як звільнити пам'ять на телефоні
Очистка внутреннего накопителя на телефоне с Android

Спосіб 8: очищення даних браузера

Можливо і те, що розглянута нами проблема спостерігається не через брак пам'яті на мобільному пристрої, а через те, що Google Chrome за тривалий час активного використання накопичив досить багато кеша і тимчасових файлів, які і перешкоджають його нормальної працездатності. Для початку розглянемо, як позбутися від цих файлів за допомогою самого мобільного браузера.

 1. Викличте меню програми та перейдіть до нього «Налаштування» .
 2. открыть настройки браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 3. Відкрийте розділ»Конфіденційність" .
 4. Переход к разделу Конфиденциальность в настройках браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 5. Торкніться назви підрозділу " очищення історії» .
 6. Переход к Очистке истории в настройках браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 7. У списку «часовий діапазон» виберіть »весь час" .
 8. Обов'язково відзначте галочками пункти " Cookie, дані сайтів» і «файли, збережені в кеші» , з іншим робіть на свій розсуд.
 9. Очистка данных в настройках браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 10. Натисніть " Очистити історію» і підтвердьте свої наміри у спливаючому вікні.
 11. Подтверждение очистки данных в настройках браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android
 12. Закрийте налаштування та веб-переглядач, перезапустіть його, а потім перезавантажте мобільний пристрій і перевірте, чи відкриваються сторінки.
 13. І на Android, і на iPhone дані додатків можна також очистити засобами операційної системи, звернувшись до її налаштувань. Всі подробиці цього методу описувалися нами в представленій за посиланням нижче статті.

  Детальніше: як очистити кеш додатків на телефоні

Спосіб 9: перевстановлення браузера

Якщо жодне із запропонованих вище рішень не усунуло проблему з відкриттям веб-сторінок в Google Chrome, необхідно виконати його переустановку, тобто спочатку видалити браузер, а потім повторно інсталювати його з App Store або Google Play Маркета, в залежності від операційної системи мобільного пристрою. Процедура елементарна і добре знайома більшості користувачів, а якщо буде потрібно отримати більш детальні відомості щодо її виконання, ознайомтеся з представленими нижче матеріалами.

Детальніше: Як видалити і встановити додаток на телефоні
Переустановка браузера Google Chrome на телефоне iPhone и Android

Спосіб 10: Пошук і видалення вірусів

Віруси в iOS і Android зустрічаються вкрай рідко, але все ж не є винятком. Зараження системи шкідливим ПЗ може проявлятися по-різному, але в абсолютній більшості випадків воно відіб'ється на браузері. Тому можливо, що саме в цьому і криється причина проблеми, усунення якої присвячена ця стаття. Для того щоб позбутися від неї, мобільний девайс необхідно перевірити за допомогою спеціальних антивірусних додатків або звернувшись до комп'ютера, і якщо «шкідник» буде виявлений, позбутися від нього. Про те, як це зробити, ми теж писали раніше.

Детальніше:
Як перевірити на віруси Айфон і Андроїд
як перевірити телефон на віруси через комп'ютер
Quick Heal Total Security начало сканирования девайсов с помощью программы

більше статей на цю тему: