Adblock Plus: простий спосіб видалити рекламу в браузері Google Chrome

Adblock Plus для Chrome
Adblock Plus-популярне браузерне доповнення, яке дозволяє прибрати з браузера всю нав'язливу рекламу. Дане розширення є незамінним засобом для забезпечення комфортного веб-серфінгу в Інтернеті.

Встановлення Adblock Plus?

Розширення Adblock Plus можна інсталювати як відразу за посиланням, так і знайти його власноруч через магазин розширень.

Завантажити Adblock Plus

 1. Для установки з магазину розширень клікніть по кнопці меню веб-оглядача і у вікні перейдіть до пункту "додаткові інструменти – - »Розширення" .
 2. Adblock Plus для Chrome
 3. У вікні зійдіть в самий кінець сторінки і клацніть по кнопці " більше розширень» .
 4. Adblock Plus для Chrome
 5. На екрані відобразиться магазин доповнень Google Chrome, в лівій області якого в пошуковий рядок введіть «Adblock Plus» і натисніть клавішу Enter.
 6. Adblock Plus для Chrome
 7. У результатах пошуку в блоці «Розширення» першим же результатом буде значитися шукане нами розширення. Додайте його в ваш браузер, клацнувши правіше від Розширення по кнопці »встановити" .
 8. Adblock Plus для Chrome
 9. Готово, розширення Adblock Plus встановлено і вже функціонує в вашому браузері, про що говорить Нова іконка, що з'явилася в правому повернемо кутку Google Chrome.
Adblock Plus для Chrome

Як користуватися Adblock Plus?

В принципі, Adblock Plus не потребує ні в якій налаштуванні, але парочка нюансів зроблять веб-серфінг ще комфортне.

 1. Клацніть по іконці Adblock Plus і в меню перейдіть до пункту»Налаштування" .
 2. Adblock Plus для Chrome
 3. У вікні виконайте перехід до вкладки " Список дозволених доменів» . Тут ви можете дозволити рекламу для вибраних доменів.
 4. Adblock Plus для Chrome

  Навіщо це потрібно? Справа в тому, що деякі веб-ресурси блокують доступ до свого контенту, поки вами не буде відключений блокувальник реклами. Якщо відкривається сайт не має особливої важливості, то його сміливо можна закрити. Але якщо на сайті міститься цікавить Вас контент, то, додавши сайт в список дозволених доменів, на даному ресурсі буде відображатися реклама, а значить, доступ до сайту буде успішно отриманий.

 5. Перейдіть до вкладки " список фільтрів» . Тут здійснюється управління фільтрами, які спрямовані на усунення реклами в Інтернеті. Бажано, щоб всі фільтри зі списку були активовані, тому що тільки в такому випадку розширення може вам гарантувати повну відсутність реклами в Google Chrome.
 6. Adblock Plus для Chrome
 7. У цій же вкладці є за замовчуванням активований пункт " дозволити деяку ненав'язливу рекламу» . Даний пункт не рекомендується відключати, тому що таким чином розробникам вдається зберігати розширення безкоштовним. Однак, якщо ви не хочете бачити взагалі ніякої реклами, то з даного пункту галочку можна зняти.
Adblock Plus для Chrome

більше статей на цю тему: