Відключення чатів в Яндекс.Браузері

Спосіб 1: Налаштування Яндекс.Браузера

Кожна версія Яндекс.Браузера , будь то офіційний мобільний клієнт або програма для комп'ютера, дозволяє деактивувати Яндекс.Чати. При цьому більше можливостей передбачено в ПК-версії, тоді як спрощена мобільна обмежена настройками повідомлень і особливостями самого додатка.

Варіант 1: Комп'ютер

Позбутися фірмових чатів компанії в настільній версії Яндекс.Браузера на сьогоднішній день можна всього двома способами, змінивши налаштування бічній панелі або повністю деінсталювати відповідну програму. Яке б з рішень ви не вибрали, в майбутньому можна буде легко відкотити зміни шляхом повторного додавання месенджера.

Налаштування сповіщень

 1. В першу чергу увагу важливо приділити внутрішнім налаштувань месенджера, пов'язаних з повідомленнями, так як, найчастіше, саме через це виникає необхідність деінсталяції програми. Щоб відкрити пов'язані настройки, слід розгорнути вікно чату, перейти в Налаштування і скористатися посиланням " налаштування сповіщень» .
 2. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_001
 3. Опинившись на однойменній вкладці в Налаштуваннях Яндекса, деактивуйте всі представлені на сторінці опції і в обов'язковому порядку натисніть " Зберегти» . В результаті, якщо все зробити чітко за інструкцією, ви перестанете отримувати повідомлення про нові повідомлення.
 4. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_002

  Додатково відзначимо, що крім даної сторінки заблокувати повідомлення можна системними засобами. Це доступно в»Параметри" Windows у розділі «Система» на вкладці " повідомлення та дії» , але лише за умови, що раніше було отримано принаймні одне спливаюче сповіщення.

Приховування кнопки з бічної панелі

 1. Месенджер в Яндекс.Браузері являє собою одне з встановлених міні-додатків, розташованих на бічній панелі. Відповідно, щоб позбутися від значка, так само як і у випадку з будь-яким іншим вбудованим ПО, необхідно клікнути правою кнопкою миші і скористатися опцією " Сховати з панелі» .
 2. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_003
 3. В якості альтернативи можете натиснути кнопку з трьома крапками в нижній частині панелі, розгорнути список»Додатки" і зняти галочку навпроти пункту «Яндекс Месенджер» . Який би з варіантів ви не вибрали, в результаті додаток повинен буде зникнути з панелі.
 4. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_004

  Ще одним рішенням, хоча ми і не будемо на цьому зупинятися докладніше, може стати повна деактивація панелі. Для виконання даного завдання, знову ж таки, скористайтеся меню «…» в нижній частині бічної панелі або загальними настройками браузера.

Видалення програми

 1. За аналогією з будь-яким міні-додатком Яндекс.Месенджер цілком можна видалити з Яндекс.Браузера, використовуючи розглянуту раніше панель або внутрішні налаштування Програми. У першому випадку необхідно просто клікнути правою кнопкою миші по значку і у спливаючому меню скористатися опцією " видалити додаток» .
 2. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_005
 3. Якщо ви з якихось причин не можете деінсталювати клієнт через бічну панель, наприклад, якщо вона була раніше прихована, можна скористатися настройками. Для цього насамперед розгорніть основне меню браузера, у спливаючому меню виберіть «Додатки» і на сторінці, що відкриється, перейдіть на вкладку " Веб-додатки» .
 4. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_006
 5. Перебуваючи на зазначеній сторінці, в однойменному блоці знайдіть «Яндекс Месенджер» , Наведіть курсор миші на іконку і скористайтеся посиланням " видалити» . Будьте уважні, так як дана дія не вимагає підтвердження.
 6. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_007

  Надалі повернути додаток можна буде шляхом натискання кнопки «+» на бічній панелі і подальшого вибору »Яндекс Месенджера" зі списку »спілкування" . При цьому враховуйте, що настройки повідомлень даного міні-додатки все ж будуть скинуті.

Варіант 2: мобільний пристрій

Головною відмінністю мобільної версії Яндекс.Браузера від попереднього варіанту є інтерфейс, в якому немає додаткових панелей, тоді як самі чати заховані в основному меню. Видалити цю кнопку, на жаль, не вийде, але при цьому цілком можна відключити пов'язані з месенджером повідомлення.

Налаштування сповіщень

 1. Для виконання поставленого завдання, слід натиснути кнопку з трьома крапками в правій частині пошукового рядка і у верхньому кутку спливаючого вікна торкнутися іконки із зображенням шестерінки. Тут, в свою чергу, необхідно знайти і відкрити категорію " повідомлення від месенджера» в блоці »додатково" .
 2. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_009
 3. Перебуваючи на сторінці «месенджер» , за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку »Налаштування" і в категорії »повідомлення" деактивуйте всі наявні варіанти. Як правило, даний параметр може бути недоступний, якщо при установці програми ви заборонили допуск повідомлень через системні налаштування.
 4. Как отключить чаты в Яндекс Браузере_010

  Крім внутрішніх налаштувань, аналогічну задачу можете виконати в зазначених системних " Налаштуваннях» . Точний порядок дій відрізняється в залежності від пристрою, проте найчастіше потрібно перейти до параметрів програми, вибрати »повідомлення" і деактивувати доступні пункти.

Оновлення браузера

Якщо в використовуваному Вами Яндекс.Браузері інтерфейс відрізняється від представленого нами в рамках інструкції, ймовірно, було пропущено безліч важливих оновлень, одне з яких включало видалення кнопки чатів з основної нижньої панелі. Як неважко здогадатися, єдиним рішенням в даному випадку стане установка свіжої версії Програми з офіційної сторінки в магазині.

Завантажити Яндекс.Браузер з Google Play Маркета
Завантажити Яндекс.Браузер з App Store

Как отключить чаты в Яндекс Браузере_011

Оновити програму можна шляхом натискання відповідної кнопки після переходу по одній із зазначених вище посилань. В якості альтернативи також можете зробити повну переустановку, щоб уникнути виникнення помилок.

Спосіб 2: Налаштування Яндекс.Чату

Крім розглянутих в попередньому розділі способів відключення Яндекс.Чату, існує також безліч інших пов'язаних параметрів, в тому числі не відносяться до Яндекс.Браузеру. Зокрема, увагу необхідно приділити кнопок на головній сторінці пошукової системи компанії, а також налаштувань повідомлень цього додатка, які раніше частково згадувалися.

Детальніше: способи відключення Яндекс.Чату

Как отключить чаты в Яндекс Браузере_008

Саме шляхом зміни зазначених параметрів можна обійтися без повного відключення чатів, наприклад, якщо ви все ж користуєтеся даними месенджером. Як би там не було, здебільшого актуальні на сьогоднішній день рекомендації були нами розглянуті в іншій інструкції на сайті за вказаною вище посиланням.

більше статей на цю тему: