Розширення FireShot для Яндекс.Браузера

Крок 1: Встановлення

Розширення FireShot для Яндекс.Браузера являє собою функціональний скріншотер, що дозволяє зробити знімки веб-сторінок і додати свої коментарі до вмісту після покупки преміум-версії. Завантаження і установка Доповнення доступна з офіційних магазинів Google і Opera Addons. Перейдіть по одній з посилань, розташованої нижче, і натисніть на кнопку додавання в оглядач.

Завантажити FireShot з Opera Addons
завантажте FireShot з веб-магазину chrome

У спливаючому вікні підтвердіть установку розширення в Яндекс.Браузер. Після інсталяції його іконка з'явиться на верхній робочій панелі оглядача.
fireshot для яндекс браузера-01

Крок 2: Використання

Розширення FireShot передбачає кілька способів захоплення екрану. Щоб вибрати потрібний варіант, клікніть лівою кнопкою миші по значку Доповнення. У першому рядку відображається остання дія, а далі йдуть всі доступні:

 • Захоплення всієї веб-сторінки повністю, незалежно від її довжини: розширення автоматично прокрутить її і зробить знімок;
 • Скріншот видимої області сторінки, яка безпосередньо видно на екрані;
 • Захоплення виділеної області, причому користувач самостійно її визначає, перетягуючи кордону спеціального вікна.
 • fireshot для яндекс браузера-02

Після створення знімка в Яндекс.Браузері відкриється ще одна вкладка, де доступні настройки зображення і способи його збереження. У безкоштовній версії можна зберігати файл у форматі PNG, JPEG або PDF на комп'ютер. Також доступні інші варіанти роботи з готовим скріншотом: відправка по електронній пошті від Google, копіювання в буфер обміну для подальшої вставки його в документ або інший графічний редактор, А також відправка безпосередньо на друк.
fireshot для яндекс браузера-03

У платній версії розширення передбачені додаткові інструменти для обробки зображення. Наприклад, можна додати коментарі, анотації або різні елементи, а також відправити в програму OneNote і інші графічні редактори.

Крок 3: Налаштування

У цьому доповненні можна змінити параметри під свої потреби:

 1. Клацніть по значку FireShot, потім через меню перейдіть в розділ «Налаштування»
 2. fireshot для яндекс браузера-04
 3. Блок з настройками файлу дозволяє вибрати формат, в якому буде збережений готовий скріншот. Також тут можна змінити автоматичні дії, наприклад закривати вкладку із зображенням після збереження або відкривати папку зі знімками. При натисканні на кнопку " показати налаштування шаблону імені файлу» розкриється додаткова форма, де можна прописати, як буде виглядати назва скріншота.
 4. fireshot для яндекс браузера-05
 5. У розділі»захоплення" передбачається зміна швидкості прокрутки сторінки у відсотках, а також активація функції нескінченної прокрутки, але вона доступна тільки після покупки преміум-версії розширення.
 6. fireshot для яндекс браузера-06
 7. Гаряча клавіша – це можливість задати клавішам активацію доповнення і остання дія, які було виконано. Натисніть на кнопку, щоб викликати вікно з настройками. У спеціальних рядках введіть значення, якщо потрібно.
 8. fireshot для яндекс браузера-07
 9. Варіант «FireShot API» дозволяє вбудувати захоплення сторінки на свій веб-сайт.
 10. fireshot для яндекс браузера-08
 11. Функція &171; інтегруватися в контекстне меню&187; позбавляє від необхідності запускати скріншот через верхню панель. Щоб скористатися можливістю, на сторінці клацніть правою кнопкою миші по вільній області і наведіть курсор на пункт «FireShot» , потім виберіть дію.
 12. fireshot для яндекс браузера-09

Щоб зберегти Налаштування Розширення, натисніть на кнопку внизу " застосувати» , потім " зберегти та закрити» . Після цього зміни вступлять в силу.
fireshot для яндекс браузера-10

більше статей на цю тему: