усунення помилки «неможливо встановити безпечне з'єднання» в Яндекс.Браузері

Варіант 1: Комп'ютер

При виникненні помилки " неможливо встановити безпечне з'єднання» в Яндекс.Браузері на комп'ютері можна вдатися до кількох рішень, пов'язаних з настройками даної програми. Варто врахувати, що проблеми такого характеру вельми часто з'являються на тимчасовій основі і, цілком можливо, пропадуть самі собою.

Спосіб 1: примусовий перехід

Якщо розглянута помилка з'являється під час відвідування якогось конкретного сайту, в безпеці якого ви напевно впевнені, найпростіше зробити примусовий перехід. У випадку з розглянутим оглядачем такий підхід призведе до збереження налаштувань на деякий час, протягом якого не буде потрібно повторювати описану процедуру.

 1. Перейдіть на потрібний сайт і, опинившись на вкладці " загроза безпеці» , розгорніть меню »подробиці" . Тут необхідно скористатися кнопкою " зробити виняток для цього сайту» .
 2. Переход к подробной информации на недоступном сайте в Яндекс.Браузере
 3. В результаті веб-ресурс повинен буде відкритися належним чином без будь-яких побічних помилок. При цьому в адресному рядку постійно буде відображатися значок небезпечного з'єднання.
 4. Открытие недоступного сайта в Яндекс.Браузере

Дані дії можуть нашкодити комп'ютера, якщо ви вперше відвідуєте сайт або просто не можете бути впевнені в надійності. У той же час, це оптимальний варіант обходу обмежень, пов'язаних з безпекою, що з'явилися на тимчасовій основі.

Спосіб 2: зміна протоколу

Іноді рішенням проблеми може стати проста зміна протоколу передачі даних в адресному рядку Яндекс.Браузера. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по вказаному полю, виділіть і замініть «HTTPS» на «HTTP» , залишаючи решту даних незмінними.

Изменение протокола в адресной строке в Яндекс.Браузере

Можете також спробувати повністю прибрати протокол, залишивши тільки доменне ім'я веб-сайту, і зробити перехід. Найчастіше цього вистачає для обходу сторінки з розглянутою помилкою.

Спосіб 3: налаштування безпеки

Під час відвідування будь-якого сайту в Інтернеті, в тому числі при появі розглянутого повідомлення, можна скористатися настройками безпеки. Це дозволить деактивувати деякі функції технології Protect, що відповідає за перевірку відвідуваних ресурсів самими різними способами.

Параметри сайту

 1. Відкрийте сторінку з повідомленням і клацніть ЛФМ по значку в лівій частині адресного рядка. Для початку в блоці " Загальні налаштування безпеки» деактивуйте опцію " блокувати рекламу з шокуючими або неприємними зображеннями» .
 2. Отключение блокировки рекламы в Яндекс.Браузере
 3. Зазначені дії дозволять отримати доступ лише в деяких випадках. Тож, що ще важливіше, тепер розгорніть головне меню та перейдіть до»Налаштування" .
 4. Переход к настройкам в Яндекс.Браузере
 5. За допомогою меню в лівій частині сторінки перейдіть на вкладку»системні" і прокрутіть сторінку до підрозділу «мережа» . Скористайтеся посиланням " управління сертифікатами» , щоб відкрити параметри сертифікатів, єдині для всіх браузерів.
 6. Переход к настройкам сертификатов в Яндекс.Браузере
 7. Незалежно від вкладки, в правій частині вікна натисніть»додатково" . Тут необхідно деактивувати опцію " автентифікація сервера» і " надійний DNS-сервер» . Переход к дополнительным настройкам сертификатов в Яндекс.Браузере

  Для збереження нових параметрів слід клікнути «ОК» на нижній панелі. Після цього оновіть вкладку браузера, щоб перевірити наявність потрібного веб-сайту.

 8. Отключение проверки сертификатов в Яндекс.Браузере

Параметри браузера

У розглянутій програмі передбачений окремий розділ налаштувань безпеки, що дозволяє деактивувати всі функції технології Protect, тим самим знизивши захист програми на будь-яких сайтах. Для цього потрібно перейти у відповідний розділ, описаний в іншій статті на сайті, і зняти всі представлені на сторінці галочки.

Детальніше: відключення Protect в Яндекс.Браузері

Отключение защиты Protect в настройках в Яндекс.Браузере

Зверніть увагу, що при відсутності бажаного результату слід аналогічним чином повернути настройки в колишній стан. Це дозволить уникнути можливих проблем з безпекою на інших ресурсах.

Спосіб 4: встановлення оновлень

Багато проблем в Яндекс.Браузері можуть виникати через відсутність свіжих оновлень, наприклад, якщо автоматична установка була з тих чи інших причин деактивована. В такому випадку спробуйте зробити оновлення програми за допомогою внутрішніх засобів або виконайте видалення і повторну установку.

Детальніше:
Оновлення Яндекс.Браузера до останньої версії
Правильний видалення і встановлення Яндекс.Браузера на ПК

Процесс обновления Яндекс.Браузера

Спосіб 5: Очищення даних браузера

Пошкодження даних про роботу оглядача часто призводить до неполадок, в тому числі виражається в появі повідомлення " неможливо встановити безпечне з'єднання» . Виконайте очищення програми за допомогою внутрішніх засобів, описаних нами окремо.

Детальніше:
Очищення історії і кеша в Яндекс.Браузері на ПК
видалення сміття з Яндекс.Браузера

Процесс удаления данных о работе в Яндекс.Браузере
 1. Додатково, особливо якщо дії не вплинули на ситуацію, слід провести Скидання налаштувань оглядача. Для цього спочатку відкрийте головне меню на верхній панелі та виберіть «Налаштування» .
 2. Переход к системным настройкам в Яндекс.Браузере
 3. Перейдіть на вкладку»системні" через меню в лівій частині параметрів і перегорніть сторінку до самого низу. Натиснути «скинути всі налаштування» і підтвердьте дію через спливаюче вікно за допомогою кнопки »Скинути" . Переход к сбросу настроек в Яндекс.Браузере

  Обов'язково перезапустіть програму після завершення процедури скидання. У разі успішного завершення буде проведена повна очистка оглядача, включаючи історію і кеш.

 4. Процесс сброса настроек в Яндекс.Браузере

Даний підхід дозволяє позбутися практично від усіх можливих несправностей браузера, роблячи актуальними лише проблеми на стороні сайту або системи.

Спосіб 6: Налаштування розширень

Даний метод виправлення розглянутої помилки в першу чергу зводиться до деактивації розширень, здатних вплинути на перевірку сайту. До таких можна віднести деякі блокувальники реклами і спеціальне ПЗ, спрямоване на підвищення безпеки.

Параметри браузера

 1. Розгорніть основі меню оглядача і перейдіть в «Додатки» .
 2. Открытие раздела с дополнениями в Яндекс.Браузере
 3. За допомогою повзунка " Вкл» зробіть відключення розширень в блоці " Безпека в мережі» . Аналогічне варто виконати і в підрозділі " з інших джерел» . Отключение расширений в Яндекс.Браузере

  В якості альтернативного варіанту можете вдатися до видалення по. Однак врахуйте, що доступно це лише у випадку з доповненнями " з інших джерел» , тоді як стандартні можна лише деактивувати.

  Детальніше: видалення розширень в Яндекс.Браузері

Відключення VPN

Особливу увагу варто приділити проксі, часто перешкоджає правильному завантаженню веб-сайтів. Процедура деактивації VPN на прикладі розглянутого оглядача була представлена в окремій інструкції на сайті.

Детальніше: правильне відключення VPN в Яндекс.Браузері

Процесс отключения VPN в Яндекс.Браузере

Параметри розширень

Деякі розширення надають власні налаштування безпеки, відключення яких також може вплинути на виправлення помилки без деактивації основних функцій ПЗ. Наприклад, в AdGuard потрібна опція називається " захист від фішингових і шкідливих сайтів» і розташовується на вкладці »Основні" .

Пример настроек одного из расширений в Яндекс.Браузере

Ми не будемо розглядати Доповнення окремо, проте вам не варто забувати про такі варіанти. Крім того, завжди можна спробувати деактивувати те чи інше розширення на конкретному веб-сайті, зайти на який не виходить.

Спосіб 7: зміна налаштувань часу

Через неправильну дати і часу в ОС Віндовс на веб-сайтах точно так же іноді з'являється повідомлення про ненадійне з'єднання. Щоб усунути проблему, найкраще зробити автоматичну синхронізацію часу через Інтернет, керуючись нашими інструкціями.

Детальніше:
Налаштування часу на ПК з Windows 7
усунення проблем з часом на комп'ютері

Переход к изменение даты и времени на компьютере с Windows

Спосіб 8: відключення антивіруса

Як і розширення, антивірусні програми можуть впливати на появу повідомлення в Яндекс.Браузері, так як додають власні засоби перевірки безпеки. В такому випадку до оптимальних рішень можна віднести вказівку сайту в списку виключень або ж тимчасове відключення антивірусної програми.

Детальніше:
відключення стороннього антивіруса
Відключення брандмауера в Windows XP , Windows 7 , Windows 8 і Windows 10

Процесс отключения брандмауэра в Windows 10

Спосіб 9: пошук і видалення вірусів

Причиною помилки може бути не тільки антивірус, але і, навпаки, шкідливе ПЗ, в тому числі вражає один лише браузер. Для усунення несправностей в такій ситуації необхідно провести перевірку комп'ютера на зараження і, якщо потрібно, виконати видалення вірусів.

Детальніше:
антивіруси для комп'ютера
пошук вірусів за допомогою програм
пошук вірусів на ПК за допомогою онлайн-сервісів
очищення ПК від вірусів без установки антивіруса
видалення рекламних вірусів з браузера

Выбор программы для удаления вирусов с компьютера

Варіант 2: мобільний пристрій

На смартфоні помилка " неможливо встановити безпечне з'єднання» також не є рідкістю і може бути усунена схожими на раніше представлені способами. Однак в даному випадку відсутні Налаштування сертифікатів і технології Protect, що унеможливлює повне відключення захисту.

Читайте також: усунення помилки "ваше підключення не захищено" на Android

Спосіб 1: примусовий перехід

Найбільш простий метод обходу розглянутого повідомлення полягає у використанні відповідної опції, представленої на сторінці недоступного веб-ресурсу. Відкрийте його звичайним способом, натисніть»подробиці" і скористайтеся кнопкою " зробити виняток для цього сайту» .

Процесс принудительного перехода на недоступный сайт в мобильном Яндекс.Браузере

Після цього сторінка автоматично оновиться та завантажиться, незважаючи на помилки, які виникають. Більш того, в майбутньому повторювати описані дії не буде потрібно.

Спосіб 2: зміна протоколу

Якщо ви перейшли на сайт шляхом власноручного введення URL або через закладки, повідомлення про помилку цілком могло з'явитися через некоректного протоколу передачі даних. Щоб усунути проблему, просто відкрийте адресний рядок браузера і введіть адресу після префікса «HTTP://» .

Изменение адреса недоступного веб-сайта в мобильном Яндекс.Браузере

Дане рішення допомагає досить часто, так як протокол «HTTPS» доступний далеко не на всіх сайтах. При цьому в якості альтернативи представленому рішенню ви також можете вказати адресу веб-ресурсу без префікса, що, швидше за все, призведе до успішного завантаження.

Спосіб 3: Очищення даних браузера

 1. При наявності будь-яких проблем в даних про роботу оглядача може виникати розглянута Помилка доступу, позбутися від якої можна шляхом очищення програми. Спочатку натисніть кнопку з трьома крапками та перейдіть до «Налаштування» .
 2. Переход к разделу Настройки в мобильном Яндекс.Браузере
 3. Знайдіть підрозділ»Конфіденційність" і торкніться пункту " Очистити дані» . Після цього необхідно відзначити галочкою «локальну історію» , " дані веб-сторінок» і " кеш» .
 4. Переход к очистке данных в мобильном Яндекс.Браузере
 5. Скористайтеся кнопкою " Очистити дані» внизу екрана та підтвердьте дію через спливаюче вікно. Після завершення процедури браузер буде очищений від сміття, і ви зможете перевірити наявність раніше заблокованого веб-ресурсу.
 6. Процесс очистки данных в мобильном Яндекс.Браузере

Спосіб 4: встановлення оновлень

Застарілі версії Яндекс.Браузера часто працюють неправильно, що також відноситься і до вбудованої системи захисту. Щоб позбутися від помилки в такому випадку, буде досить оновити додаток до останньої актуальною для пристрою версії або ж виконати переустановку.

Детальніше: Оновлення браузера на телефоні

Возможность обновления мобильного Яндекс.Браузера

Спосіб 5: Зміна налаштувань часу

Неправильні параметри дати і часу на мобільному пристрої цілком можуть впливати на появу несправностей. Незалежно від платформи, потрібні зміни можна внести тільки за допомогою налаштувань ОС.

Android

 1. Відкрийте системний додаток «Налаштування» , Прокрутіть список розділів нижче та перейдіть на екран " Дата і час» . У різних графічних оболонках і версіях ОС дії можуть злегка відрізнятися.
 2. Переход к разделу Дата и время на Android-устройстве
 3. Після переходу до вказаних параметрів, включіть «Дата та час мережі» і «часовий пояс мережі» . Якщо дані опції були задіяні спочатку, спробуйте виконати деактивацію і повторне включення.
 4. Процесс изменения даты и времени на Android-устройстве

IOS

В iOS час можна встановити вручну або ж зробити автоматичну синхронізацію через Інтернет. Більше докладно процедура настройки була описана в іншій інструкції на сайті.

Детальніше: встановлення часу на iOS

Процесс изменения даты и времени на iOS-устройстве

Спосіб 6: Пошук і видалення вірусів

Шкідливе програмне забезпечення на смартфоні, що найбільше стосується Android, може блокувати доступ до деяких веб-ресурсів, видаючи відповідне та будь-які подібні повідомлення. Якщо інші розглянуті вище не принесли бажаних результатів, спробуйте виконати перевірку і видалення вірусів.

Детальніше: видалення вірусів на Android і iOS

Проверка телефона на наличие вирусов

більше статей на цю тему: