Як змінити фон в Яндекс.Браузері

У Браузера від Яндекс серед різних функцій є можливість установки фону для нової вкладки. При бажанні користувач може встановити гарний живий фон для Яндекс.Браузера або використовувати статичну картинку. Зважаючи мінімалістичного інтерфейсу встановлений фон видно тільки на&171; Табло & 187; (у новій вкладці). Але так як багато користувачів часто звертаються до цієї самої нової вкладці, то питання досить актуальне. Далі ми розповімо, як встановити готовий фон для Яндекс.Браузера або ж поставити звичайне зображення на свій смак.

Установка фону в Яндекс.Браузер

Є два типи установки фонового зображення: вибір картинки з вбудованої галереї або установка власного. Як вже було сказано раніше, заставки для Яндекс.Браузера діляться на анімовані і статичні. Кожен користувач може скористатися спеціальними фонами, заточеними під браузер, або встановити власний.

Спосіб 1: налаштування браузера

Через налаштування веб-оглядача можна виконати установку як готових шпалер, так і власної картинки. Розробники надали всім своїм користувачам галерею з дійсно красивими і невичурними зображеннями природи, архітектури та інших об'єктів. Список періодично поповнюється, при необхідності можна включити відповідне сповіщення. Є можливість активації щоденної зміни зображень на випадкові або на певну тематику.

Разделы галереи фонов Яндекс.Браузера

Для зображень, встановлених фоном вручну, таких налаштувань немає. По суті, користувачеві досить просто вибрати відповідне зображення з комп'ютера і встановити його. Детальніше про кожен з таких способів установки читайте в окремій нашій статті за посиланням нижче.

Детальніше: Зміна фонової теми в Яндекс.Браузері

Спосіб 2: з будь-якого сайту

Швидка можливість зміни фону на &171;Табло&187; полягає у використанні контекстного меню. Припустимо, Ви знайшли картинку, яка вам сподобалася. Її навіть не потрібно завантажувати на ПК, а потім встановлювати через налаштування Яндекс.Браузера. Просто натисніть по ній правою кнопкою миші і з контекстного меню виберіть &171;зробити фоном в Яндекс.Браузері&187; .

Установка изображения фоном в Яндекс.Браузер

Якщо ви не можете викликати контекстне меню, значить картинка захищена від копіювання.

Стандартні Поради для цього способу: вибирайте якісні, великі зображення, не нижче дозволу вашого екрану (наприклад, 1920&215;1080 для моніторів ПК або 1366&215;768 для ноутбуків). Якщо на сайті не відображається розмір картинки, його можна переглянути, відкривши файл в новій вкладці.

Просмотр изображения в новой вкладке в Яндекс.Браузере

Розмір буде вказано в дужках в адресному рядку.

Отображение разрешения изображения в Яндекс.Браузере

Якщо ви наведете курсор миші на вкладку із зображенням (воно також повинно бути відкрито в новій вкладці), то у спливаючій текстової підказці побачите його розмір. Це актуально для файлів з довгими назвами, через які не видно цифр з дозволом.

Дрібні картинки будуть автоматично розтягнуться. Анімовані зображення (GIF та інші) встановлювати не можна, тільки статичні.

Ми розглянули всі можливі способи установки фону в Яндекс.Браузер. Хочеться додати, що якщо ви раніше користувалися Google Chrome і хочете встановити теми з його інтернет-магазину розширень, то, на жаль, цього зробити не можна. Всі нові версії Яндекс.Браузера хоч і встановлюють теми, але не відображають їх на «Табло» і в інтерфейсі в цілому.

більше статей на цю тему: