SaveFrom.net для Яндекс.Браузера

Багато з нас досить часто завантажують на комп'ютер музику, відео та зображення. З цієї причини більшість користувачів намагається знайти зручний для себе спосіб завантаження файлів на свій комп'ютер. Якщо ви відвідуєте такі сайти як ВКонтакте, Однокласники, YouTube, Vimeo і ін.через Яндекс.Браузер і бажаєте завантажувати різний контент звідти в пару кліків, браузерне розширення SaveFrom.net буде як ніколи до речі.

Використання SaveFrom.net в Яндекс.Браузері

За замовчуванням дане розширення є встановленим в Я.Браузер, а це значить користувачеві досить включити його і почати користуватися. Установка цього ПЗ позбавляє від необхідності постійного копіювання прямих посилань і переходу на сайт сервісу для скачування &8212; Завантаження фото, Відео та аудіо з підтримуваних сайтів виробляються буквально парою кліків миші.

Встановлення Savefrom.net

Приємно, що користувачам інших браузерів потрібно шукати, завантажувати розширення і встановлювати їх, а щасливі власники Яндекс.Браузера можуть просто включити його в Налаштуваннях. Щоб встановити SaveFrom.net помічник для Яндекс.Браузера, відкрийте меню і виберіть «Додатки» :

Переход в Дополнения у Яндекс.Браузера

В блоці &171;Завантаження&187; увімкніть «SaveFrom.net» :

Включение расширения SaveFrom.net в Дополнениях Яндекс.Браузера

Зачекайте, поки розширення встановиться.

Використання SaveFrom.net

Після установки відкриється вікно з підтвердженням і іншою корисною інформацією по роботі з розширенням. Там буде відображена інструкція з тим, як воно працює на різних сайтах. СейвФром.ні вбудовується на сайти і гармонійно вписується в їх інтерфейс, стилізуючи зовнішній вигляд кнопки під ті, що використовуються на конкретному ресурсі. Ви можете вибирати різні формати відео і відразу ж бачити Розмір файлу при наведенні курсору миші на кнопку зі скачуванням.

ВКонтакте

Тут СейвФром.ні стандартно викачує аудіо:

Скачивание музыки ВКонтакте через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Відео (ви можете вибрати якість та формат, розгорнувши список на &171;більше&187; ):

Скачивание видео с ВКонтакте через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

І навіть картинки (кнопка спливає при наведенні курсору миші на зображення):

Скачивание фото из ВКонтакте через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Однокласники

Тут користувачі отримують подібні можливості, а саме завантаження музики з відображенням розміру та бітрейту:

Скачивание музыки из Одноклассников через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Відеороликів з можливістю вибору формату і якості:

Скачивание видео с Одноклассников через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

І картинок, відкривши їх для перегляду:

Скачивание фото из Одноклассников через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

YouTube

З самого популярного відеохостингу можна завантажувати будь-яке відео, вибравши формат і якість. Встановивши партнерський додаток Ummy, стане доступним збереження ролика і в MP3-форматі. Це також стосується інших сайтів з відео.

Скачивание видео с YouTube через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Vimeo

На цьому сайті, за аналогією з Ютуб, додається кнопка &171; завантажити & 187; , що пропонує вибір якості. Розширені можливості по завантаженню, як є на YouTube, тут відсутні.

Скачивание видео с Vimeo через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Instagram

Всі активні користувачі цієї соцмережі знають, що ПК-версія сайту не дозволяє завантажувати картинки, що викладаються користувачами. SaveFrom.net забезпечує завантаження будь-якої фотографії, просто навівши на неї курсор миші для появи спеціальної напівпрозорої кнопки.

Скачивание фото из Instagram через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

SoundCloud

Цей музичний сайт, як і Instagram, не дозволяє скачування категорії файлів, на якій формується його існування, в даному випадку це музика і подкасти. Виняток становлять тільки викладені авторами у вільний доступ роботи, але їх тут дуже мало. Проблема вирішується використанням розглянутого браузерного доповнення, що додає іконку&171; завантажити & 187; .

Скачивание музыки с SoundCloud через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Facebook

У найбільш відомої у всьому світі соціальної мережі Фейсбук користувачі часто діляться своїми відеороликами, які можна завантажувати тільки за допомогою різних розширень. Тут вже просто при наведенні на відеоролик з'являється відповідна Зелена іконка & 8212; відкривати сам ролик не обов'язково.

Скачивание видео из Facebook через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Тут же можна зберігати на ПК і картинки, відкривши пост з ними.

Скачивание фото из Facebook через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Rutube

З вітчизняного відеохостингу, де більшою мірою можна знайти серіали і передачі від популярних телеканалів, теж можна завантажувати, але без додаткових можливостей.

Скачивание видео с RuTube через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

TikTok

Сервіс Тікток зараз особливо актуальний, так як дозволяє викладати короткі відеоролики, які хтось може захотіти зберегти на комп'ютері, перекинути на смартфон або вставити у власні відеоролики. Завантажити звідти простіше простого.

Скачивание видео в TikTok через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Крім усього підтримуються і інші сайти, з яких ви можете виконувати скачування контенту, такі як Мій світ, Яндекс.Відео та ін.

Поддерживаемые сайты в SaveFrom.net

Розширені параметри

Натиснувши на кнопку розширення, що знаходиться правіше браузерної верхнього рядка, ви отримаєте доступ до додаткових функцій:

функція опис
Перейти на SaveFrom.net Кнопка відразу ж перенаправляє вас на свій сайт і сама вставляє посилання на файл в поле зі скачуванням
оновити посилання Актуально, якщо раптом посилання на скачування не з'являється
завантажити аудіо файли всі знайдені на сторінці пісні завантажуються
завантажити плейлист створює зі списку пісень плейлист і викачує його. Надалі він (плейлист) буде працювати в вашому локальному плеєрі Windows при наявності Інтернету
завантажити фотографії всі знайдені на сторінці фотографії завантажуються
Налаштування не забудьте відвідати Налаштування, щоб налаштувати розширення під себе
Скачивание плейлиста через SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Додаткові можливості

В SaveFrom.net вбудовані партнерські розширення, які можуть бути для вас зручними. До них відноситься Яндекс.Радник, який пропонує більш низькі ціни на товари з інтернет-магазинів, грунтуючись на власних даних з Яндекс.Маркет. Додаток - це інформаційний рядок, який з'являється лише тоді, коли ви шукаєте якусь техніку.

Яндекс.Советник от SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Другим інструментом є Радник Дешевих Авіаквитків, чия функціональність повністю відображена в назві. Він працює ідентично Яндекс.Раднику, спеціалізуючись на допомозі виключно при пошуку квитків на літак і пропонуючи найбільш вигідні перельоти на обраний день.

Советник дешевых авиабилетов от SaveFrom.net в Яндекс.Браузере

Ці розширення можна відключити в & 171; Налаштуваннях&187; SaveFrom.net.

Підводячи підсумки, залишається сказати, що SaveFrom.net -незамінне розширення для тих, хто любить завантажувати. Воно дійсно дуже зручне, працює на популярних сайтах і відмінно вписується в їх інтерфейси. Складно знайти більш корисне і цінне додаток для одночасного завантаження різного контенту.

більше статей на цю тему: