видалення реклами в Яндекс браузері за допомогою програми Hitman Pro

Останнім часом серед вітчизняних користувачів все більшої популярності набуває російський інтернет-оглядач Яндекс Браузер. Але, на жаль, уразливості є і у цієї програми. Крім того, установці елементів небажаного софта в Яндекс Браузер можуть сприяти і необдумані дії користувачів. На щастя, існують утиліти, які допомагають боротися з небажаними доповненнями і рекламними вірусами, зокрема заблокувати рекламу в Яндекс браузері. Давайте дізнаємося, як за допомогою програми Hitman Pro прибрати спливаючі рекламні вікна в браузері Яндекс.

Завантажити програму Hitman Pro

Сканування системи

Перед запуском програми Hitman Pro, слід закрити вікна всіх браузерів, в тому числі і Яндекс Браузера. При включенні Hitman Pro ми потрапляємо в стартове вікно даної утиліти. Тиснемо на кнопку»Далі".

Стартовое окно программы Hitman Pro

Переходимо у вікно налаштувань програми. Тут вибираємо використовувати нам портативний варіант програми Hitman Pro, або інсталювати її на комп'ютер. Якщо ви одноразово використовуєте програму, то радимо застосувати перший варіант. Якщо ж ви плануєте користуватися цією утилітою постійно, то краще провести процес інсталяції.

Настройки программы Hitman Pro

Як тільки ми переходимо в наступне вікно, автоматично починається сканування системи і браузерів, в тому числі і Яндекс Браузера, на наявність різних вірусних програм, спливаючої реклами, небажаних тулбаров і т. п.

Сканирование программой Hitman ProСканирование программой Hitman Pro

Під час сканування, придбання вікном програми червоного кольору свідчить про те, що нею була виявлена вірусна загроза.

Видалення рекламних елементів

Після проведення процедури сканування, нам належить видалити рекламу в браузері Яндекс. Як бачимо, за результатами пошуку підозрілих елементів досить багато. Видаляти їх все, або тільки деякі з них, належить вирішувати вам, так як частина з даних об'єктів можуть бути корисними. Але, якщо ми вирішили відключити рекламу в браузері Яндекс, то знайдений елемент MailRuSputnik.dll доведеться видаляти в будь-якому випадку.

Результаты сканирования программой Hitman Pro

Щодо ж інших елементів, якщо дія за замовчуванням нас не влаштовує, можна вибрати застосування будь-якої іншої процедури.

Після того, як ми налаштували конкретні дії, що застосовуються до кожного підозрілого файлу, для того, щоб завершити процес очищення системи, тиснемо кнопку «Далі».

Применение действий в программе Hitman Pro

Перш, ніж почати очищення, програма формує точку відновлення, щоб навіть, якщо в результаті дій Hitman Pro будуть видалені важливі файли, залишиться можливість їх відновити. Після цього запускається безпосередній процес очищення.

Після проведення видалення вірусних загроз, відкривається вікно з результатами очищення. Як бачимо, файл MailRuSputnik.dll переміщено на карантин.

Результаты очистки программой Hitman Pro

Наступне вікно представляє інтерфейс виходу з програми. У ньому відображається статистика виконаних робіт, а також пропонується можливість або звичайного виходу з утиліти, або перезавантаження комп'ютера. Рекомендується відразу ж перезавантажити комп'ютер, після закінчення видалення шкідливих елементів. Але перед цим, потрібно переконатися, що всі інші додатки закриті.

Выход из программы Hitman Pro

Після наступного включення комп'ютера спливаючої реклами і сторонніх тулбаров в Яндекс браузері бути не повинно.

Читайте також: програми для видалення реклами в браузері

Як бачимо, процес лікування зараженого Яндекс Браузера в програмі Hitman Pro досить простий. Головне, визначитися з конкретними елементами, які ви повинні видалити.

більше статей на цю тему: