відключення захисту Protect в Яндекс.Браузері

В Яндекс.Браузері є вбудована функція захисту, яка називається Protect. Вона дозволяє вберегти користувачів від переходу на небезпечні сайти. Protect не гарантує абсолютного захисту, так як не є професійним антивірусним продуктом, проте, рівень захисту цієї технології досить високий.

Відключення Protect в Яндекс.Браузері

Завдяки захиснику Користувач захищений не тільки від модифікування браузера, але і переходу на небезпечні сторінки, що дуже важливо, оскільки подібних сайтів в інтернеті досить багато. Протект працює дуже просто: у нього є постійно оновлювана база небезпечних ресурсів, яку він використовує в цілях забезпечення безпеки. Перед тим, як користувач зробить переходить на сайт, браузер перевірить його наявність в цьому чорному аркуші. Крім того, Protect виявляє втручання інших програм в роботу Яндекс.Браузера, блокуючи їх дії.

Тому ми вам, як і сама компанія Яндекс, не рекомендуємо відключати захист браузера. Зазвичай користувачі вимикають захисник в разі, коли скачують на свій страх і ризик сумнівний файл з Інтернету або намагаються встановити розширення в браузер, але Protect не дає це зробити, блокуючи потенційно небезпечні об'єкти.

Якщо ви все ж вирішили відключити Протект в Яндекс.Браузері, то ось як це можна зробити:

 1. Натисніть &171; Меню & 187; і виберіть &171;Налаштування&187; .
 2. Меню в Яндекс.Браузере
 3. У верхній частині екрана перейдіть на вкладку &171; Безпека&187; .
 4. Переход в настройки безопасности Яндекс.Браузера
 5. Натисніть кнопку &171; вимкнути захист браузера & 187; . В цьому випадку всі поточні виставлені настройки збережуться, але будуть деактивовані до певного моменту. Отключение основной защиты Яндекс.Браузера

  Виберіть час, протягом якого Протект буде неактивним. Тимчасове вимикання стане в нагоді в разі, якщо Протект блокує установку доповнення або скачування файлу. &171; до ручного включення&187; відключає роботу захисника, поки користувач самостійно не відновить його роботу.

 6. Выбор времени отключения защиты Яндекс.Браузера
 7. Якщо ж ви не хочете повністю припиняти роботу компонента, приберіть галочки з тих параметрів, які не вимагають захисту.
 8. Ручное отключение основных параметров защиты Яндекс.Браузера
 9. Трохи нижче відображаються додатки, які на думку Яндекс.Браузера можуть негативно позначитися на його роботі. Об'єктивно кажучи, сюди нерідко потрапляють абсолютно нешкідливі програми, наприклад, CCleaner , що очищає веб-оглядач від сміття.

  Зняти блокування з будь-якої програми ви можете, навівши курсор на нього курсор і вибравши & 171; деталі&187; .

  Подробности заблокированного приложения Протектом в Яндекс.Браузере

  У вікні виберіть & 171; довіряти цьому додатку&187; . Більше запуск того чи іншого ПЗ не буде блокуватися Яндекс.Протектом.

 10. Добавление приложения в доверительные в Протект в Яндекс.Браузере
 11. Незважаючи на те, що основна захист відключена, частково Протект продовжує функціонувати. При необхідності зніміть галочки з інших компонентів, які знаходяться внизу сторінки.Отключение дополнительных параметров Протекта в Яндекс.Браузере

  Відключені параметри будуть перебувати в такому стані, поки не будуть включені заново вручну.

Цей простий спосіб вимкне технологію Protect у вашому браузері. Ми ще раз хочемо порадити не робити цього і пропонуємо почитати, як цей захисник оберігає вас, поки ви перебуваєте в Інтернеті. У блозі Яндекса є цікава стаття, присвячена можливостям Protect — https://browser.yandex.ru/security/ . Кожна картинка на тій сторінці клікабельна і містить корисну інформацію.

більше статей на цю тему: