Видалення кешу в Internet Explorer

IE
Копії відвіданих раніше веб-сторінок, зображення, шрифти сайту і багато іншого, необхідне для перегляду інтернет-сторінки зберігається на жорсткому диску комп'ютера в так званому кеші браузера. Це свого роду локальне сховище, що дозволяє для повторного перегляду сайту використовувати вже викачані ресурси, тим самим прискорюючи процес завантаження веб-ресурсу. Також кеш допомагає економити трафік. Це досить зручно, але іноді бувають випадки, коли потрібно видалити кеш.

Наприклад, якщо ви часто відвідуєте якийсь сайт, ви можете не помітити оновлений на ньому, поки браузер використовує кешовані дані. Також немає сенсу тримати на жорсткому диску інформацію про сайти, які ви більше не плануєте відвідувати. Виходячи з цього рекомендується регулярно очищати кеш браузера.

Далі розглянемо, як видалити кеш в браузері Internet Explorer .

Видалення кешу в Internet Explorer 11

  • Відкрийте Internet Explorer 11 і в правому верхньому куті браузера натисніть іконку сервіс у вигляді шестерні (або комбінацію клавіш Alt+X). Потім в меню, яке відкриється виберіть пункт Властивості браузера
Свойства браузера
  • У вікні Властивості браузера на вкладці Загальні знайдете розділ журнал браузера і натисніть кнопку видалити&8230;
Удаление кэша
  • Далі у вікні видалення історії браузера поставте прапорець біля пункту тимчасові файли Інтернету та веб-сайтів
Удаление кэша IE
  • В кінці натисніть кнопку видалити

Видалити кеш браузера Internet Explorer 11 також можна, використовуючи спеціальне програмне забезпечення. Наприклад, це можна легко зробити за допомогою програми для оптимізації та очищення системи CCleaner . Достатньо всього лише запустити програму і в розділі очищення поставити прапорець навпроти пункту тимчасові файли браузера в категорії Internet Explorer .

Удаление кэша. CCleaner

Тимчасові інтернет-файли досить легко видалити і за допомогою інших додатків з подібним функціоналом. Тому, якщо ви дбаєте про те, щоб місце на жорсткому диску не використовувалося для непотрібних тимчасових файлів, завжди вчасно встигайте почистити кеш в Інтернет Експлорер.

більше статей на цю тему: