плагін Google Toolbar для браузера Internet Explorer

Встановивши Internet Explorer, деяких користувачів не влаштовує той набір функцій, який включений до складу. Щоб розширити його можливості, можна завантажувати додаткові додатки.

Google Toolbar для Internet Explorer &8212; це спеціальна панель, яка включає в себе різні настройки для браузера. Замінює стандартний пошуковик на Google. Дозволяє налаштувати автозаповнення, заблокувати спливаючі вікна та багато іншого.

Як завантажити та встановити Google Toolbar для Internet Explorer

Скачується цей плагін з офіційного сайту Google.

Загрузить Google Toolbar для программы Internet Explorer

Вас попросять погодитися з умовами, після чого почнеться процес установки.

Принять условия Google Toolbar для программы Internet Explorer

Після цього необхідно перевантажити всі активні браузери для вступу змін в силу.

Налаштування Google Toolbar для Internet Explorer

Для того, щоб здійснити настройку цієї панелі, необхідно перейти в розділ &171;Налаштування&187; , натиснувши на відповідний значок.

Настройки в Google Toolbar для программы Internet Explorer

У вкладці &171; Загальні & 187; встановлюються мови пошукової системи і який сайт береться за основу. У моєму випадку це російська. Тут же можна налаштувати збереження історії і здійснити додаткові настройки.

Общие настройки Google Toolbar для программы Internet Explorer

&171;Конфіденційність&187; &8212; відповідає за оправлення інформації в Google.

Конфиденциальность Google Toolbar для программы Internet Explorer

За допомогою спеціальних кнопок можна налаштувати інтерфейс панелі. Їх можна додавати, видаляти і міняти місцями. Щоб настройки змінилися після збереження необхідно перезапустити Explorer.

Пользовательские кнопки Google Toolbar для программы Internet Explorer

Вбудовані інструменти Google Toolbar дозволяють налаштувати блокування спливаючих вікон, здійснити доступ до закладок з будь-якого комп'ютера, перевірити правопис, виділяти і шукати слова на відкритих сторінках.

Инструменты Google Toolbar для программы Internet Explorer

Завдяки функції автозаповнення можна витрачати менше часу на введення однакової інформації. Досить створити профіль і форму автозаповнення, і Google Toolbar все зробить за вас. Однак, використовувати цю функцію варто тільки на перевірених сайтах.

Автозаполнение Google Toolbar для программы Internet Explorer

Також Ця програма підтримує більшість популярних соц. мережа. Додавши спеціальні кнопки, можна швидко ділитися інформацією з друзями.

Поделится в Google Toolbar для программы Internet Explorer

Після розгляду Google Toolbar для Internet Explorer, можна сказати що це дійсно корисне доповнення до стандартних функцій браузера.

більше статей на цю тему: