Internet Explorer. Перегляд версії продукту

Internet Explorer
Internet Explorer (IE) - досить поширене додаток для перегляду Інтернет-сторінок, так як є вбудованим продуктом для всіх систем на базі ОС Windows. Але в силу тих чи інших обставин не всі сайти підтримують всі версії IE, тому іноді дуже корисно знати версію браузера і при необхідності оновити або відновити його.

Щоб дізнатися версію Internet Explorer, встановленого на вашому комп'ютері, використовуйте наступні кроки.

Перегляд версії IE (Windows 7)

  • Відкрийте Internet Explorer
  • Натисніть іконку сервіс у вигляді шестерні (або комбінацію клавіш Alt+X) і в меню, яке відкриється виберете пункт Про програму
IE. О программе
В результаті таких дій з'явиться вікно, в якому буде відображатися версія браузера. Причому основна загальноприйнята версія IE буде відображена на самому логотипі Internet Explorer, а більш точна під ним (версія збірки).

IE 11. Версия

Також дізнатися про версію ІЕ можна, використавши Рядок меню .
В такому випадку необхідно виконати наступні дії.

  • Відкрийте Internet Explorer
  • У рядку меню натисніть Довідка , а потім виберіть пункт Про програму
IE. Просмотр версии

Варто зауважити, що іноді користувач може не бачити рядки меню. В такому випадку, потрібно натиснути правою кнопкою миші по порожньому простору панелі закладок і в контекстному меню вибрати Рядок меню

Як видно дізнатися версію Internet Explorer досить просто, що дозволяє користувачам вчасно оновлювати браузер для його коректної роботи з сайтами.

більше статей на цю тему: