Чому припиняється робота браузера Internet Explorer

При роботі з браузером Internet Explorer може виникати раптове припинення його роботи. Якщо це сталося один раз, не страшно, але коли браузер закривається кожні дві хвилини, є привід задуматися в чому причина. Давайте розбиратися разом.

Чому виникає раптове припинення роботи браузера Internet Explorer?

Наявність в комп'ютері потенційно небезпечного ПЗ

Для початку не варто поспішати встановлювати заново браузер, в більшості випадків це не допомагає. Перевіримо краще комп'ютер на віруси. Саме вони часто є винуватцями всяких косяків в системі. Запустимо сканування всіх областей в установленому антивірусі. У мене це НОД 32 . Підчищаємо, якщо щось знайшлося і перевіряємо чи зникла проблема.

Сканировать на вирусы при ошибке Internet Explorer

Не зайвим буде залучити інші програми, наприклад AdwCleaner , AVZ і т.п. вони не конфліктують з встановленою захистом, тому відключати антивірус не потрібно.

Сканировать на вирусы утилитой AVZ при ошибке Internet Explorer

Запуск браузера без доповнень

Надбудови & 8212; це спеціальні програми, які встановлюються окремо від браузера і розширюють його функції. Дуже часто при завантаженні таких доповнень браузер починає видавати помилку.

Заходимо в & 171; Internet Explorer & 8212; Властивості браузера & 8212; налаштувати надбудови & 187; . Відключимо все, що є і перезапустимо браузер. Якщо все працює нормально, значить справа була в якомусь з цих додатків. Вирішити проблему можна шляхом обчислення цього компонента. Або ж видалити їх все і встановити заново.

Запуск без надстроек при ошибке Internet Explorer

Оновлення

Ще однією поширеною причиною даної помилки, може бути кострубате оновлення, Windows , Internet Explorer , драйверів і т. п. тому постарайтеся згадати чи були такі перед тим як браузер став давати збої?. Єдиним рішення в даному випадку є відкат системи.

Для цього необхідно перейти в &171;Панель управління &8212; Система та безпека & 8212; відновлення системи & 187; . Тепер тиснемо &171; Запуск відновлення системи & 187; . Після того, як буде зібрана вся необхідна інформація, на екран буде виведено вікно з контрольними струмами відновлення. Ви можете скористатися будь-який з них.

Восстановление системы при ошибке Internet Explorer

Зверніть увагу, що при відкаті системи, особисті дані користувача не зачіпаються. Зміни стосуються лише системних файлів.

Скидання налаштувань браузера

Не скажу, то цей метод завжди допомагає, але іноді таке трапляється. Заходимо в &171;сервіс & 8212; Властивості браузера & 187; . У вкладці Додатково натискаємо на кнопку & 171; Скидання&187; .

Сброс настроек при ошибке Internet Explorer

Після цього перезапускаємо Internet Explorer.

Я думаю, що після виконаних дій, припинення роботи Internet Explorer має припиниться. Якщо раптом проблема залишилася, перевстановіть Віндовс.

більше статей на цю тему: