Виправлення помилки» Схоже, ви підключилися до іншої мережі " у браузері

Спосіб 1: перезавантаження сторінки

Найчастіше подібна проблема являє собою одиничний випадок, який можна легко усунути звичайної перезавантаженням сторінки – за цю операцію в більшості популярних веб-оглядачів відповідає клавіша F5.

Спосіб 2: повторне підключення до Інтернету

Якщо помилка продовжує з'являтися, наступним кроком має бути повторне підключення до мережі: можливо, стався одиничний розрив, який вимагає повторного підключення.

Спосіб 3: перевірка працездатності роутера

Нерідко джерелом збою можуть бути проблеми в роботі мережевого маршрутизатора. Визначити їх дуже просто: підключіться до мережі за допомогою іншого пристрою (комп'ютера або смартфона), відкрийте в ньому браузер і спробуйте зайти на який-небудь сайт. Також є й інші, більш точні методи, які наведені в статті за посиланням далі.

Детальніше: Як перевірити роутер на працездатність

Якщо будуть виявлені проблеми з конфігурацією роутера, спробуйте усунути їх за допомогою його перезавантаження або Скидання налаштувань на заводські з подальшим введенням всіх необхідних параметрів.

Детальніше:
перезавантаження маршрутизатора
Скидання роутера до заводських налаштувань
приклад настройки роутера

Також викликати проблему може поганий контакт кабелю з роутером або мережевою картою комп'ютера – переконайтеся, що коннектор щільно сидить в роз'ємі, а на контактних майданчиках дроти і входу немає бруду або корозії.

Спосіб 4: Перевірка стану підключення

Варто також упевнитися, що саме з'єднання з Інтернетом працездатне. Для більш точних результатів рекомендується підключитися до кабелю безпосередньо, якщо таке можливо.

 1. Перевірте, чи немає на іконці зв'язку в системному треї жовтого трикутника зі знаком оклику.
 2. Проверить проблемы подключения для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
 3. Спробуйте зайти на ті чи інші ресурси за допомогою різних браузерів.
 4. Відкрийте &171;командний рядок&187; від імені адміністратора, наприклад, за допомогою "пошуку", в якому введіть запит cmd , виділіть результат, а потім використовуйте відповідну опцію запуску програми.

  Детальніше: як відкрити & 171; командний рядок & 187; від імені адміністратора в Windows 7 і Windows 10

  Открыть командную строку для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  Введіть команду ping 8.8.8.8 -t і натисніть Enter .

  Пропинговать DNS Google для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  Якщо відповідь від сервера прийде, з'єднання з Інтернетом, швидше за все, є.

 5. Правильные результаты пингования для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  Поява помилки на будь-якому з наведених вище кроків сигналізує про те, що причина проблеми знаходиться на стороні провайдера. Зв'яжіться з його технічною підтримкою для отримання детальної інформації.

Спосіб 5: перевірка параметрів брандмауера

У деяких випадках джерелом помилки є неправильно налаштований брандмауер, наприклад, заблокований якийсь з портів, використовуваних провайдером, або з тих чи інших причин заборонені вхідні підключення. Усунути проблему можна перевіркою параметрів фаєрвола і установкою коректних значень.

Детальніше: Налаштування системного брандмауера в Windows 7 і Windows 10

Частина антивірусних програм містить вбудовані мережеві екрани, які теж можуть заважати нормальному з'єднанню з Інтернетом. Такі рідко виходить тонко налаштувати, тому варто призупинити їх роботу і перевірити наявність збою – якщо він з'являється, потрібно пошукати альтернативу з менш агресивним захистом.

Детальніше:
як призупинити роботу антивіруса
антивіруси для комп'ютера

Спосіб 6: відключення віртуальних мережевих адаптерів

Віртуальні машини або клієнти VPN-сервісів для доступу до Інтернету часом створюють програмні емулятори мережевих адаптерів, які ОС іноді сприймає як реальні пристрої і намагається підключатися через них, чому і може виникати розглянута проблема. З метою перевірки ці пристрої варто вимкнути, робиться це через оснастку " мережеві підключення» .

 1. Викличте засіб " виконати» , скориставшись поєднанням клавіш Win+R , введіть у вікні запит ncpa.cpl і натисніть «ОК» .
 2. Вызвать сетевые параметры для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
 3. Напевно тут буде кілька позицій-вимкніть все (клік правою кнопкою миші по потрібному —»вимкнути" ), крім «Ehternet» і  " Бездротова мережа» .
 4. Отключение лишнего подключения для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
 5. Відкрийте браузер і перевірте, чи з'являється помилка. Якщо вона пропала, поверніться до оснащення і включайте адаптери по одному, щоб обчислити винуватця. Після визначення проблемного варіанту знайдіть пов'язане з ним ПО і виправте його настройки.

  Детальніше:
  налаштування інтернету у віртуальній машині

  Спосіб 7: вимкнення протоколу IPv6

  Іноді причиною помилки є неправильна робота протоколу IPv6, який покликаний замінити застарілий IPv4 — поки не всі провайдери встигли перейти на новий стандарт, чому виникає конфлікт адрес, що виявляється у вигляді розглянутої помилки. Для усунення цього досить просто вимкнути проблемну опцію у властивостях використовуваного з'єднання. Відкрийте Налаштування адаптерів за методом з попереднього способу, потім знайдіть активне підключення, клікніть по ньому ПКМ і виберіть «властивості» .

  Свойства основного сетевого подключения для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  У властивостях зніміть позначку з пункту " IP версії 6 (TCP / IP IPv6»" . Натиснути «ОК» , потім закрийте всі відкриті вікна та перезавантажте комп'ютер.

  Выключить протокол ИПв6 для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  Після виконання цієї операції проблема більше не повинен вас турбувати.

  Спосіб 8: Скидання мережі та кешу DNS

  У рідкісних випадках правильній роботі з'єднання можуть заважати невірні настройки мереж операційної системи – зазвичай про це сигналізує безліч проблем, супутніх розглянутої помилку. При підозрі на подібне спробуйте скинути параметри, після чого налаштувати їх заново, дотримуючись усіх рекомендацій.

  Детальніше: Скидання налаштувань мереж в Windows 7 і Windows 10

  Не завадить також про всяк випадок очистити системний кеш DNS-робиться це через " командний рядок» : відкрийте її з адміністраторськими повноваженнями, введіть команду ipconfig /flushdns і натисніть Enter .

  Сбросить кэш ДНС для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  Після виконання процедури перезавантажте комп'ютер.

  Спосіб 9: налаштування живлення адаптера бездротової мережі (ноутбуки та планшети)

  Остання причина, по якій може виникати обрив з'єднання в процесі завантаження сторінки – проблеми з живленням адаптера бездротових мереж. Усунути їх можна наступним чином:

  1. Відкрийте Налаштування електроживлення-знайдіть в системному треї значок батареї, клікніть по ньому ПКМ і виберіть пункт «електроживлення» .
  2. Открыть электропитание для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
  3. Натисніть на посилання " Налаштування схеми живлення» , Настройка схемы электропитания для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

   Далі клікніть " Змінити додаткові параметри електроживлення» .

  4. Изменить основные параметры электропитания для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
  5. У переліку комплектуючих знайдіть пункт " параметри адаптера бездротової мережі» , розкрийте його і підпункт «режим енергозбереження» , де встановлено значення " Максимальна продуктивність» для обох варіантів. Натисніть на кнопки " застосувати» і  «ОК» для підтвердження.
  6. Выключить режим энергосбережения адаптера для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
  7. Також варто вимкнути подібний параметр у  " диспетчері пристроїв» . Викличте засіб " виконати» введіть в ньому devmgmt.msc і натисніть Enter .
  8. Открыть диспетчер устройств для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
  9. Розкрийте категорію " Мережеві адаптери» , знайдіть всередині використовується пристрій, клікніть по ньому ПКМ і виберіть пункт «властивості» .
  10. Свойства беспроводного адаптера для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере
  11. У вікні, перейдіть на вкладку " управління електроживленням» , приберіть позначку з пункту " дозволити відключення цього пристрою...» і натисніть «ОК» .
  Запрет усыпления адаптера в диспетчере устройств для устранения ошибки ERR_NETWORK_CHANGED в браузере

  Після застосування цих параметрів проблема повинна бути усунена.

більше статей на цю тему: