Виправлення помилки NET:: ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID у браузері

Спосіб 1: примусовий перехід на сайт

Розглянута проблема виникає через застарілих або пошкоджених сертифікатів безпеки, про що вам і повідомляє веб-оглядач, однак це не означає, що ресурс повністю недоступний – досить натиснути на кнопку»додатково" у вікні з помилкою, потім клікнути по посиланню " Перейти на сайт» .


Дополнительные параметры страницы для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
Варто, однак, мати на увазі, що це дійсно не найбезпечніше рішення, тому не рекомендується використовувати цей варіант для відвідування сайтів з введенням особистих даних.

Спосіб 2: використання HTTP-версії

Більшість сучасних веб-сторінок або переходить, або вже перейшло на протокол HTTPS, який як раз таки і відрізняється підвищеною безпекою з використанням відповідних сертифікатів. Втім, деякі сайти заради сумісності із застарілим ПО як і раніше підтримують HTTP-варіанти, і цю особливість ми можемо задіяти для обходу розглянутої помилки: клікніть по адресному рядку, перейдіть в початок посилання і зітріть код https .

Открыть адресную строку для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Далі замість нього Напишіть http і натисніть Enter .

Изменить протокол передачи для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Якщо відповідна версія ресурсу доступна, вона почне завантажуватися. В іншому випадку браузер відобразить помилку-це означає, що слід використовувати якийсь інший із згаданих тут методів.

Спосіб 3: Установка коректних дати і часу

Сертифікати безпеки мають обмежений термін дії – дати його початку і закінчення перевіряються оглядачем. Зрозуміло, якщо на комп'ютері будуть встановлені час і дата, які не відповідають поточним, Засоби захисту перевірку не проходять, і замість переходу на сайт Ви отримаєте розглянуту помилку. Рішення проблеми очевидно: слід переконатися в правильності введення відповідних значень і в разі необхідності внести в них корективи.

Детальніше: зміна часу та дати в Windows

Спосіб 4: Очищення кешу

Нерідко причиною проблеми з сертифікатами є інформація, що знаходиться в кеші програми для перегляду Інтернету, тому якщо жоден з попередніх варіантів не допоміг, варто провести очищення сховища – зверніться до посилань далі.

Детальніше: як очистити кеш Google Chrome , Mozilla Firefox , Яндекс.Браузера , Opera , Internet Explorer

Спосіб 5: режим ігнорування попереджень (Google Chrome)

Користувачі Гугл Хрому для усунення розглянутої проблеми можуть включити спеціальний режим роботи, в якому перевірка буде повністю відключена, і, як наслідок, помилка NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID не повинна з'являтися.

Увага! відключення попереджень послабить захист комп'ютера, тому використовуйте інструкцію далі на свій страх і ризик!

 1. Нам знадобиться другий ярлик Google Chrome на " робочому столі» . Матеріал далі допоможе вам правильно виконати процедуру.

  Детальніше: як створити ярлик браузера на робочому столі

 2. Создание нового ярлыка Google Chrome для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
 3. Знайдіть доданий на попередньому кроці елемент швидкого доступу, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості» .
 4. Открыть свойства ярлыка Googl Chrome для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
 5. Відкрийте вкладку " ярлик» , знайдіть рядок " Об'єкт» і клацніть по ній лівою кнопкою миші.
 6. Свойства ярлыка Google Chrome для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
 7. Перейдіть в кінець рядка, поставте пробіл, після чого впишіть наступне значення:

  -ignore-certificate-errors-

  Перевірте правильність введеної інформації, а потім натисніть " застосувати» і »ОК" .

 8. Включить режим игнорирования ошибок Google Chrome для устранения ошибки ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
 9. Тепер запустіть Хром з цього ярлика і перейдіть на ресурс, який видавав розглянуту помилку. Тепер її більше не буде.
 10. Цей варіант того, як виправити незахищене з'єднання в браузері, мабуть, один з найефективніших, проте ж він і найбільш небезпечний, так що застосовувати його варто з обережністю.

Спосіб 6: відключення антивіруса

Іноді поява помилки NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID викликає антивірусний захист, особливо якщо в ній присутній вбудований файрвол. Для перевірки можна тимчасово відключити захисне ПЗ-якщо причина в ньому, просто додайте ресурс В виключення.

Детальніше:
Як тимчасово відключити Kaspersky Anti-Virus , Avira , Dr.Web , Avast , McAfee
Як додати винятки в антивірусі

Спосіб 7: перевстановлення браузера

Також проблема часом полягає і безпосередньо в додатку для перегляду Інтернет-сторінок: його файли виявилися пошкоджені, або ж інстальована версія серйозно застаріла. Рішення в цьому випадку просте: створіть резервну копію закладок і/або іншої важливої інформації, видаліть ПО, потім завантажте і встановіть найновіший його варіант. Подробиці процедури для популярних веб-оглядачів ви можете знайти в статті за посиланням далі.

Детальніше: правильна перевстановлення браузерів

більше статей на цю тему: