Зміна мови інтерфейсу в браузері

как изменить язык в браузере
Установчі пакети популярних додатків для перегляду веб-сторінок зазвичай дозволяють вибрати мову інтерфейсу заздалегідь, але в деяких випадках зробити це не виходить. На щастя, всі подібні програми дають можливість змінити локалізацію.

Як приклад ми будемо використовувати англійську локалізацію &8212; якщо у вашому випадку встановлено інший, незнайомий мову, орієнтуйтеся на розташування елементів на скріншотах.

Google Chrome

Почнемо з одного з найпопулярніших рішень, Chrome від компанії Google .

 1. Запустіть браузер, після чого знайдіть у верхньому лівому кутку елемент з трьома точками і натисніть на нього, далі виберіть пункт «Settings» ( &171;Налаштування&187; ). .
 2. Открыть настройки для смены языка в браузере Google Chrome
 3. Скористайтеся елементом «Advanced» ( & 171; Додаткові&187; ) &8212; кнопка зі значком стрілки в самому низу сторінки з параметрами.
 4. Дополнительные настройки для смены языка в браузере Google Chrome
 5. Повинні з'явитися додаткові налаштування. У блоці «Languages» ( &171;мови & 187; ) клацніть по рядку «Language» ( &171; мова & 187; ).
 6. Опции управления локализацией для смены языка в браузере Google Chrome
 7. Далі натисніть на посилання «Add languages» ( &171; додати мови & 187; ), розташовану внизу переліку.
 8. Добавление локализации для смены языка в браузере Google Chrome
 9. Відкриється окреме вікно зі списком мов. Для додавання нової локалізації відзначте потрібний пункт (наприклад, «Російський» або будь-який інший) і клікніть по кнопці «Add» ( & 171; додати&187; ).
 10. Замена локализации для смены языка в браузере Google Chrome
 11. Після цього ви повернетесь до головного меню налаштувань. Знайдіть над блоком «Languages» ( & 171; мови & 187; ) кнопку з трьома крапками та натисніть на неї. Открыть параметры локализации для смены языка в браузере Google Chrome

  У спливаючому меню відзначте пункт «Display Google Chrome in this language» ( & 171; відображати Google Chrome цією мовою&187; ), він знаходиться в самому верху.

 12. Параметры локализации для смены языка в браузере Google Chrome
 13. Навпроти обраної позиції з'явиться елемент «Relaunch» ( &171; перезапустити&187; ), Натисніть на нього.
 14. Перезапуск программы для смены языка в браузере Google Chrome

  Браузер перезапуститься, після чого буде відображати вже локалізований інтерфейс.

Mozilla Firefox

Зміна мови Мозіла Фаерфокс відбувається майже так само, як і у вищезгаданому хромі. Більш детальну інструкцію ви можете знайти в керівництві за посиланням далі.

Детальніше: Зміна мови в Mozilla Firefox

Процесс смены языка в браузере Mozilla Firefox

Opera

Мова браузера Опера визначається автоматично, по системній локалі, але ніщо не заважає змінити його при необхідності. Алгоритм виглядає наступним чином:

 1. Після запуску додаток натисніть на кнопку «Settings» ( &171; Налаштування&187; ) &8212; вона знаходиться на бічній панелі і має іконку шестерні.
 2. Вызвать настройки пограммы для смены языка в браузере Opera
 3. Як і у випадку з Гугл Хром, скористайтеся пунктом «Advanced» ( & 171; додатково&187; ) і повторіть кроки 4-8 відповідної інструкції.
 4. Дополнительные настройки программы для смены языка в браузере Opera

Яндекс.Браузер

Переглядач інтернет-сторінок від Yandex поставляється з російською мовою, але якщо потрібно якийсь інший, змінити його дуже просто.

Детальніше: як змінити мову в Яндекс.Браузері Как сменить язык в браузере Яндекс

Microsoft Edge та Internet Explorer

У браузерах, які вбудовані в ОС сімейства Windows, змінити мову можна тільки для всього системного інтерфейсу.

Детальніше: як змінити мову в Windows 7 і Windows 10

Safari

Веб-оглядач, встановлений в Apple macOS , жорстко прив'язаний до пакету локалізацій за замовчуванням всієї програмної оболонки, як і попередній варіант, тому змінити її можливо тільки повною зміною мови системи.

Детальніше: Зміна мови на macOS

Замена языка в браузере Safari на macOS

Ми розповіли вам, яким чином можна змінити локалізацію інтерфейсу в популярних веб-браузерах. Як бачимо, більшість рішень дозволяє зробити це без праці.

більше статей на цю тему: