найкращі браузери для анонімного веб-серфінгу

Браузер, який ви використовуєте, знає багато про вас і надає цю інформацію відвідуваним сайтам, якщо ви дозволяєте це робити. Однак існують спеціальні веб-оглядачі, які призначені для того, щоб убезпечити ваші дані і зробити Інтернет-серфінг, наскільки можливо, захищеним. У цій статті представлено кілька відомих веб-браузерів, які допоможуть залишатися в мережі інкогніто, розглянемо їх по черзі.

Популярні анонімні браузери

Анонімний веб-оглядач— одна з основ безпеки в Інтернеті. Тому важливо вибрати собі не звичайний оглядач типу Chrome , Opera , Firefox , IE , а захищений – Tor , VPN/TOR Globus, Epic Privacy Browser, PirateBrowser. Давайте подивимося, що представляє з себе кожне з цих захищених рішень.

Tor Browser

Цей веб-оглядач доступний для Windows, Mac OS та Linux. Розробники Tor максимально спростили його використання. Все дуже просто, необхідно лише завантажити браузер, запустити його, і ви вже будете використовувати мережу Tor.

Анонимный браузер Tor

Зараз цей оглядач дає доступ до сайтів з цілком хорошою швидкістю, хоча роками раніше мережа ще була повільною. Браузер дозволяє відвідувати сайти інкогніто, відправляти повідомлення, вести блог і працювати з додатками, що використовують протокол TCP.

Анонімність трафіку забезпечується за рахунок того, що дані проходять через кілька серверів Tor, а вже після потрапляють у зовнішній світ через вихідний сервер. Однак це працює не ідеально, але якщо анонімність – це головний критерій, то Tor відмінно підійде. Багато вбудованих плагінів та послуг буде вимкнено. Необхідно все так і залишити, щоб не допустити витоку інформації.

Завантажити Tor Browser безкоштовно

Урок: правильне використання браузера Tor

Epic Privacy Browser

З 2013 року Epic Browser перейшов на движок Chromium і основним його напрямком став захист конфіденційності користувачів.

Завантажити Epic Privacy Browser

Анонимный браузер Epic Privacy

Цей оглядач блокує рекламні оголошення, модулі завантаження і відстеження cookies. Шифрування з'єднання в Epic відбувається в основному за рахунок HTTPS / SSL. Додатково браузер направляє весь трафік через проксі-сервери. Тут немає таких функцій, які можуть привести до розкриття дій користувачів, наприклад, немає збереженої історії, не записується кеш і видаляється інформація про сесії, при виході з Epic.

Також в одну з можливостей оглядача входить вбудований проксі-сервер, але цю функцію необхідно активувати вручну. Далі вашим місцем розташування за замовчуванням буде Нью-Джерсі. Тобто, всі ваші запити в браузері спочатку направляються через проксі-сервер, а після йдуть в пошукові системи. Це не дає пошуковикам зберігати і зіставляти запити користувача по його IP.

PirateBrowser

PirateBrowser заснований на Mozilla Firefox і тому вони зовні схожі. Веб-оглядач обладнаний Tor-клієнтом, а також розширеним комплектом засобів роботи з проксі-серверами.

Завантажити PirateBrowser

Анонимный браузер Pirate Browser

PirateBrowser не призначений для анонімного серфінгу в Інтернеті, а використовується для обходу блокування сайтів і захищає від стеження. Тобто, браузер просто надає доступ до забороненого контенту.

Який з трьох вищенаведених браузерів віддати перевагу, вирішуйте, виходячи з особистих потреб.

більше статей на цю тему: