Відновлення вкладок у браузері

Досить часто користувачі відкривають кілька вкладок у своєму веб-браузері. Через це все простіше стає закрити ту, яка насправді необхідна. Звичайні користувачі знають, що їх можна відновити, а ось новачки, ймовірно, навіть не в курсі такої можливості. Однак будь-який браузер має на увазі можливість не тільки виходити в Інтернет, але і управляти всіма сторінками, які були відкриті.

Відновлюємо вкладки в браузері

Користувачі можуть виявити закриту вкладку відразу ж після події або через деякий час. Залежно від цього спосіб її відновлення буде, звичайно ж, різним.

Google Chrome

Найпопулярніший браузер Google Chrome дозволяє по-різному відновлювати закриті вкладки. Це залежить в тому числі і від часу, коли відбулася подія. При цьому варто враховувати, що іноді повернути закриті вкладки не представляється можливим. Наприклад, цього не можна зробити в ситуаціях, коли була очищена історія відвідувань, на новому пристрої після авторизації в своєму профілі, де до цього не була включена Синхронізація персональних даних. Однак в самих звичайних випадках, коли потрібна сторінка була закрита тільки що або випадково, можна без проблем повернути її на місце. Про те, як це зробити, ми розповіли в окремій статті.

Восстановить вкладку в Google Chrome

Детальніше: Як відновити закриту вкладку в Google Chrome

Яндекс.Браузер

Ще один популярний веб-оглядач, що пропонує своїм користувачам відразу кілька варіантів відкриття закритих вкладок. Більшість з них призначені просто для того, щоб відновлювати недавно закриті сторінки і розрізняються між собою тільки підходом. Це допомагає будь-якому користувачеві вибрати оптимальний варіант і користуватися ним. Не можна не відзначити і можливості Яндекс.Браузера відновлювати вкладки тим, хто користується синхронізацією, а також втратив весь останній сеанс з відкритими вкладками в разі якогось збою. Кожен з цих способів розібраний в статті за посиланням далі.

Восстановить вкладку в Яндекс.Браузере

Детальніше: Як відновити закриті вкладки в Яндекс.Браузері

Opera

Як і всі браузери, Opera також пропонує кілька варіантів повернення закритих вкладок. Кожен з них зручний в різних ситуаціях. Наприклад, ви можете повертати їх за допомогою гарячих клавіш, якщо випадково тільки що закрили не те, що потрібно. Для цієї ж мети служить і спеціальна кнопка інтерфейсу. А більш старі вкладки потрібно повертати вже через певний розділ меню програми. Основні способи виконати це описані в окремому керівництві.

Восстановить вкладку в Opera

Детальніше: відновлення закритих вкладок в Opera

Mozilla Firefox

Розробники Mozilla Firefox не відзначилися оригінальністю і надали користувачам все ті ж самі методи вирішення поставленого завдання. Будь-який користувач може відновлювати закриті сторінки різними способами, якщо вбудований &171;Журнал&187; не було очищено повністю або вибірково. Якщо ви не знаєте, як можна повертати закриті вкладки в цьому браузері, переходите за наступним посиланням.

Восстановить вкладку в Mozilla Firefox

Детальніше: 3 способи відновити закриту вкладку в Mozilla Firefox

В інших браузерах принцип зберігається, тому на основі представлених посилань на інструкції ви зможете аналогічними шляхами відновити потрібні вкладки. Наостанок відзначимо, що якщо історія відвідувань була очищена, повернути закриті вкладки вже не можна. Те ж саме стосується і веб-оглядачів, які були переустановлені начисто без попереднього збереження даних, наприклад, з включеною синхронізацією вкладок або з перетягуванням заздалегідь збереженої папки користувача.

більше статей на цю тему: