Що робити, якщо не приходить код підтвердження в Telegram

Спосіб 1: Очікування

Найчастіше проблема носить тимчасовий характер, наприклад, якщо сервера месенджера працюють з перебоями або на вашому боці зв'язок з Інтернетом або стільниковою мережею нестабільна. Спробуйте знайти місце, де краще прийом, або підключіться до іншої мережі, потім надішліть запит на отримання коду знову.

Спосіб 2: введення правильного номера

Наступна причина, по якій може не приходити код в Телеграм – неправильно введений номер телефону. Ще раз перевірте номер, використаний для реєстрації в месенджері і на який повинна прийти ідентифікаційна послідовність. Якщо виявите помилку, введіть коректне значення, обов'язково з кодом країни і оператора стільникового зв'язку.

в телеграм не приходит код на телефон-1

Також майте на увазі, що Telegram дуже погано реагує на різноманітні віртуальні або тимчасові номери. Справа в тому, що автоматика серверів месенджера найчастіше сприймає подібне як спробу шахрайства, тому немає нічого дивного в тому, що ідентифікація не проходить. В якості альтернативи можемо запропонувати придбання іншої SIM-карти, спеціально для реєстрації.

Спосіб 3: Використання верифікації в додатку

Якщо ви просто входите в ту ж обліковий запис Telegram, щоб авторизуватися в месенджері з іншого пристрою, найімовірніше, ви отримали код там. Фактично, це перший варіант, який вибирає Telegram, коли виникає необхідність відправки коду, тоді як ідентифікація через SMS використовується, тільки якщо отримання відповідної послідовності на іншому пристрої неможливо (наприклад, сім-карта з номером реєстрації встановлена в простій «дзвонилці» або старому, непідтримуваному месенджером смартфоні).

Для цих цілей можна використовувати клієнт для Windows / macOS або веб-версію . Запустіть її і увійдіть в свій обліковий запис – через кілька секунд має з'явитися службове повідомлення з необхідною послідовністю.

в телеграм не приходит код на телефон-2

Далі просто введіть її у вікні входу в месенджер.

в телеграм не приходит код на телефон-3

більше статей на цю тему: