Як знайти канал у Telegram на Android

Спосіб 1: Функція пошуку

Найпростіший метод вирішення розглянутої задачі полягає у використанні вбудованої в клієнтський додаток функції пошуку.

 1. Відкрийте потрібний засіб, торкнувшись кнопки у верхньому правому куті.
 2. как искать каналы в telegram на андроид-1
 3. Введіть назву каналу, тему або пов'язані з ними ключові слова, а потім натисніть Enter. Результати генеруються динамічно-відповідні заданому запиту з'являться нижче. Тапніте по підходящому вам.
 4. как искать каналы в telegram на андроид-2
 5. Тепер для додавання каналу тапніте " приєднатися» .
 6. как искать каналы в telegram на андроид-3

  Цей метод – найпростіший з доступних, проте знайти якийсь конкретний канал з його допомогою важко.

Спосіб 2: тематичні агрегатори

Другий варіант отримання тих чи інших каналів Телеграма має на увазі використання ресурсів-агрегаторів, де зосереджені згруповані за тематиками спільноти. Одна з найбільш повних колекцій зібрана на сайті tlgrm.ru.

Перейти на сайт tlgrm.ru

 1. Після завантаження сторінки натисніть на три смужки вгорі ліворуч і виберіть пункт»канали" .
 2. как искать каналы в telegram на андроид-4
 3. Тут є два варіанти. Перший-використовувати пошуковик: вгорі є відповідний рядок, куди потрібно ввести запит, аналогічний такому з кроку 2 попереднього способу. Як і в тому випадку, результат також підбирається динамічно.как искать каналы в telegram на андроид-5

  Після тапа по цікавить позиції відкриється сторінка з описом каналу. Щоб перейти до його додавання в месенджер, натисніть»відкрити" - відразу запуститься додаток, де можна приєднатися до спільноти.

 4. как искать каналы в telegram на андроид-6
 5. Другий варіант – самостійний підбір в одній з категорій. Для його використання перегорніть сторінку нижче, до каталогу, потім знайдіть цікаву і тапніте по ній.как искать каналы в telegram на андроид-7

  Далі виберіть з переліку зацікавила позицію і торкніться її. В результаті відкриється така ж сторінка з інтерфейсом додавання, як і в другій частині попереднього кроку.

 6. как искать каналы в telegram на андроид-19

  Такий варіант пошуку зручний сортуванням, однак, як і у випадку з першим, знайти якесь конкретне співтовариство з його допомогою непросто.

Спосіб 3: SearcheeBot

Також для пошуку каналів можна скористатися вбудованим в програму ботом, який називається Searchee. Для цього виконайте наступні дії:

 1. Знайдіть бота в пошуковій системі (запит @searchee ), потім скористайтеся першим результатом.
 2. как искать каналы в telegram на андроид-9
 3. Після переходу до діалогу з ботом натисніть " Старт» і виберіть потрібну мову-наприклад, російську, яка тут позначена як «Russian» .
 4. как искать каналы в telegram на андроид-10
 5. Далі вкажіть категорію або використовуйте Глобальний пошук. У першому випадку тапніте по відповідній кнопці, потім введіть запит в рядку введення повідомлення – бот відобразить релевантні результати. Для переходу до додавання каналу просто торкніться потрібного рядка.
 6. как искать каналы в telegram на андроид-17
 7. Вибір за категоріями реалізований подібним чином. За замовчуванням відображаються тільки вісім, а переключитися до решти можна тапом по кнопці-стрілці внизу.как искать каналы в telegram на андроид-12

  Вибравши потрібну категорію, торкніться її для переходу до пошуку. Відразу після цього бот відобразить Найпопулярніші канали на зазначену тему – можете їх перегорнути і підібрати підходящий.

  как искать каналы в telegram на андроид-13

  Також доступний і текстовий пошук: введіть в поле повідомлення потрібний запит – відповідний результат з'явиться відразу ж. Після вибору цікавить позиції бот покаже коротке зведення про канал, а відкрити інтерфейс приєднання можна після натискання на кнопку " перейти до каналу» .

 8. как искать каналы в telegram на андроид-18

  Використання бота має ті ж переваги і недоліки, що і сайт-каталог, але дозволяє обійтися виключно самим додатком, без задіяння сторонніх засобів.

Спосіб 4: Пошук в Інтернеті

Нарешті, останній метод знаходження цікавить каналу полягає в самому звичайному використанні пошукача в Інтернеті. Запустіть веб-оглядач, потім перейдіть на сторінку системи, якою віддаєте перевагу користуватися, введіть запит виду телеграм * тема, що цікавить * канали і натисніть на кнопку початку пошуку.

как искать каналы в telegram на андроид-15

Далі просто ознайомтеся з результатами і виберіть відповідний під запит.

как искать каналы в telegram на андроид-16

більше статей на цю тему: