Оновлення Telegram до останньої версії

Зараз все більшої популярності набирають месенджери для комп'ютерів і мобільних пристроїв. Одним з найвідоміших представників такого софта є Telegram. На даний момент програма підтримується розробником, постійно виправляються дрібні помилки і додаються нові можливості. Щоб почати користуватися нововведеннями, необхідно завантажити і встановити оновлення. Саме про це ми і розповімо далі.

Варіант 1: Комп'ютер

Як відомо, працює Telegram і на смартфонах під управлінням iOS або Android, і на ПК. Інсталяція останньої версії Програми на комп'ютер – досить легкий процес. Від користувача буде потрібно виконати всього кілька дій:

 1. Запустіть Телеграм і перейдіть в меню»Налаштування" .
 2. Переход к настройкам в Telegram Desktop
 3. У вікні, що відкриється, перейдіть до розділу «Основні» і встановіть галочку біля «оновлення автоматично» , якщо у вас не активовано цей параметр.
 4. Пункт Автоматическое обновление в Telegram Desktop
 5. Клікніть на кнопку, що з'явилася " перевірити наявність оновлень» .
 6. Проверка наличия обновлений в Telegram Desktop
 7. Якщо нова версія буде знайдена, почнеться скачування і ви зможете стежити за прогресом.
 8. Загрузка обновлений для Telegram Desktop
 9. Після завершення залишиться тільки натиснути кнопку " перезапустити» , щоб почати користуватися оновленою версією месенджера.
 10. Перезапуск программы Telegram Desktop
 11. Якщо ж параметр «оновлення автоматично» активовано, зачекайте, поки завантажаться необхідні файли і натисніть на кнопку зліва внизу, щоб інсталювати нову версію і перезавантажити Телеграм.
 12. Автоматическая инсталляция обновлений в Telegram Desktop
 13. Після перезапуску відобразяться службові оповіщення, де ви можете прочитати про нововведення, зміни та виправлення.
 14. Изменения и нововведения в Telegram Desktop

У разі коли оновлення таким способом неможливо з яких-небудь причин, рекомендуємо просто завантажити і встановити свіжу версію Telegram Desktop з офіційного сайту. Крім цього у деяких користувачів стара версія Telegram погано працює через блокування, внаслідок чого не може оновлюватися автоматично. Ручна інсталяція свіжої версії в такому випадку виглядає так:

 1. Відкрийте програму та перейдіть до & 171; службові сповіщення & 187; , куди вам повинно було прийти повідомлення про нестабільність використовуваної версії.
 2. Натисніть на прикріплений файл, щоб завантажити інсталятор.
 3. Скачать файл для обновления Telegram
 4. Запустіть завантажений файл, щоб розпочати встановлення.
 5. Выбор русского языка для установки Telegram на компьютер

Детальні інструкції щодо виконання цього процесу ви знайдете в статті за посиланням нижче. Зверніть увагу на перший спосіб і дотримуйтесь керівництва, починаючи з п'ятого кроку.

Детальніше: встановлення Telegram на комп'ютер

Варіант 2: мобільні пристрої

Зважаючи на наявність критичних відмінностей між двома мобільними операційними системами – iOS і Android , &8212; розглянемо окремо те, як оновити Telegram в кожній з них.

IPhone

Оновлення Telegram для iOS не відрізняється від такого у випадку з будь-якими іншими мобільними програмами і виконується через App Store.

Примітка: викладена нижче інструкція застосовна виключно до iPhone з iOS 13 і вище. Про те, як оновити месенджер в попередніх версіях операційної системи (12 і нижче), буде розказано в кінці цієї частини статті.

 1. Запустіть встановлений на айФон магазин додатків і, перебуваючи в будь-який з трьох перших вкладок (на нижній панелі), тапніте по розташованому в правому верхньому куті зображенню власного профілю.
 2. Переход к управлению учетной записью в App Store на iPhone
 3. Буде відкрито розділ «обліковий запис» . Прокрутіть його трохи вниз.
 4. Пролистать содержимое раздела управление учетной записью в App Store на iPhone
 5. Якщо для Телеграм буде доступно оновлення, ви побачите його в блоці " очікувані автоматичні оновлення» . Все що потрібно зробити далі, це натиснути по розташованій навпроти ярлика месенджера кнопці " оновити» , Обновить приложение Telegram в App Store на iPhone

  Дочекатися завершення процедури завантаження і подальшої за нею установки апдейта.

 6. Ожидание завершения обновления мессенджера Telegram в App Store на iPhone

  Як тільки це станеться, додаток можна буде»відкрити" і використовувати для спілкування.

  Открыть обновленный мессенджер Telegram в App Store на iPhone

  Це єдиний спосіб оновлення Telegram на iPhone. Якщо ваш Apple-девайс працює під управлінням більш старої (нижче 13) версії iOS, ніж розглянуто в прикладі вище, ознайомтеся з представленої за наступним посиланням статтею і виконайте запропоновані в ній рекомендації.

  Детальніше: як оновити додаток на iPhone з iOS 12 і нижче

Android

Як і у випадку з розглянутою вище Apple iOS, на Android Оновлення додатків здійснюється через вбудований в операційну систему магазин – Google Play Маркет . Є і альтернативний варіант & 8212; установка актуальної версії з APK-файлу. Більш детально процедура апдейта месенджера Telegram раніше була розглянута нами в окремій статті.

Детальніше: як оновити Телеграм на Андроїд

Telegram для Android процесс обновления мессенджера через Google Play Market

Якщо ж в ході вирішення озвученої в заголовку завдання ви зіткнулися з тими чи іншими збоями і/або помилками в роботі Плей Маркета, через які не виходить оновити Телеграм або будь-яке інше додаток, ознайомтеся з покроковим керівництвом за посиланням нижче – з його допомогою ви позбудетеся від можливих проблем.

Детальніше: що робити, якщо не оновлюються додатки в Google Play Маркеті

Як бачите, незалежно від використовуваної платформи оновлення Telegram до нової версії не є чимось складним. Всі маніпуляції виконуються буквально за кілька хвилин, а користувачеві не потрібно володіти додатковими знаннями або навичками, щоб самостійно впоратися з поставленим завданням.

більше статей на цю тему: