Вхід в акаунт Telegram в браузері

Как открыть Телеграмм в браузере

Месенджер Telegram доступний до використання на пристроях, що працюють під управлінням різних ОС, – як настільних (Windows, macOS, Linux), так і мобільних (iOS, Android). Крім додатків у сервісу є і повноцінна веб-версія, яка добре підходить для разових потреб або випадків, коли потрібно використовувати ще один аккаунт. Увійти в неї можна через будь-який браузер, і далі ми розповімо, як це зробити.

З огляду на те, що Телеграм вважається заблокованим в Росії, офіційний сайт, а разом з ним і веб-версія месенджера можуть виявитися недоступними – або непрацездатними, або прихованими з пошукової видачі (залежить від використовуваної системи і провайдера). Але, на щастя, розробники сервісу вельми вміло обходять блокування і обмеження, тому для даних сторінок були створені дзеркала. Так, що цікавить нас браузерне додаток на момент написання статті має як мінімум чотири таких, тому якщо перша з представлених нижче посилань не спрацює, скористайтеся будь-який інший.

Офіційна сторінка веб-версії Telegram

Дзеркало 1
дзеркало 2
дзеркало 3
дзеркало 4

Важливо! Будьте уважні, якщо ви вирішите самостійно шукати сторінку веб-версії месенджера – перші місця у видачі зазвичай займають офіційні ресурси, проте на їх місці цілком можуть виявитися сайти шахраїв, дублюючі інтерфейс і крадуть особисті дані або поширюють віруси. Рекомендуємо перевіряти адреси на спеціальних веб-сервісах.

Читайте також: Як перевірити посилання на віруси

 1. У будь-якому зручному браузері перейдіть по одній із зазначених вище посилань, після чого введіть номер телефону, який використовується вами для спілкування в Телеграм. Натиснути «ENTER» для підтвердження. Ввод номера телефона для входа в веб-версию мессенджера Telegram

  Примітка: Якщо країна, а значить, і її код будуть визначені неправильно, змініть їх вручну, а потім вкажіть свій номер.

 2. У наступному вікні перевірте правильність зазначених даних і клікніть «ОК» для підтвердження.
 3. Подтверждение правильности ввода номера телефона в веб-версии мессенджера Telegram
 4. Далі введіть код, який прийде вам в Telegram, якщо номер мобільного зараз використовується в одному з додатків, або у вигляді простого SMS, якщо месенджер не авторизований ні на одному з пристроїв.
 5. Ввод полученного кода для авторизации в веб-версии мессенджера Telegram
 6. Відразу ж після введення отриманої комбінації ви будете авторизовані в веб-версії Телеграм, де залишиться тільки " дозволити» або " блокувати» показ повідомлень в браузері.
 7. Результат успешной авторизации в веб-версии мессенджера Telegram
 8. Додатково. якщо буде потрібно звернутися до налаштувань месенджера, наприклад, щоб змінити роботу повідомлень, виконайте наступне:
  • Викличте меню веб-додатки, клікнувши по трьох горизонтальних смугах над списком чатів.
  • Вызов меню настроек в веб-версии мессенджера Telegram
  • Перейдіть до розділу «Settings» .
  • Перейти к разделу настроек веб-версии мессенджера Telegram
  • Внесіть необхідні зміни, після чого налаштування можна закрити.
  Доступные настройки в веб-версии мессенджера Telegram
 9. На жаль, російська Мова інтерфейсу в веб-додатку не передбачений.

  Читайте також: Як встановити Телеграм на комп'ютер

Тепер Ви знаєте, як відкрити Telegram у браузері. В цілому ж процедура входу в веб-версію месенджера нічим не відрізняється від такої в додатках.

більше статей на цю тему: