Список підтримуваних форматів відео в WhatsApp

Какой формат видео поддерживает Ватсап

На сьогоднішній день WhatsApp підтримує багато, але далеко не всі існуючі формати відеороликів при відправці в рамках повідомлень. У їх число, як правило, входять всі найбільш популярні і затребувані розширення з наступного списку, які, до того ж, активно використовуються безпосередньо додатками-камерами практично на будь-яких мобільних пристроях:

  • 3GP;
  • MP4;
  • AVI;
  • MKV;
  • MOV.

Куди більшу роль при пересиланні відео засобами Ватсапа грають кодеки, використовувані при створенні запису, так як ролик з невідповідними кодеками, але в сумісному форматі, просто не буде відправлений, що цілком може викликати нерозуміння причини. Щоб в процесі публікації файлу не виникало помилок, необхідно ще до відправки переконатися, що використовується поєднання з двох основних кодеків: H264 для відео і AAC для аудіо.

Детальніше: виправлення помилки «Формат файлу не підтримується» у WhatsApp

Какой формат видео поддерживается в Ватсап_001

Якщо в процесі відправки все ж були виявлені проблеми, рекомендуємо ознайомитися з іншою статтею на нашому сайті по даній темі і, зокрема, розділом по перетворенню формату. Крім цього, в деяких випадках здатне допомогти зміна налаштувань програми-камери і повторне створення контенту, що може бути досить проблематично.

Какой формат видео поддерживается в Ватсап_002

Крім усього сказаного, на завершення відзначимо – не варто відразу у всьому звинувачувати формат відео або кодеки, тому як в WhatsApp присутні додаткові обмеження щодо тривалості і розміру файлу. Як би там не було, більшість проблем можна легко усунути шляхом обробки наявного файлу на комп'ютері або смартфоні.

більше статей на цю тему: