Як зрозуміти, що користувач видалив WhatsApp

Спосіб 1: перегляд основних ознак

Дізнайтеся про видалення власного WhatsApp на Android , iOS або Windows певним користувачем можна за кількома елементами інтерфейсу і не тільки незалежно від платформи. Основне, на що слід звернути увагу, це галочки статусу відправки повідомлень, що відображаються під хмаркою діалогу після успішної публікації кожного нового запису.

Читайте також: тимчасове відключення WhatsApp

Как понять, что человек удалил Ватсап_001

Якщо під конкретним повідомленням знаходиться одна єдина сіра галочка, обраний співрозмовник в даний час не використовує аккаунт Ватсапа ні на одному підтримуваному пристрої, але при цьому сама по собі обліковий запис активна і доступна для авторизації. У той же час будь-який інший статус подання вказує на успішне отримання запису та подальше читання.

Детальніше: Чому не доставляють повідомлення в WhatsApp

Как понять, что человек удалил Ватсап_002

Налаштування конфіденційності відповідного месенджера в даний час дозволяють відключати так звані " звіти про читання» , що ставить під сумніви даний розпізнавальний ознака, тому як ви не зможете побачити статус прочитання. Це, на жаль, не можна обійти вручну і до того ж працює в обидві сторони – якщо ви приховаєте звіти про прочитання в Налаштуваннях власного профілю, не зможете бачити статус повідомлень в інших діалогах, не рахуючи групових чатів.

Как понять, что человек удалил Ватсап_003

Читайте також: не відображається час останнього відвідування WhatsApp

Додаткову увагу, хоч це і так очевидно, слід приділити часу останнього відвідування потрібного користувача. Особливо помітний ознака буде, якщо абонент раніше досить часто з'являвся " в мережі» , але в даний час дані не оновлюються протягом тривалого періоду і, цілком можливо, вже навіть не відображаються в картці профілю.

Спосіб 2: запрошення друзів на WhatsApp

Набагато легше дізнатися про повне видалення облікового запису Ватсапа конкретною людиною, номер якого занесений в вашу адресну книгу на мобільному пристрої. Пов'язано це з тим, що в основному списку контактів месенджера за замовчуванням відображаються тільки ті користувачі, які раніше створили аккаунт з використанням власного телефону, тоді як нових абонентів можна запросити на окремій сторінці.

Детальніше: як запросити друга на WhatsApp

Android

 1. Під час використання пристрою на платформі Android у додатку перейдіть на вкладку «чати» і в правому нижньому кутку екрану скористайтеся кнопкою створення діалогу. Якщо в представленому списку серед контактів відсутній потрібний використовувати, хоча раніше ви з ним спілкувалися, це прямо вказує на факт видалення облікового запису.
 2. Как понять, что человек удалил Ватсап_004
 3. Додатково можете відкрити сторінку " запросити друзів» і ознайомитися зі списком контактів, які не використовують WhatsApp. У разі присутності тут потрібного користувача можна, знову ж таки, упевнитися, що власник номера вважав за краще видалення власного профілю.
 4. Как понять, что человек удалил Ватсап_005

  Відправка Запрошення в такому випадку ні до чого не призведе, тому що номер з віддаленого аккаунта буде недоступний для повторного використання протягом тривалого часу. Якщо вам важливо підтримувати діалог, пробуйте зв'язатися безпосередньо по телефону.

IOS

 1. На смартфонах під управлінням iOS розглянутий месенджер працює ідентичним чином, і тому зазначені раніше ознаки будуть актуальні в повній мірі. Щоб перевірити доступність аккаунта, перейдіть на вкладку «чати» за допомогою нижньої панелі і в правому верхньому куті натисніть по значку створення чату.
 2. Как понять, что человек удалил Ватсап_006
 3. При відсутності користувача в даному списку спробуйте натиснути розташовану в самому низу посилання " запросити друзів на WhatsApp» . Якщо на сторінці буде номер потрібної людини з адресної книги смартфона, це підтвердить видалення облікового запису.
 4. Как понять, что человек удалил Ватсап_007

  В даному випадку, так само як і в попередньому, найкраще безпосередньо зв'язатися з користувачем, щоб уточнити деталі видалення. Пов'язано це в тому числі зі збоями, які можуть перешкоджати правильному відображенню контактів.

Windows

 1. Комп'ютерна версія месенджера нічим не відрізняється від двох попередніх, не рахуючи, знову ж таки, інтерфейсу. Щоб ознайомитися зі списком доступних для спілкування контактів, в лівій частині верхньої панелі натисніть кнопку «+» і знайдіть потрібного користувача.
 2. Как понять, что человек удалил Ватсап_008
 3. Якщо людина відсутня в списку, це говорить про видалення облікового запису в WhatsApp. При цьому, на відміну від мобільних версій Програми, тут не можна буде подивитися контакти з адресної книги, так як дані такого роду не синхронізуються між пристроями.
 4. Как понять, что человек удалил Ватсап_009

  Окремо для кожної платформи відзначимо, що повне видалення Ватсап супроводжується не тільки виключенням з основного списку контактів месенджера, але і автоматичним виходом з усіх групових чатів. Таким чином, якщо Користувач моментально вийшов з усіх груп, в яких ви перебували одночасно, можна без сумніву говорити про видалення облікового запису.

Спосіб 3: пробний дзвінок

Ще один універсальний спосіб перевірки видалення, якщо Користувач все ж відображається в списку, полягає в здійсненні пробного дзвінка стандартними засобами месенджера. Для цих цілей досить буде перейти на вкладку»дзвінки" , вибрати потрібного абонента із загального списку і зробити дзвінок за допомогою зазначеної кнопки.

Детальніше: як зателефонувати на WhatsApp

Как понять, что человек удалил Ватсап_010

На повне видалення облікового запису або як мінімум відсутність авторизованого і підключеного до Інтернету пристрою буде вказувати моментальний скидання виклику або відсутність гудків. Однак навіть в цьому випадку не можна забувати про навмисне блокування вашого номера з боку співрозмовника, що веде до приблизно таких же наслідків.

більше статей на цю тему: