Причини, чому повідомлення WhatsApp не доставляються

Причина 1: Підключення до Інтернету

Одна з причин, що безпосередньо впливає на те, що після відправки повідомлення в WhatsApp ви не бачите заповітні дві галочки &8212; погане з'єднання з Інтернетом або його повна відсутність у вас або одержувача. Якщо перевірити зв'язок у іншої людини не представляється можливим, то на своєму смартфоні або комп'ютері дізнатися швидкість і стабільність Інтернету не складе труднощів.

Детальніше: Онлайн-сервіси для перевірки швидкості інтернету

Почему не доставляются сообщения в WhatsApp 1

Після перевірки одним з представлених вище способів є два варіанти дій. Якщо з Інтернетом немає проблем, тоді слід розглянути інші причини (або пристрій не підключено до мережі, і в такому випадку необхідно зв'язатися з провайдером або оператором для усунення збою). Якщо ж ви бачите, що співрозмовник давно не був в мережі, і поруч з вашим смс поки висвічується лише одна галочка, варто трохи почекати &8212; як тільки одержувач підключиться до Інтернету, з'явиться друга галочка, яка свідчить про доставку повідомлення.

Причина 2: збій в роботі

Досить часто проблеми з відправкою повідомлень через месенджер WhatsApp на ПК або на смартфоні бувають пов'язані з глобальними збоями, що відбуваються через аварії або технічних неполадок на серверній стороні. Самостійно усунути подібні проблеми ви не зможете жодним відомим шляхом, тому залишається просто чекати, поки співробітники компанії відновлять працездатність сервісу. Єдине, що в такому випадку потрібно від вас &8212; переконатися в наявності глобальних проблем з Ватсапом через спеціальний сервіс.

Перегляд статусу роботи WhatsApp на Downdetector

Почему не доставляются сообщения в WhatsApp 2

Якщо на сайті Downdetector ви не виявили ніяких відміток про існуючі проблеми У інших користувачів у Вашому регіоні або масштабно по всьому світу, доведеться або чекати, або розглянути можливість наявності інших проблем в роботі месенджера, про які розказано в статті.

Причина 3: застаріла версія програми

Відсутність останніх оновлень офіційного клієнта Ватсап на смартфоні або комп'ютері рано чи пізно призводить до збоїв в роботі і несправності окремих функцій. Це стосується і неможливості відправки повідомлень іншим користувачам. Дана проблема виникає рідко через постійні нагадувань месенджера про необхідність оновлення до останньої доступної версії, але якщо інші рішення проблеми не допомогли, рекомендуємо розглянути і такий варіант.

Детальніше:
Як оновити WhatsApp на смартфоні
встановлення останньої версії WhatsApp на комп'ютер

Почему не доставляются сообщения в WhatsApp 3

Причина 4: блокування користувача

Основною причиною, чому не доставляються повідомлення, відправлені через месенджер WhatsApp, є блокування користувача. Завдяки відмітним особливостям повідомлень в даному додатку ви легко можете розрізнити, яке смс було відправлено, але не доставлено, а яке просто не вийшло відправити.

Так, якщо ви бачите одну галочку, яка протягом тривалого часу не змінюється на дві, швидше за все, або ви заблокували співрозмовника, але не пам'ятаєте про це, або ж він заблокував вас. Визначити обидва випадки досить просто &8212; крім неможливості доставити повідомлення, ви також можете спостерігати відсутність аватарки, незважаючи на те, що у користувача вона встановлена.

Для усунення проблеми в першу чергу перевірте список своїх заблокованих контактів. Якщо якимось чином ваш одержувач виявився в ньому, розблокуйте його і повторно напишіть смс, так як відправлені під час перебування в &171;чорному списку&187; повідомлення не будуть доставлені і після зняття обмежень.

Детальніше:
відкриваємо "чорний список" в WhatsApp для Android, iOS і Windows
Як розблокувати Користувача в WhatsApp

Після отримання достовірної інформації про те, що ви не блокували людини в Ватсап, рекомендується скористатися основними методами перевірки для підтвердження, що саме вас раніше додали в &171;чорний список&187;.

Детальніше: як точно дізнатися про факт вашого блокування іншим учасником WhatsApp

більше статей на цю тему: