редагування повідомлень у WhatsApp

Как редактировать сообщения в Ватсапе

Актуальні версії WhatsApp для Android , iOS і Windows в даний час не дозволяють виробляти зміна відправлених раніше повідомлень, як це реалізовано в багатьох інших месенджерах. Пов'язано це обмеження зі специфікою політики додатки, яке примусово обмежує будь-яку зміну відправлених матеріалів, що, швидше за все, ніколи не зміниться.

 1. Частково обійти зазначені обмеження можна тільки за рахунок іншої функції, що дозволяє видаляти повідомлення у співрозмовника. Для початку необхідно перейти в діалог з користувачем, якому була відправлена певна запис, затиснути потрібне хмарка діалогу, при появі меню скористатися опцією " видалити» або значком кошика і вибрати " Видалити у всіх» .

  Детальніше: видалення повідомлень у співрозмовника в WhatsApp

  Как редактировать сообщения в Ватсапе_001

  Після видалення на місці повідомлення залишиться повідомлення про виконану дію, яке ви аналогічним чином можете приховати в будь-якій версії месенджера. На жаль, на відміну від видалення звичайних записів, дана мітка може бути видалена тільки для вас, тоді як співрозмовник все одно дізнається про попередню дію.

  Детальніше: видалення видалених повідомлень у WhatsApp

 2. Как редактировать сообщения в Ватсапе_002
 3. На завершення залишається тільки заново написати повідомлення зі внесенням всіх необхідних виправлень. Щоб заощадити час, якщо запис досить довга, можете попередньо перед видаленням зробити копіювання, використовуючи, знову ж таки, відповідний пункт в меню при довгому утриманні хмарки діалогу.

  Детальніше:
  Як написати повідомлення на WhatsApp
  надсилання голосових повідомлень на WhatsApp

 4. Как редактировать сообщения в Ватсапе_003

  Головною проблемою представленого рішення є те, що видалити відправлене повідомлення для всіх учасників чату можна протягом обмеженої кількості часу. До того ж, якщо ви випадково скористаєтеся опцією стирання запису для себе, в майбутньому виконати поставлене завдання вже не вийде, так само як і після відновлення з резервної копії.

більше статей на цю тему: