стиснення відео для надсилання через WhatsApp

Варіант 1: iOS

Будь-який користувач WhatsApp на iPhone стикався з проблемою, коли при додаванні відео для подальшої відправки виникає повідомлення про перевищення лімітів. На сьогоднішній день обмеження визначають максимально доступний розмір ролика (16 MB) і тривалість запису (3 хвилини). Месенджер пропонує обрізати зайві кадри, але якщо ви не бажаєте робити це, рекомендуємо скористатися нижчезазначеними рішеннями для стиснення файлів.

Спосіб 1: Compress

Додаток має один з найвищих рейтингів і відрізняється мінімальною кількістю рекламних вставок в процесі використання. Повністю безкоштовна програма Compress досить добре справляється з поставленим завданням по стисненню відео, але в той же час не сильно псує якість картинки і звуку. Зручно відразу ж пересилати готовий файл будь-якому користувачеві не тільки в Ватсап, але і через інші месенджери. Немає зайвих етапів в процесі роботи: ви відразу вибираєте і обробляєте потрібний ролик.

Завантажити Compress з App Store

 1. Відкрийте програму і тапніте кнопку, показану на скріншоті.
 2. Как сжать видео для Ватсапа 1
 3. Ви побачите повідомлення про те, що програма запитує доступ до фотографій та відео. Торкніться рядка &171;дозволити доступ до всіх фото & 187; .
 4. Как сжать видео для Ватсапа 2
 5. У розділі Відео позначте файл, який потрібно стиснути. Далі у верхньому правому куті торкніться галочки. Одночасно працювати можна тільки з одним об'єктом, тому якщо вам необхідно підготувати для відправки кілька роликів, доведеться повторити дії відповідну кількість разів.
 6. Как сжать видео для Ватсапа 3
 7. За допомогою повзунка відзначте, на скільки відсотків ви бажаєте стиснути відео. Врахуйте, що від цього буде залежати підсумкове якість отриманого файлу: чим вище відсоток стиснення, тим нижче якість. Оптимальним варіантом буде зменшити розмір до максимально доступного. Для цього зверніть увагу на Параметри готового об'єкта.
 8. Как сжать видео для Ватсапа 4
 9. Далі торкніться кнопки у верхньому правому куті.
 10. Как сжать видео для Ватсапа 5
 11. До завершення процесу не закривайте додаток.
 12. Как сжать видео для Ватсапа 6
 13. Готове відео буде збережено в файлах, але також можна відразу відправити його в Ватсап, торкнувшись кнопки &171;More&187; .
 14. Как сжать видео для Ватсапа 7
 15. У вікні, виберіть &171;WhatsApp&187; .
 16. Как сжать видео для Ватсапа 8
 17. У списку контактів відзначте одержувача, а потім тапніте & 171; далі&187; .
 18. Как сжать видео для Ватсапа 9
 19. На даному етапі ви можете обрізати відео, додати смайлики, текст або напис. Коли все буде готово, торкніться кнопки & 171; відправити&187; .
 20. Как сжать видео для Ватсапа 10
 21. Дочекайтеся завершення відправлення.
 22. Как сжать видео для Ватсапа 11

Спосіб 2: Video Compressor Tool

Більш універсальне додаток, ніж попереднє, так як з його допомогою ви зможете в будь-який час не тільки стиснути відео для Ватсапа, але і обрізати непотрібні кадри або витягти аудіо з будь-якого ролика. Відмінно працює на всіх пристроях на базі iOS, практично не має реклами і є абсолютно безкоштовним, пропонує багато параметрів для вибору потрібного рівня стиснення з максимально можливою якістю картинки.

Завантажити Video Compressor Tool з App Store

 1. Під час першого після установки запуску додаток попросить вас надати доступ до файлів. Виберіть варіант & 171; дозволити доступ до всіх фото & 187; .
 2. Как сжать видео для Ватсапа 12
 3. Також торкніться рядка &171; дозволити&187; або & 171; попросити не відстежувати&187; у відповідь на питання, Чи може Video Compressor Tool відстежувати ваші дії.
 4. Как сжать видео для Ватсапа 13
 5. Додаток призначений для трьох дій: стиснення відео, обрізання кадрів та вилучення аудіо. Тапніте кнопку &171;Compress video&187; для підготовки файлу до надсилання через WhatsApp.
 6. Как сжать видео для Ватсапа 14
 7. Виберіть потрібний ролик.
 8. Как сжать видео для Ватсапа 15
 9. Вкажіть якість готового елемента. Чим більше Розмір вихідного файлу, тим сильніше доведеться його стиснути. У верхній частині ви можете подивитися, при якій якості виходить доступний для відправки розмір.
 10. Как сжать видео для Ватсапа 16
 11. Торкніться кнопки &171;Compress video&187; .
 12. Как сжать видео для Ватсапа 17
 13. Поки програма не обробить файл до кінця, не закривайте його.
 14. Как сжать видео для Ватсапа 18
 15. Отримане відео автоматично зберігається в ваших фото, звідки ви зможете відправити його через WhatsApp звичним способом.
 16. Как сжать видео для Ватсапа 19

Варіант 2: Android

Вбудовані відеоредактори на Android-смартфонах, незважаючи на велику кількість опцій, часто не дозволяють стискати відео. А саме ця дія буває часто необхідно при активному використанні месенджера WhatsApp через наявність лімітів на пересилаються файли. Розглянемо додатки, які дозволять вам ділитися відео незалежно від їх розміру.

Спосіб 1: відео компресор

Додаток відео компресор є абсолютно безкоштовним і інтуїтивно зрозумілим у використанні. Навіть новачок легко розбереться в його інтерфейсі і особливості налаштування параметрів стиснення. Серед безлічі переваг необхідно відзначити хорошу якість готових відео.

Завантажити відео компресор з Google Play Маркета

 1. Відкрийте програму та виберіть плитку & 171; імпорт&187; .
 2. Как сжать видео для Ватсапа 20
 3. Тапніте &171; дозволити&187; для того, щоб надати програмі доступ до своїх відеофайлів.
 4. Как сжать видео для Ватсапа 21
 5. Позначте відео, яке потрібно обробити, а потім торкніться кнопки & 171; далі&187; у верхньому правому куті.
 6. Как сжать видео для Ватсапа 23
 7. Дочекайтеся завантаження файлу. Процес може зайняти від декількох секунд до хвилин в залежності від розміру і швидкості роботи смартфона.
 8. Как сжать видео для Ватсапа 24
 9. На даному етапі слід вибрати якість одержуваного відео. Якщо вам необхідно стиснути для Ватсапа файл дуже великого розміру, вибирайте варіант &171;Small&187; або &171;Medium&187; . В іншому випадку навіть після обробки розмір може перевищувати ліміти, встановлені месенджером. Тапніте &171;Compress&187; .
 10. Как сжать видео для Ватсапа 25
 11. Введіть назву об'єкта.
 12. Как сжать видео для Ватсапа 26
 13. Торкніться кнопки &171;Start&187; для початку обробки. При бажанні можна зменшити гучність аудіодоріжки або додати субтитри.
 14. Как сжать видео для Ватсапа 27
 15. Дочекайтеся завершення процесу, після чого тапніте &171;Done&187; . Файл автоматично буде збережений в пам'яті вашого смартфона і готовий до відправки через месенджер.
 16. Как сжать видео для Ватсапа 28

Спосіб 2: Відеокомпресор &8212; Компактне Відео

&171;Відеокомпресор &8212; компактне відео&187; &8212; це універсальне рішення для власників смартфонів на Android, яке дозволяє не тільки стискати відео, але і виконувати безліч додаткових дій з файлами. Серед недоліків можна відзначити тільки наявність рекламних вставок, зате додаток безкоштовне і не дуже погіршує якість відео після зменшення розміру.

Завантажити Відеокомпресор &8212; компактне Відео з Google Play Маркета

 1. Під час першого запуску додаток попросить дозвіл для доступу до фото і відео на смартфоні. Без цього ви не зможете завантажувати в нього файли, тому тапніте &171; дозволити&187; .
 2. Как сжать видео для Ватсапа 29
 3. Перейдіть до папки, де зберігається необхідне відео.
 4. Как сжать видео для Ватсапа 30
 5. Позначте файл для подальшого завантаження.
 6. Как сжать видео для Ватсапа 31
 7. Серед доступних дій тапніте кнопку &171; стиснення відео&187; .
 8. Как сжать видео для Ватсапа 32
 9. У верхньому рядку виберіть якість стиснення. Щоб підготувати відео великого розміру для відправки через WhatsApp, рекомендуємо перейти в розділ &171; на замовлення & 187; .
 10. Как сжать видео для Ватсапа 33
 11. В цьому випадку ви зможете самостійно за допомогою повзунків пересунути показник &171;дозвіл&187; на потрібний відсоток і бітрейт. У розташованих зверху іконках з правого боку вказується розмір відео після обробки за обраними вами параметрами. Тапніте &171;стиснення відео&187; .
 12. Как сжать видео для Ватсапа 34
 13. Поки програма обробляє відео, не закривайте її.
 14. Как сжать видео для Ватсапа 35
 15. Після завершення стиснення відео буде розміщено у внутрішній пам'яті пристрою, звідки ви зможете відправити його через Ватсап.
 16. Как сжать видео для Ватсапа 36

Варіант 3: ПК

Якщо ви віддаєте перевагу працювати на комп'ютері, можливостей стискати відео для подальшого використання в листуваннях WhatsApp у вас безліч. Існує більше декількох десятків програм, за допомогою яких можна вирішити цю задачу, але ми розглянемо тільки варіанти з максимально простим інтерфейсом, які не потребують особливих навичок.

Спосіб 1: Free Video Converter

Першим рекомендуємо звернути увагу на софт, який вимагає мінімальних дій для інсталяції та використання в подальшому. Free Video Converter є безкоштовним інструментом для перетворення відео з одного формату в інший. В процесі установки різних параметрів ви також зможете задати налаштування для стиснення ролика до доступних за правилами Ватсапа розмірів.

Детальніше: як стиснути відео через Free Video Converter

Спосіб 2: Movavi Video Converter

Movavi Video Converter є більш просунутим інструментом для роботи з відеоматеріалами, ніж попереднє рішення. Редактор має безліч корисних функцій, що дають можливість комфортно стискати відео практично без втрати якості, але при значному зменшенні розміру.

Выбор типа файлов для добавления в Movavi Video Converter

Головний мінус даної програми полягає в тому, що за використання її повної версії доведеться заплатити. Однак якщо вам важливо, щоб ролики не втрачали якість, а також якщо ви використовуєте стиснення в професійних цілях на постійній основі, швидше за все, трата буде виправданою. Більш детально про встановлення та використання Movavi Video Converter в статті нижче.

Детальніше: як стиснути відео через Movavi Video Converter

Варіант 4: онлайн-сервіс Clideo

Окрім програм, які потребують встановлення на смартфон або комп'ютер, існують також спеціальні онлайн-сервіси для стиснення відео. Величезним плюсом даного методу є те, що вам попередньо не доведеться нічого завантажувати, займати місце на пристрої або витрачати гроші на софт. Сервіси підтримують більшу частину всіх поширених форматів і відмінно справляються зі своїм основним завданням.

Ми розглянемо стиснення через сайт Clideo &8212; найбільш популярний інструмент для зменшення розміру відео онлайн з мінімальною втратою в якості. Clideo гарантує також безпеку завантаження особистих медіаматеріалів, що найбільш важливо при роботі з хмарними сервісами.

Перейти на сайт Clideo

 1. Перейдіть за посиланням вище, щоб відкрити сайт Clideo. На головній сторінці ви відразу ж побачите кнопку &171;Виберіть файл&187; , яку і потрібно натиснути.
 2. Как сжать видео для Ватсапа 37
 3. Перейдіть до папки, де зберігається Відео для стиснення, і виберіть його. Врахуйте, що не рекомендується відразу додавати два і більше файлів, краще обробляти кожен окремо.
 4. Как сжать видео для Ватсапа 38
 5. Натисніть на кнопку &171;відкрити&187; .
 6. Как сжать видео для Ватсапа 39
 7. На даному кроці доведеться дочекатися повного завантаження відео. Процес може зайняти від декількох до 20-30 хвилин, якщо мова йде про роликах дуже великих розмірів. В середньому ж завантаження і попередня обробка займає до 5 хвилин.
 8. Как сжать видео для Ватсапа 40
 9. Коли ролик буде повністю готовий, з'явиться кнопка &171;завантажити&187; . Натисніть на неї.
 10. Как сжать видео для Ватсапа 41
 11. Виберіть папку для завантаження і клікніть &171; Зберегти & 187; .
 12. Как сжать видео для Ватсапа 42

більше статей на цю тему: